girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (1953)
  • medya (56)

1953. Evimde Köpeğimin gönlünü eyliyorum çünkü gece kudurması geldiği için uyanmam ve onunla oynamam gerektiğine karar verdi kendisi. Her gece bu saatlerde coşma geliyor kendisine, küçük yavru köpek enerjisi karşısında çok zorlanıyorum. Uykusuz her gece.

bugün 04:57

1952. Saat 03:44. Az önce uyandım. Rüyamda fransa'da shakira konserine gidiyor (?) ve konser öncesi büfeden su almaya çalışıyorum; ama bir türlü satıcıyla anlaşamıyorum. Water diyorum wasser diyorum ııh, içme hareketi yapıyorum adam gidip süt veriyor. Suyun fransızcası ne acaba diye diye uyandım. Hemen google'a girerek sonucun çoğu parfüm şişesinde yazan eau/l'eau olduğunu öğrendim, ben şok. Akşam fransız komşumuzun uğraması, Shakira konserine gidememem ve susamış olmam dışında bu rüyayı görme sebeplerimden birinin de evrenin 'artık elinde yeterince eau/l'eau var Kaşın gözün oynamasın ; çünkü tüketmiyoruz' meşazı olduğunu düşünüyorum.

bugün 04:20

1951. yarın kpss var ve ben ufka doğru çığlık eşliğinde koşmamak için kendimi zor tutuyorum

aslında bu yazdıklarımı kpss başlığına yazmak istedim ama moral bozmak ve akla kötü şeyler düşürmek istemedim

yaklaştıkça nefes alamadığımı hissediyorum ve beni bu kadar çok etkilemesine izin verdiğm için kendime kızıyorum

üniversite sınavı ve okul hayatım boyunca hep çok başarılı bir öğrenci oldum

ama biliyorum ki bu sınavda bir şey yapamayacağım ve bu sorun da değil aslında

ama kimlik olarak başarısızlıkla yüzleşmek hem ailem için hem de benim için çok zor

dershanenin ve yaptıkları lanet olası binlerce denemenin bana kazandırdığı tek şey hissizlik oldu

öyle bir uyuşmuşluk hali ki bu...

sınavını,başarısını hepsini bıraktım artık

şu an istedğim tek şey sınav sonrasında o okuldan sağ salim ve konuşabilerek çıkmak

dün 21:50


1950. Sevmediğim bir akrabamın nikahındayım ve bu ağız kokusunun kimden geldiğini bulmaya çalışıyorum. Hayır anlamıyorum belirli bir yaştan sonra diş fırçalamak yasak mı 🙄

dün 16:44

1949. Oturdum müzik dinliyorum. Yarın kpss var az güncel şeylere bakayım dedim. Kendimi müzik dinlerken buldum. Evde iki gündür sular kesik. Apartman deposundaki su da bitmiş. Ne yapacağımı şaşırdım. Ayrıca son 1 ay kala kpss ye hazırladığım için ders çalışmaktan bıktım.

dün 15:28

1948. Gönül isterdi ki deniz kenarında güneşlenerek süslü sözlük okuyayım ama kütüphanede "pöfff ne zaman bitecek yaaa" diye kendi kendime konuşuyorum. Benim yerime de eğlenin gezin tozun süslüler ;)

dün 14:36

1947. Kocacık işe gönderildi, sofra ve mutfak toplandı, daha toplanacak yerler var ama buz gibi büyük bardak su alıp oturdum. Ve bir de sigara yaktım.

dün 14:26


1946. oturma odasında kaşlarımı bıyıklarımı alıyorum, dışarı çıkmadan bi temizleneyim dedim ama 3 saattir ayna karşısında inatçı bir tüyle cebelleşmekteyim :(

dün 12:03

1945. ağzımı mendille kapayıp sakinleşmeyi bekliyorum. çünkü hayatınızda görüp görebileceğiniz en leş iş arkadaşına (gizlinot: yaratığına) sahibim. ben senin salya sümüğünü masaya püskürtüşüne, poğaça yiyip içtiğin meyve suyu ağzında çakır çakır çalkalayıp yutma sesine katlanmak zorunda mıyım be adam! ah buraya ne iğrençliklerini yazarım da sabah sabah mideniz kalksın istemiyorum. uyarılmasına rağmen ne fayda, bir insan pislikse pisliktir işte. ve işin berbat tarafı ortak çalışmak zorunda olduğumuz için odadan ayrılamıyorum. delireceğim yahu, patronun kapısına dayanıp bu canavarla çalışmak istemiyorum diye haykırarak kendimi yere atmama son üç saniye.

dün 10:12

1944. Kızlarım kudurdu. Yani baya oynamaktan bahsediyorum. Mamalar devrilmiş hep. Bu vakitte yer süpürdüm ama yine de canım benim onlar.

Kızlarım kedi demiş miydim?

20 temmuz 23:51