yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (40)
  • medya (1)

  1. Kesinlikle nars ürünlerinin çoğu.

  O mumlu siyah materyali çok aramışlar mı merak ediyorum. Ürün eve gelene kadar bile yapış yapış berbat bir hal alıyor. Sırf bu yüzden elimdeki nars ürünlerini elden çıkardım.

  Ayrıca gratis ambalajlamaları da korkunç. O kadar etikete ihtiyaç var mı gerçekten aldığımıza alacağımıza pişman oluyoruz. 

  Phyto şampuanlarının da tenekemsi ambalajı var sıkarak kullanılamadığı için fazla ürün akıyor, akamıyor yine bir tasarım faciası.

  24 aralık 2018 22:53

  2. Wet n wild ın megalast rujları kesinlikle.kapakları sürekli açılıyor, kırılıyor. Nefret ettim iyice.

  24 aralık 2018 23:07

  3. Çoğu kişinin aksine benefit diyorum, hiç sevmiyorum ambalajlarını. bence hiçbir çekiciliği yok ve kartonları aşırı ince geliyor. özellikle seyahat boy ürünleri fiyat bakımından sevsem de ambalaj bakımından kullanışlı bulmuyorum. mesela hoola bronzerın derinliğini geçip ürünü almak işkence geliyor bana. Metal ambalajlı rujları da kötü, çok hafif. O kadar pahalı olup su değince mahvolan karton ambalajları var resmen. the balm bile fiyat bakımından baya aşağısında olmasına rağmen daha sağlam yapıyor ambalajlarını bence. 

  24 aralık 2018 23:10 24 aralık 2018 23:14


  4. Blistex med plus. Çok problematik bir ürün ambalaj konusunda bence. Stik olanının mekanizması bozuluyor kapatamıyorsunuz kavanozda olan d açok küçük benim parmaklarım sığmıyor rubukisses ın nanelisi çok daha iyi bir seçenek bence

  24 aralık 2018 23:30

  5. Wnw megalast rujlar benim için başı çeker kesinlikle. Renklerine ölüp bitsem de sırf bu nedenle elimdeki bir iki tanesi hariç tüm wnw megalast rujları elden çıkardım, yenisini de bilerek ve isteyerek almıyorum. Elimde kalanları da kapakları çoktan kırılmış olduğu için elimden çıkaramadım zaten, evde bir saklama kabının içinde muhafaza ediyorum, rezilliğin bu kadarı.

  İkinci olarak da aklıma pompasız ya da tüpte olmayan cilt ürünleri geliyor. Mesela marka fark etmeksizin krem yapıdaki concealerlar benim için tam bir kabus. Örnek vereyim flormar dark circle concealer, loreal concealer pomade vb. Krem far harici, ürün parmaklamaktan nefret eden bir yapım var, huyum kurusun, acayip huylanıyorum.

  Son olarak da ruj fırçası ile ya da parmakla sürülmesi zorunlu olan ruj paletleri. Yine sanırım maybelline ya da loreal'de görmüştüm vıcık vıcık olmuş testerlarını, içim kaldırmamıştı. Dünyanın en güzel ruju olsun, o hijyen yoksunluğuyla benim gözümde sıfırlar. 

  24 aralık 2018 23:42

  6. Wet n wild ürünlerini çok sevsemde dandik ambalajları yüzünden almıyorum. Özellikle de rujlarını. Aynası olmayan allık ve pudraları çok iyi marka olsada almak istemiyorum. Ambalaj yönünden kikoya aşığım.

  25 aralık 2018 11:41 25 aralık 2018 11:43

  7. Ben makyajda nars markasını ne kadar sevsem de o siyah kutusuna tahammül edemiyorum. Lekelendigi için devamlı ıslak mendille silmekten üstteki o mumsu doku gidiyor,yapış yapış bir hal alıyor. Ayrıca kapak birleşim yerleri de zamanla kırılıyor. Ayrıca nars kalem rujlar yarısı kalemtraşta kalıyor.

  Mac paint potlar kavanozu çok şirin; ancak çabuk kurumasına neden oluyor, yapısının kuruluğu nedeniyle ürünü parmakla almaya çalıştığım zaman tirnaklarım da dokunuyor. Hijyenik gelmemesi ve kullanim zorluğu nedeniyle sevemedim.

  tuzluk benzeri deliklerden ürün çıkartılarak kullanılan pudralar.(Chanel, nars transparan loose pudra ) zorlasam urun çıkmıyor. İstemediğim anlarda pudra şekeri gibi üzerime serpiliyor.

  25 aralık 2018 13:37 25 aralık 2018 17:58


  8. Kesinlikle wetn wild ın rujları çok sevdiğim renkleri var ama gerçekten ambalajları çok kötü 

  25 aralık 2018 16:28

  9. wetn wild rujları, nars ın çabuk kirlenen ambalajları, blistex med plus, krem allıklar ne kadar temiz olsa da üstünde bazen tozlar görüyorum, ruj paletleri ve essence kaş kiti- he çok dandik bir materyal hem de ürünü almak çok zor. bir de wetn wild ın far paletleri bazen aşırı zor açılıyor

  25 aralık 2018 17:03

  10. Dogrusu sirf ambalaji yuzunden almak istemedigim ürün olmadi. (Wnw rujlari da dahil cunku f/p fazlasiyla basarili) ambalaj benim icin makyaj urunlerindeki en onemsiz sey. 

  25 aralık 2018 17:20