girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (2465)
  • medya (73)

2465. 3 gündür bir seçmeli ders uğruna paraladım kendimi ve anlamıyorum. Keyif kahvesi yaptım, her şeyi bıraktım. Yarın sınavdan önce tutuşmayı düşünüyorum.

Bu dersin sınavına çalışırken asıl vizelerin demosunu yaşıyorum diye kendimi avutuyorum ama Umarım dönem sonu pişman olmam.

dün 23:48

2464. 2019 pazarlama iletişim dinamikler sunumu hazırlamaya çalışıyorum nefessiz kaldım. Yarın 3’te sunacağım ama daha arastırmalarımı bitiremedim :(

dün 18:52

2463. Hastanedeyim. İğne oldum. Yan etkisi olabilir diye yarım saat boyunca acilde beklemem gerekiyormuş.  

Hastaneleri hiç sevmem, doğum hariç iyi bir olay gerçekleşmiyor resmen. Dakika sayıyorum çıkabilmek için...

dün 18:05


2462. Servisteyim eve dönüyorum. Bugünün tarihini bir yere not etmek istiyorum, 12.11.18 bugün önemli. 

dün 17:39

2461. İşteyim tonla işimin arasında bunaldım. Hem sebepli hem sebepsiz bir hüzün var üzerimde son birkaç saattir. Yeni ortamımı sevmiyorum. Bünyem reddediyor resmen. İnsanlarla kaynaşmak istemiyorum. Herkese karşı tepkili, agresifim. 

Eski hayatımı çok özlüyorum derken ankara kalesinde olan yazarın yazdıklarını görünce (yani ankara kalesi ve gramatik cafe yazılarını görünce) gözlerim doldu. Ağlamamak için zor duruyorum. 

Ankara'yı özledim, gerçekten. Kaleyi, Kızılay'dan tunalıya yürümeyi, kuğuluyu, cafelerde sabahtan akşama kadar oturup muhabbet etmeyi, bestekarda o mekandan bu mekana gezmeyi, ev partilerini... her şeyi özledim. 

Önümüzdeki ay Ankara'ya gidicem bir sene sonra ilk defa. Nereye gitsem bilemiyorum. Tiyatroya mı, arkadaşlarıma mı, bestekara mı, kaleye mi, sevdiğim yerlere alışverişe mi? Nereye? Hiç bilmiyorum. 

Keşke orada olsaydım diyebiliyorum sadece. 

Önce içinde bıraktıklarımı sonra Ankara'yı çok özledim. 

dün 17:06

2460. Ankara Kale'de "Gramafon cafe"deyim..(bilenler bilir) Elimde çayım gramafonda "sevmek bir ömür, sevişmek bir dakika " çalıyor..Bense ablamdan gelen ani telefonla cuma günü Konya'ya Mevlana'yı ziyaret etmeye karar verdiğimizden ötürü çayımı yudumluyarak hızlı tren bileti alıyorum..Çok enterasan bir gün oldu kabul ediyorum..

dün 16:50 dün 16:52

2459. yurt odamda oturmuş deşifre yazıyorum. bilmeyenler için deşifre ya da transkript: psikolojik danışma oturumunda alınan ses kaydının yazıya dökülmesi. ne tarafa bayılayım diye düşünüyorum. yarınki iki vizeye ne zaman çalışacağım? yürüteceğim 2 topluma hizmet projesine ne zaman hazırlık yapacağım? çocuklarda ayrılık kaygısıyla ilgili derleme makaleyi ne zaman yazacağım? şu dönemin bitmesini, helak olmasını falan istiyorum.

Edit: eksileyenler zaman yönetimimi beğenmediler sanırım. Evet ben de memnun değilim.

dün 12:02 dün 16:59


2458. yatağımda,dizüstü bilgisayarımda yeni haftanın planını çıkarıyorum,evden çalıştığım için gün gün planlamam gerekiyor.Birazdan uyuyacağım size günaydın,bana iyi geceler.

dün 07:19

2457. Hafta sonum ders çalışma kabusuyla geçtiği için şu an bir pub'ta bira yuvarlıyorum. oldukça iyi hissediyorum. Yayyyy!

Edit: (bkz: Tüketmiyoruz Kampanyası) Henüz buna bira dahil değil.

11 kasım 21:54 11 kasım 21:56

2456. evdeyim. taze fasülye yaptım bir yandan onu yiyorum . bu işi biliyorum ya. elime sağlık. zaten akademik anlamda bir şey yapamayacaktım. 2 ay sonra muhtemel dönem ortalamam = 1.90

11 kasım 20:22