girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (1783)
  • medya (52)

1783. Salonumda oturdum Youtube'daki stream üzerinden halk tv muharrem ince halk arenasini izliyorum. (gizlinot: Allahim sen konuyu biliyorsun amin)

dün 22:15

1782. “Sevgilimin” bürosunda sıramı bekliyorum. Dün aldatıldığımı öğrendim hesap sorucam ve o kadar uysal biriyim ki müvekkillerle görüşmesinin bitmesini bekliyorum. Üstelik gündüz de geldim yine çok kalabalıktı çıkıp gittim. Hayatımda ilk kez aldatılıyorum o yüzden o kadar gerizekalıca davranışlar sergiliyorum ki. Bana bir açıklama yapması için ben peşinden koşuyorum. Adamın ummmrunda değil. Yüzüme karşı bir açıklama yapsın yemin ederim gidicem. Konuşmazsak uyuyamayacağımı sadece bugünümün değil her günümün zehir olacağını bildiğim için mal gibi yüzsüz gibi bekliyorum. ben onu bekliyorum en yakın arkadaşlarım bir kafede beni bekliyor annemler evde beni bekliyor. Ne işin var orda git sana değer verenlerin yanında ol derseniz de burda bulunma sebebim onun çok değerli olması değil kendim için burdayım. Delireceğim. Delireceğim. Delireceğim. 

dün 19:08

1781. Çanakkale'ye gezmeye gittim. Şimdi yoldayım ve evime dönüyorum. Çanakkale'ye asıl tarihi için gittim ama yaşamak için de iyiymiş, beğendim. 

dün 16:39


1780. Sağlık ocağında sıra bekliyorum. Her zamanki gibi bir teyze geldi önce ensemde nefesini hissettirecek kadar dibime girdi sonra da yıldırınca önüme geçti benden önce girmeye çalışcak sadsgafda. Genelde evi çekip çeviren dünya kadar işin altından kalkan teyzeler olay sıra beklemeye ya da otobüste ayakta durmaya gelince dağılıyorlar ya anlamıyorum :)

dün 13:36

1779. Mitingden dönüyorum. İyi ki İzmir'de yaşıyorum. Canım İzmir. Sadece bugünkü atmosfer için bile teşekkürler Muharrem ince, teşekkürler İzmir

21 haziran 21:18

1778. Youtube’dan Muharrem ince’nin İzmir mitingini izliyorum. İçim azıcık umut dolsun diye 

21 haziran 19:15

1777. 2 dilim ananas yedikten sonra uyuşan ardından da yanan dilimi kendine getirmeye çalışıyorum.

Hayır öyle acıyor ki dilime su hariç hiçbişey süremiyorum. Noluyo böyle ya?

21 haziran 18:52


1776. Yuzde bes sarjimla alsancaktan bildiriyorum. Miting saatini bekliyorum. Ama meydan full dolu (gizlinot: hehe ^^) saat 3 te vapurlar dolmaya basladi. Harika bir ortam var. umut doluyum. 

21 haziran 16:57

1775. Eve gelince bir saat kadar kestirmiştim, uyandım yatağımdan çıkmadan müzik dinledim biraz, şimdi yine yatakta yağmur sesiyle kitap okuyacağım <3 umarım hava ışığı açmamı gerektirecek kadar kararmaz.

21 haziran 16:46

1774. gene ben şirketteyim.

gene uykum geldi ve hem maillere bakıp hemde bu iş yerinin iğrençliğini çekmek zorunda kaldıgım için kendime küfrediyorum..

20 haziran 10:21