girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (110)
  • medya (0)

110. Algleri, renk değiştiren bukalemunları, atmosferi, yer çekimini, samanyolunu allah yaratmış olamaz. Allah cehenneme atsın, allah için cihat yapılsın falan. Yani bu ecnebinin bilimiyle, arap tanrısının yapamayacaklarını görüyoruz.

Bunu yaklaşık 2haftadır düşünüyorum. Abi allah gelecek cehenneme atacağı adama yararlı olsun diye bi de bilmem ne bakterisini yaratıp yoğurt mu ortaya çıkartacak. tuhaf..

1 saat önce

109. Amerika'nın Apple'ı, Asya'nın Samsung'u, bizim Allah'ımız var. Allah'ı nasıl ihraç edeceğiz yahu. Bu kadar imam hatip okulunun sebebi misyonerlik mi?(gizlinot: Kafamda deli sorular.)

Edit: Noktalama İşareti.

2 saat önce 2 saat önce

108. Bu uçaklar neden böyle soğuk, yaz ortasında dondum

bugün 11:15


107. yüksek lisans mülakatından çıktım acaba kazanabilecek miyim ?

bugün 11:07

106. ben bu boğaz ağrısıyla nasıl uçağa bineceğim?

boğazım ağrıyor, başım da ağrıyor, tam tamına 3 dosya tamamlamam lazım, hem dinlenmiyorum hem iş yapmıyorum. mal mıyım neyim?

bugün 10:57

105. Alt tarafı staj aramaya gidiyorum. Otobüsten iner inmez panikleyip ağlamamam lazım bu o kadar korkunç bir şey değil. Sakin olmam lazım.

Atomic ne olur şu elinin kolunun titremesini durdur hazırlan ve çık VE AĞLAMA LÜTFEN(gizlinot: Oturup ağlamama bir salise kaldı)(gizlinot: Bir insan daha yola adım atmadan niye bu kadar panikler)

bugün 10:55

104. Şu yataktan bi kalkabilsem dünyayı devireceğim ama, nooooluuurrr 1 dk daha uyuyayım söz hemen kalkıcam söz (gizlinot: Kendi kendimi teselli etme şeklim)

bugün 08:42


103. Tmk (gizlinot: Türk Medeni kanunu) nasıl güzel bir böcek öldürücü? Kimyasal yok direkt çözüm tek yaşayanlara birebir gerçekten.

bugün 05:09

102. Allah cezanızı versin soyunuz kurusun şerefsiz sivri sinekler.

bugün 03:54

101. part time işe girmeli miyim? ne iş yapabilirim ki? işi nereden bulacağım?

bugün 03:36