sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (1054)
 • medya (12)

1. - Mat olmayan rujun mutlulukla bir ilgisi olmalı

İlk defa mat olmayan bir ruj sürdüm ve yüzümde bitmeyen bir gülümseme var.

Yer şehirlerarası otobüs, sebep bahar.

3 nisan 2016 16:00

2. Seks (gizlinot: söyleyeceklerim bu kadar açık ve net afacfagahsgs)

4 nisan 2016 10:54

3. Acaba stalkladığım çocuk anladı mı beni? ;(;(;( (gizlinot: insanı yer bitirir net )

4 nisan 2016 11:24

4. Evde mutfak tadilatı olmasından mütevellit : nasıl toplanacak bunca dağınıklık?

4 nisan 2016 17:22

5. midem bulanıyor.. hem de çok..

önce bu:

(no:259430)

(link: https://eksisozluk.com/13-yasindaki-kizin-babasindan-hamile-kalmasi--5078355 13 yaşındaki kızın babasından hamile kalması)

sonra bu:

(link: https://eksisozluk.com/8-yasindaki-kizini-iliskiye-zorlayan-anne--5081546 8 yaşındaki kızını ilişkiye zorlayan anne)

ve bu:

(link: https://eksisozluk.com/21-mart-2016-kocaelide-tecavuzden-olen-cocuk--5082027 kocaeli'de tecavüzden ölen 3 yaşındaki çocuk)

sadece ölün istiyorum.

4 nisan 2016 23:45

6. (bkz: ayıp olmasın diye yapılan şeyler ) başlığına tıklarken sayfa açılmadan önce tam aklımdan (link: http://www.suslusozluk.net/n/342944/ el öpmek) geçiyordu ki şak diye ilk çıkan başlıkta bunu görmek gülümsetti açıkçası :)

5 nisan 2016 12:46

7. bir şeyler mi okusam yoksa iş ilanlarına mı baksam (gizlinot: fakat 40 dk. dır aklımda bu ikilem )

6 nisan 2016 20:26

8. Resmen artık sevgilisi varmış. Ben onu başkasıyla düşünmemiştim bile ya, o kadar saçma geldi ki öğrenince. Aklımda bir yere oturtamadım bile. Galiba onu hep benimle bildiğim, tanıdığım için.

Söylediğinde sanki aramıza bir duvar örülmüş de böyle perdeden, o perdeyi uzanıp parmağımla bile dalgalandırmaya çekiniyormuşum gibi. Bütün nüktelerim kursağımda kaldı. her istediğimde yanımda olan, beni anlamasa da bilen, tanıyan ve galiba bana hayatta en değer veren insanı kaybettim. Evet aşık değildim, evet ne hissettiğimi de bilmiyordum ama sanki hep aramızda bir şey var ve hep de olacak gibiydi. Sanki başka türlüsü ihtimal dahilinde bile değildi. Her konuştuğumda, her bir mesaj aldığımda dahi gözümde bikaç damla yaş olup biriken birini bugün hayatımdan çıkardım ben. 2 senedir kopup kopup döndüğüm, belki boşluktan, belki de tamamen ondan onsuz yapamadığım birini.

Bu sanırım hayatın bana, dön de bir kendine bak ulan! deme şekli. Koltuğun Popomun izi çıkmış sıcacık göçüğünden kalkma vakti.

15 nisan 2016 00:39 15 nisan 2016 00:39

9. yaram çok büyük galiba, abartmıyorum en az 1.5 saat aralıksız ağlayışım bu yüzden.

derler ya hani şu arkadaşlıkları kalıcı değildir bu arkadaşlıkları şöyle değildir diye, ulan yok benim arkadaşlarım öyle yapmaz dedim, çok ta güzel kara çıkardılar yüzümü.

çok uzak değil daha geçen gün kiminle ne zaman buluşacağımı şaşırırır para yetiremezken bu yıl odamın camından dışarıyı seyredip duruyorum.

(gbkz: a kişisi ) lise sonda " skn lise btnce iltşmi ksmylm , hp grşlm " diyen "en yakın" arkadaşım, kocaeliye gitti hooop puff. ne biçim de inanmışım lise bitse de ömür boyu en yakın tek arkadaşım olacağına.

aramaz sormaz oldu üstüne birde attığım mesajlara neden cevap vermediğini sorunca "sçma şylr" dedi, bir daha ki muhabbeti başlatmak için telgraf gönderirim gönderirim sana.

nasılsın dememişim de hiç onunla ilgilenmemişim de, hepsi yalan, sen ilgimden bunalmışssın belli ki canım kılıf uydurma, bırak sana nasıl oldugunu sormamayı teyzenin kızına kadar soruyodum vicdansız !

(gbkz: b kişisi ) lan hadi senin böyle bir bok yiyeceğin belliydi, karne günü çıkışı veda bile etmeden çıkıp gidişinle mesaj beklemeyi bırak, numaranı sildim, çok büyük kayıp değildin.

(gbkz: c kişisi ) hadi uzunca bir müddet telefonun bozukmuş görüşemedik, hattını tamir ettirdin, şimdi ne whatsapp mesajlarına bakıyorsun ne telefonunu açıyorsun, bi sen kaldın sen de mi gidicisin ?

liseyi arkadaşlarımdan hayır göremediiim ay ne güzeeel :) hadi gelsin bu konunun haklı klişeleri :) :) :) :)

(gbkz: d kişisi ) orta okul son sınıfta geldin sadece 1 sene beraber okuduk seninle, o sınıftan tek arkadaşım sen kalmıştın, son derece şaşırtmıştı bu durum ama çok mutluydum, senin yanında rahatça banyo yapabilecek kadar yakındık seninle, sen ne bok yedin, nişanlanınca "nşnlm arkdşlrmla grşmmi istmyr sdc sna dğl dr arkdşlrma da yptım bnu" diyip siktir olup git tabii, o çok sevgili kaynanan arkadaşın olsun senin gerizekalı, madem nişanlın olacak o götün oğlu arkadaşlarını istemiyordu, kaç kuruş hava atmaya çağırdın arkadaşlarını nişanına ? noldu o piç bizim sana akıl vermemizden mi korktu ? bugün aylar sonra yine de hal hatır sormak için aradım sanki çevrende benim ismimden biri daha varmış gibi hangi ela ? cevabını verip sonra ağladığımı anlayınca yüzüme telefon kapatarak kanıtlamış oldun kişiliğini. siktir.

(gbkz: e kişisi ) bir zamanlar sırf sevgilimi desteklemediğin için küstüğünü, yine benim mesajımla barıştığımızı hatırladıça bir tekme daha acıtıyorsun ruhumu.

inanın ki tesettürlü insanlarlla bi alıp veremediğim yok ama a, e ve d kişisi tesettürlü, dinlerine bağlı insanlar ve sırf sevgilimi desteklemediği için küstüler ettiler, zihniyetinize sokayım be !

bir insan yavaş yavaş böyle yalnız kalıyormuş işte, yapmaz dediğim kim varsa yapıyor.

o dostluklara, whatsapp gruplarına, mesajsız aramasız bırakmayan arkadaşlara öyle imreniyorum ki artık, çabuk tükettiler herşeyi.

ev hapsim yok ama sürekli evdeyim, özgürüm ama dışarı adım attığımda buluşacak tek bir dostum yok lan !

daha bir yıl önce bulutlarda gezinirken şimdi yerin yedi kat dibindeyim.

inanın çok empati yaptım kendimi çok ölçüp tarttım ama benim dostlarım için canımı bile verebileceğimi farkettim sadece, sanırım tüm sorun burda.

içimi bir tek buraya dökebilirdim, uzun oldu kusura bakmayın...

15 nisan 2016 15:54 15 nisan 2016 16:12

10. Acaba böbrek ağrılarım tekrar mi başlayacak?

Umarım yine taş ya da kum yoktur vs... :(

16 nisan 2016 23:56