girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (674)
  • medya (5)

674. Düşünsenize Cumhurbaşkanı Muharrem İnce olmuş ,Meral Akşener ve Temel Karamollaoğlu başkan yardımcısı. Ölüm grubu gibi.(gizlinot: swh) Ülke on yılda uçar ben size söyleyeyim.

Ayrıca televizyonlarda bet sesiyle bağıran çağıran durmadan ayrıştıran birinin olmaması rüya gibi.

bugün 01:07

673. Uykum var ve mutsuzum. Uykumu açmaya çalışıp derse mi yoğunlaşsam veya uyusam mı emin değilim. Ben bi' sevemedim kendimi ya (gizlinot: Ben o finalden 20 almayacaktım hocaya güvenip)

Kahve yapayım ben.

dün 23:28 dün 23:29

672. yabancı üniversitelere, burs programlarına, Oraya buraya intention letter - niyet mektubu, motivation letter- motivasyon mektubu, personal statement- kişisel beyan, vs... yazmaktan, yollamaktan, beklemekten ciğerim soldu. üstüme biri burs murs bi' şey atsın! beni bi' salın artık ya!

dün 21:23


671. Amcam tekstil ticareti ile uğraşıyor ve ondan orjinal zara pantolonlarinin tanesini 6 liraya iran'lı lara sattığını öğrendim ve bundan ne kadar kâr ettiğinden bahsediyordu vay anasını... bizde mal gibi kaç liraya satın alıyoruz

dün 20:43

670. Hani hayvanlara eziyet edenler var ya.. ne tür eziyetler olduğunu hepimiz biliyoruz, yazmak ya da kimsenin okuyup tekrar acı çekmesini istemiyorum. 

İşte bunu yapan vicdan yoksunları için bir ceza planım var. Ölüm değil, hapis de değil.

Önce maddi olarak varını yoğunu almalı. Korkunç durumda olan ve maddi desteğe ihtiyacı olan yüzlerce hayvan barınağı, tedavi olmayı bekleyen milyonlarca sokak hayvanı var zira. 

Sonra bu kimse alınıp hayvansever topluluklara teslim edilecek. Ve bu şekilde ülkeyi dolaşacak. Hayvanseverler, vicdanı gelişkin insanlardır. Gereği yapılacaktır. 

O topluluklardan birinin içinde olabilmek için her şeyimi verirdim! 

dün 20:00

669. 24 haziran-8 temmuz..... Kazandığımızda deli gibi o çoşkuyu,mutluluğu düşünmeden edemiyorum. Adeta yeniden bir doğuş.

dün 18:56

668. önce ayakları ve kuyruğu kesilmiş köpekçik, sonra tecavüz edilen kedi, biz daha bunların şokundan çıkamamışken şimdi de (link: http://www.diken.com.tr/simdi-de-bursa-cadde-uzerinde-dort-ayagi-kesilmis-olu-kedi-yavrusu-bulundu/ bursa'da yine ayakları kesilmiş bir kedi haberi)...

bu nasıl bir gözü dönmüşlük, bu nasıl bir insanlıktan çıkmışlık, bu nasıl bir canilik gerçekten ne diyeceğimi bilemiyorum. yok olun, mahvolun, tek bir zerreniz kalmasın yeryüzünde. insanlıktan, iyilikten, sevgiden şefkatten nasibini almamış, empati yoksunu psikopatlar, sapıklar. sizden tiksiniyorum, sizi ve kokuşmuş beyninizi besleyen, koruyan, ceza almanıza engel olan zihniyetten tiksiniyorum. adaletsizlikten tiksiniyorum. insanlığımdan utanıyorum. korkuyorum. başıma bir şey gelmesinden, sevdiğim birinin başına bir şey gelmesinden, kapının önünde gördüğüm minik kedinin, kampüsümdeki köpeklerin başına bir şey gelmesinden çok korkuyorum. bu haberleri okudukça artık çıldırıyorum.

size lanet, bunların yaşanmasına engel olamayanlara, hadi engel olamadılar, bunları cezalandırmayanlara da yazıklar olsun. yaşattığınız tüm acıların yüz katını yaşayın.

dün 16:21 dün 16:22


667. Erik niye bu kadar ekşi?

dün 15:17

666. pms dönemi ile gelen iştahı nasıl durdurabilirim? bir şeyler yemekten vazgeçmem lazım. yoksa regl olana kadar üç yüz kilo olacağım.

dün 15:14

665. bolll erimiş peynirli, karamelize soğanlı, kocaman köfteli hamburger. allah'ım keşke yiyebilsem şu an. ama yememeliyim.

dün 14:56