girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (185)
  • medya (0)

185. istanbulda 3. senem ve turistlik yaptığım günlerin sayısı bir elin parmaklarını geçmez. haftada bir gün spor ayakkabımı giyip sırt çantamı takıp istanbulu gezmek istiyorum. ama yok, dışarı çıktığımda ya okula gidiyorum ya işim oluyor ya da arkadaşlarımla gidip öylece bir yerde, ki genelde gittiğimiz yerler aynı, oturup sohbet muhabbet ediyoruz. şikayetçi değilim fakat üç senedir yaşadığım şehri çoğunlukla turistlerin benden daha çok gezmesi çok tuhaf geliyor. canım sıkılıyor sözlük. mutsuzum, şimdi de bu olayı buldum kafaya takacak. öyle işte

7 ekim 22:32

184. Rihanna'nın instagram'da 65 milyon takipçisi varken fotoğraflarının beğeni sayısı 1 milyon civarı genelde. Rihanna sen de mi takipçi satın alıyosun bacım?

7 ekim 22:21

183. Gece Elçin Sangu hakkında bir girdi yazmıştım, yüz yüze tanıştım bence güzel yakından dedim ama yani açıkçası birisi çıkıp çok çirkin falan dese de banane ya der geçerdim, öyle önemsediğim bir insan değil açıkçası.

Neyse yazarlarımızdan birisi gece bana mesaj atmış hayır kendisi dedi çirkin halimle çektiler diye, makyajsız çirkin, sadece ekibi yüzünden güzel görünüyor vs diye. Sabah spora giderken uykuyla okudum yanıt verdim, şimdi ayılınca aşşırı komik geliyor.

Kadının menajeri miyim ben ya, banane? 

Bir de zaten yazmışsın çirkin diye neden bana özelden mesaj atıp öyle böyle diyorsun sjsjsjj 

Takıntı kötü bir şey.

2 ekim 10:21


182. neden bu kadar çabuk karar verdim etkilenmedte anlamıyorum. gözgöze gelince elim ayağıma dolaşıyor ama hep baksın istiyorum. Hep normal başladım, normal bitirdim ilişkilerimi. Bu saçma salak hoşlantı gibi duygu ya geçsin ya güzelce karşılık görsün bu stres beni bitirecek, devamlı rezil oluyor gibi hissediyorum ortamlarda ve şimdi bu da olunca ve bazen rezil olmuş gibi hissedince günlerim iyice kararıyor, sinirleniyorum ağlıyorum.

1 ekim 12:13

181. sevgilimle ayrıldık ama niyeyse huzurluyum. artık bitmiş olduğumuzu bilmenin verdiği yorgunluk ve iki tarafın da ayrılma topuna girememesi aylardır çürüttü beni de onu da. 0 kavgasız ayrıldık. 6’da uyanmam gerekiyor hala uyumadım, sersemledim.

1 ekim 04:20

180. şu piyasa ne zaman düzelecek ,

herşey çokkk pahalı....

offf offf

25 eylül 17:45

179. keşke şöyle yapsaydım keşke şöyle yapmasaydım. sürekli geçmiş geliyor aklıma ne biçim bir iş bu.

24 eylül 20:32


178. bacağımdaki yaraları ve gidişatlarını düşünüyorum. geçenlerde bir sabah uyandım ve bacağımda üç parça kırmızı leke vardı. sivrisinek ısırmıştır dedim. ama kaç gün oldu geçmedi. geçmemesini geçtim, rengi garip bir şeye evrildi. koyulaştı falan böyle. şu an inşallah şarbon lekesi değildir diyorum. bu ülke beni paranoyak etti.

24 eylül 20:20

177. kendi kendime konuşuyorum resmen şu an. pazarlık yapıyorum hatta.

-yesem mi yemesem mi?

+yeme.

-söz yarın sabah erken kalkıp yürüyüşe gitcem işten önce.

+ya kızım işe zor yetişiyosun ne yürüyüşü? hem banyosu var, ıslak kalır saçın kurumaaz sonra boynun tutulur bir haftan gider.

-tamam şey yapayım o zaman, hafta içi yiyeyim haftasonu spor yapayım.

....

..

.

.

19 eylül 22:40

176. Acaba lays fırından mevsim yeşillikli alıp , this is us izleyerek yeyip yatakta kokuşsam mı? 

19 eylül 19:27