girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (746)
  • medya (5)

746. Televizyon izlemiyordum o saçma sapan programları yapanlara para kazandırmamak için, uzun zaman sonra dün televizyonu açtım. Fox'da dahil hepsi Erdoğan'ın köpeği olmuş. Gelinim mutfakta ve başka binbir türlü saçma programlar yapan kanallar sizin amacınız ne? Muhalif görünümlü yandaş kanallar sizin amacınız ne? Madem yandaş olacaktınız ATV gibi istikrarlı bir yol çizseydiniz. Sabaha kadar buradayız diyip gece yayını bitirmek ne demek? Adamın sana attığı mesajı reyting almak uğruna programda söylemek ne demek? Hepiniz iğrençsiniz. Kırk yılda bir beş dakika bakınırdım, artık onu da yapmayacağım. Televizyon da, medya da benim için bitti.

3 dk önce

745. Bir avuç Prozac alıp burada hiçbir şey olmamış gibi ürün yorumlamak istiyorum.

İnancımı tekrar kazanacağım. Ama şu an ne hissedeceğim bilemiyorum. Gerçek değilmiş gibi sanki çok uykusuz kalmışım da hayalle gerçeklik arasında gibi hissediyorum.

Vay canına. İki gün sonra nasıl da hiçbir şey olmamış gibi devam edecek hayat. İyice bokumuzda boğulduğumuzda, ülke hiçbir tarafın mutlu olmadığı o noktaya geldiğinde, çünkü gelecek, neler olacak acaba.

Hayatta olmak için ne harika bir zaman.

Yine de ne olursa olsun teşekkür ederim muharrem ince. Senin canın sağ olsun.

8 dk önce 5 dk önce

744. türk milletinin en hassas noktası din ve şehitler değil midir ? şehitler diyince herkesin tüyleri diken diken olur , 80lerden beri çok çektik çünkü binlerce çocuk yetim kalmadı mı ?

hdp bu yüzden suçlanmıyor mu pkk'yla bağları kopartıp demokratik bir parti olamadığı için ?

peki %52 oy alan cumhurbaşkanımız , pkk tarafından şehit edilen eren'in annesine gülerek ev anahtarı hediye etmedi mi , kadın ağlarken ? destekçileri şakşaklamadı mı bu görüntüyü ? kadın benim oğlumun yatağı bile yoktu oğlum üstünden prim yaptırdı demesinler diye eski evinde oturmaya devam etmedi mi ?

kusura bakmayın , samimi değilsiniz, %52imiz bunu çok güzel hakediyor .

8 dk önce


743. "uyuyan milletler ya ölür, ya da köle olarak uyanır."

Ah paşam ne güzel söylemişsin. Keşke bugünleri hiç görmeseydik, senin emanetine ihanet edildiğini görmeseydik.

21 dk önce

742. Bitirildik, sindirildik. Ben hala bilmedigimi seyler olduguna ve bize aciklanamayacagina inaniyorum. Bunun normal bir secim olduguna inanan aklindan suphe etsin. Bu konusmada bize aciklanabilecek bir sey yoktu. Son umudumuzu elimizden almaya calistilar. Ben inanmiyorum. Biliyorum ki yillar sonra o gun gelecek ve ben zaten inanmamistim diyecegim. 

51 dk önce

741. Hadi saat 12:00 olsun artık!

1 saat önce

740. Seçim sonuçlarından çıkarttığım kadarıyla, bu ülkede yaşanabilecek 2 şehir var. İzmir ve diyarbakır. İsteyen terörist dinsiz bilmem ne desin ummurum değil, hiçbir baskı yok çomar yok. mis gibisiniz.

1 saat önce


739. artık güzel haberler duyacağımıza inancım kalmadı. ne yaşandı ne bittiyse bedelini hep ebraber, ülkece ödeyeceğiz. muharrem öğretmenim, meral annem, temel karamollaoğlu(bile); sizler bizlere tekrar birlik olabileceğimizi gösterdiniz. her şeye rağmen minnettarım.

1 saat önce

738. Şu an değil, dün geceden beri aklımdan geçenler; belki de muharrem ince dün gece erken kutlama yapanlarla evde bir umut bekleyenlerin sokaklarda karşı karşıya gelmesini engellemek için böyle bir mesaj atmıştır. Belki de kazanmışızdır artık ve bugün kutlamaları biz yaparız. 

Lütfen öyle olsun! 

2 saat önce

737. black mirror 1.sezon 1.bölüm

2 saat önce