yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (612)
  • medya (11)

  612. Süslüler, burnundan sinek kaçan ve kafasını duvarlara vura vura beyninin peltesini akıtan firavuna bağlamak üzereyim. Başarı ve pozisyon için kendimi rezil etmek, onurumu hamburger gibi çiğneyip yutmak istemediğim için aptal gibi görünüyorum ailem ve 'müstakbel meslektaşlarım' tarafından. Yahu benden başka bir tane daha aptal yok sanırım gerçekten doğruyu savunan ve davranışlarına döken. Sistemi ya da üstleri eleştirirken herkes eleştiriyor, sonra ufukta egosunu tatmin etmek isteyen bir beyaz atlı belirince herkes yalakalığa soyunuyor. Aşırı klişe olduğunu ben de biliyorum, evet düzen böyle ben de biliyorum. Ama yemin ederim dayanacak gücüm kalmadı. Ya herkesle kötü olacağım ve mimlendiğim için hiçbir başarı fırsatım olmayacak ya da... Geriye ne kalıyor bilmiyorum. Bunlara bolca maruz kalıp sonra yürek hoplatacak yollarla işin içinden çıkabilen ve klişe olmayan tavsiyeler verebilecek süslüler varsa lütfen beni bulsun...

  dün 21:42

  611. Elimde bir yatak limonu yaklaşık 10 dk dir inceliyorum. Limon demeye bin şahit ister cam gibi pasparlak, nerdeyse saydam, pürüzsüz, gözenekleri varla yok arası. Naptın zalım kendine asit bakımı falan mı yaptın. Ciddi bir şekilde kıskandım sanırım limon bile arınmış kirlerinden sıkılaştırmış gözenekleri. tüm hasetligimle salataya yolcu edeyim kendisini.

  dün 18:19

  610. Gelecek planları ve geçmiste anlık dalgınlıkla kalbini kırdığım kişiler

  29 kasım 10:58


  609. Bak gece 2.42 şu an, ben girdiyi yazana kadar 52 olur herhalde.

  Kaguya-sama animesinin son bölümünde favori karakterim olan asosyal ve zeki İshigami, popüler ve enerjik olan kulüp başkanına açılıyor. Başkan ne desem diye düşünürken aslında İshigami'yi tanımadığını fark ediyor ve bu yüzden cevap veremeyeceğine karar veriyor. İshigami'den, ishigami'yi tanıyıp karar vermek için vakit istiyor. Anime böylece bitiyor. Ben bu durumdan çok etkilendim, çok ilham aldım. Başkanın zekası, tatlılığı, içten davranışları, herkesin hoşlandığı esas kız gibi olmasına rağmen durumu masumca derinden düşünüşü; ishigami'nin bu kadını sırf göz kamaştırıyor diye değil çok daha derin özellikleri sebebiyle seviyor oluşu, açılırken ki geri zekalılığı(gizlinot: Flörtleşmediğin insana açılmak geri zekalılıktır bence ) ve cesareti... Ne bileyim, her şey çok yerli yerinde geliyor bana.

  Gel gör ki, bu ilişki nereye nasıl evriliyor bilmiyoruz!!! Anime bitti!! Senaristlerin kaleminin ucu fitil olsun e mi! Daha bunlar birbirini tanımak için girişimlerde bulunacaklardı. Birbirleri için ufak tefek değişimler yaşayacaklardı. İshigami başkanın arkadaş ortamıyla nasıl mücadele edecekti mesela, sosyalleşecek miydi? Başkan ishigami'yle vakit geçirirken sosyal ortamından biraz da olsa uzaklaşacak mıydı? Sonra mesela çift olabilecekler miydi? Hangi karakter nasıl bir ders alacaktı bu durumdan?

  Anime biteli aylar oldu bu arada...

  27 kasım 02:56 27 kasım 02:59

  608. insanlara ayıp etmemek için o kadar kendimi yormuşum ki senelerdir, artık ayıp olursa da olsun diye yaşamak istiyorum.

  27 kasım 01:25

  607. cuma gerçekten kara cuma oldu. konya'daki olayı izlememek için direndim aniden sayfama düştü. yaşama sevincim sıfıra indi. zaten 4 gündür sokakta 3 senedir baktığım çikom da ortada yok. neden bu dünyada yaşıyorum bilmiyorum. çok üzgünüm çok öfkeliyim. sindiremiyorum gördüğümü unutamıyorum. acıdan ciğerim sökülüyor kalbim çok ama çok acıyor. ölmek istiyorum.

  25 kasım 12:43

  606. Clinique markasının dillerden düşmeyen black honey ruju...

  Bu kadar şişirilmiş başka bir şey görmedim. Bir de çok matah, inanılmaz bir ürünmüş gibi millet storysinde sürerken paylaşmıyor mu? Kullanmadım ama Nivea vişneli balmdan farkı yok gibi. Sürünce belli belirsiz bir renk veriyor. 

  Cilt bakımında iyi bir marka amenna ama o paraya inglot'un Alix Avien'in ne rujları var allah aşkına arkadaşlar. 

  25 kasım 03:56


  605. Öğretmen olmam sebebiyle ig hesabımda hatrı sayılır miktarda öğretmen var. Hepsi bir şekilde hediye çiçek vs paylaşıyor, buna sözüm yok. Ama bir tanesi var ki şaka gibi. Öğrencilerinin attığı bütün mesajları tek tek ekran görüntüsü alıp hikayeye koyuyor. Kendi verdiği cringe cevaplarla birlikte. Bizim meslekte kafa çok hasar görüyor bence.

  24 kasım 23:01

  604. Bugün yakışıklı bulduğum ve sürekli fakülte koridorunda karşılaştığım kişiyi ceketsiz gördüm. Kadınmış.

  24 kasım 14:08

  603. kaban fiyatlarına öylece bakıyorum, düşüncelerimi tahmin edebilirsiniz

  24 kasım 12:29