girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (587)
  • medya (5)

587. Evde kullanıp artık işime yaramayan defterleri, kitapları, bir iki sözlüğü ve yer kapladığı için atacağım şeyleri takasa mı koysam? 

Ay ama koyarsam mutlaka hay end şeyler istemeliyim, sonuçta en değerli şey Bilgi. Bu bilginin karşılığında pahalı hay end almalıyım. Hay end olsun da ne olursa olsun 

dün 19:04

586. Tatil, yolculuk zamanları yaklaştığı zaman çocuğuma bakıp (kedi) keşke bir tuşla elinden tutup güvenlikten vs geçirebileceğim, yol boyu kucağımda oturtabileceğim, acıktı mı tuvaleti var mı sorabileceğim 4-5 yaşlarında bir insana dönüşebilse diye düşünüp, kederleniyorum. kabin içi kilo sınırını geçtiği için uçakta kargoya vermek gerektiğinden beri birlikte yolculukları arabayla yapmak zorunda kaldık. Uzun yolculuklarda telef oluyor diye üzülüyorum, sonuçta bizden daha çok etkileniyor. (deneyimlerimden sonra İlaçla uyutmaya kesinlikle karşıyım) kedi otelleriyle olan macera ise ayrı bir girdi konusu. ne vardı transformers gibi insana dönüşebilseydin be tüyloş kafalı..

dün 18:32

585. Hayatımda beni kuşkuya düşüren hiçbir şeyi istemiyorum artık. Her şey, herkes net olsun istiyorum. Belirgin olsun, kesinlik kazansın. Elimi attığım her şeyin arkasını düşünmekten, sonunu hesap etmekten yoruldum. 

dün 14:06


584. Soru-Cevap'ta Marie Antoinetteler mi görüyorüm?

dün 02:48

583. ders çalışmam lazım.

23 mayıs 15:13

582. Proplan, royal canin, hills gibi mamalar kullanan arkadaslarin saglam bir stok yapmasi gereltigi. Zira bu mamalar ithal. Kedilerde beslenme duzenini aniden degistirmenin kedi sagligi uzerinde dramatik sonuclari olabiliyor.

Pahalanmadan alin, gobusler mamasiz kalmasin.

23 mayıs 14:38 23 mayıs 14:41

581. yazıklar olsun!

bu ülkeyi bu hale getirenlere yazıklar olsun! bana gelecek kaygısı yaşatan, buna sebep olan herkese yazıklar olsun!

23 mayıs 08:18


580. bu saat olmuş finallerime çalışıyorum. hayır dolar 4,79 olmuş neyin parasını kazanacağım bu ülkede yurtdışında yaşayabileceğim yeterlilikte ingilizcem ve birikimim de yok. boşa kürek çekiyorum hissi.

23 mayıs 05:03

579. üzülerek söylüyorum ama dolar 5.35 olacak bunu da buraya yazıyorum içine doğmuş yazmış dersiniz

23 mayıs 04:41

578. Henüz 21 yaşındayım, en verimli olmam gereken yaşlardayım yani. Ciddi ciddi gelecek korkusu oluştu acaba ülkenin hali ne olacak diye. Daha kötüye gidemez heralde diyip her gün daha kötüye gidiyo. Burada okuduklarımdan sonra iyice korkuyorum ekşiye falan bakmaya hiç cesaret edemiyorum. İşte böyle böyle yok edecekler bizi ve insanımız hâlâ onları savunacak kadar kör. Ne denilebilir ki artık?

23 mayıs 03:28