girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (886)
  • medya (9)

886. ya şu an düşününce biraz komik geldi. birinin evine bayramlaşmaya gidiyoruz, 15 dakika sonra o kalkıp sanki az önce görüşenler bizler değilmişiz gibi bayramlaşmaya geliyor, aynı muhabbetler tekrar tekrar dönüyor ve hiç kimse de bozuntuya vermiyor :d (gizlinot: müslüman dejavusu) (gizlinot: bu da bayram latifesi)

edit: karşılıklı gidip geldiğimiz tek kişi vardı. bir eksi almışım. analizlerime göre irfan amcam da bir süslü

56 dk önce 47 dk önce

885. Insanların "her zaman yanindayim" demeleri yalan. Destek mesajları atar, ama ınstagrama başka kişilerle mutluluk pozları atar. Sevgili yakın bildiklerim, gerçekten midemi bulandiriyorsunuz.

bugün 03:43 bugün 03:47

884. Akrabayı yılan soksun. Çekirdek ailem dışında kimseyi görmek, muhatap olmak istemiyorum. Pis gözleriyle yargılar bakışlarını üzerimde istemiyorum. Hicccbirini sevmiyorum.

bugün 03:20


883. Merhaba 21! 

20 yaşım boyunca hayal ettiğimden daha güzel şeyleri yaşadım ya da tam tersi hayal bile edemeyeceğim şeyleri tecrübe ettim. Oldukça inişli çıkışlı bir ömür oluyor...

Bugünden son nefesimi vereceğim ana kadar huzurlu bir ömür yaşamak istiyorum. 

Mutluluk fazlasıyla değişken bir olgu ve ben mutlu olamayacağımı kabullendim. O yüzden sadece huzur istiyorum.

bugün 00:59

882. Benim kızın dün gece ikiden beri kusması umuyorum ki sadece güneş çarpmasıdır. Allahım nolur enfeksiyondu, virüstü olmasın. Doktorun önerdiği fitil işe yarar inşallah yoksa bayramda çocuk acillerde yavrum heder olacak. Kafamda deli sorular.

dün 18:54

881. düğün sonrası eğlenecek yakın arkadaşım bile yok. gerçi damat adayı da yok ama bu da şu an onun kadar üzdü.

dün 17:46

880. şu bayram biran önce bitip gitse de akraba teröründen kurtulup sessizliğe ve biricik odama hemen kavuşsam

dün 17:34


879. İlk önce maske yapsam, maske kurusa, çamaşırlarımı hazırlayıp banyoya girsem, maskeyi banyoda yıkasam, saçımı kurutmasam kaç saatte kurur ki bu sıcakta? 

dün 17:30

878. Aleyna tilkinin 3 -4 tane şarkısı olmasına rağmen nasıl konser verebiliyor? Toplamda hepsini söylese en fazla 30dk sürer.

17 ağustos 15:53

877. ilişkiler için ilk aylar çok güzel, cicim aylarıdır şu bu zırvalarını ilk kim uydurdu acaba. bence bir ilişkinin ilk ayları en sıkıntılı dönemleri. alışmaya, tanımaya, anlamlandırmaya çalışıyorsun. ortak düşünceler, zamanlar yaratmaya çabalıyorsun. bu zamanlar geçtikten sonra asıl en güzel, en kolay zamanlar başlıyor bir çift için. tepkiler bakışlardan dahi öngörülebilir hale geliyor. neler sevilir, birlikte en güzel nasıl zaman geçirilir öğreniliyor.

artık bu konuda nasıl dertliysem tam olarak dünden beri aklımdan bunlar geçiyor.(gizlinot: swh)

17 ağustos 14:02 17 ağustos 14:03