sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (1190)
  • medya (11)

  1190. Hala deodorant kullanmayan ve suya sabuna dokunmayan insanlar var.toplu taşımada başım dönüyor midem bulanıyor artık kokudan.çürümüş ceset gibi kokan insanlar var.bir buçuk saatlik yolda hiç çekilmiyor böyle insanlar artık üstlerine deodorant sıkasım geliyor.ekşi ekşi kokuyor ya.artık şu trenlerin camına 'lütfen deodorant kullanınız' uyarısı da gelsin.bezdim cidden bezdim.

  dün 17:10

  1189. Kadınların 30 yasındayım ama 21 gösteriyorum laflarından gina geldi. Herkes 20-23 aralığında gösteriyor 30 gösteren kadın yok sanırım ülkede. Yahu zaten 21 yasından 35e kadar yüzde öyle anormal bir çökme kırışıklık olmuyor. Dolayısıyla 35im ama 20 gösteriyorum klişesinden çıksa keşke herkes. Çok boş muhabbet oluyor. Buna taktım az önce. 

  25 haziran 22:43

  1188. acaba yeni işimde mutlu olacak mıyım? tatmin edecek mi beni göreceklerim? öyle olursa çok mutlu olurum çünkü tamamen kendim yarattığım, bazen ince ince bazen aşırı savruk dokuduğum güvenli alanımdan çıkıp gideceğim oraya. henüz işe alınıp alınmayacağım da belli değil aslında. ama garip bir inanç var içimde, olacak. olduktan sonraki kısmı endişelendiriyor beni. ya istediğimi bulamazsam? ya şimdi olduğu gibi gün içinde kaskatı her her şeyi halledebiliyormuş gibi görünüp akşamında eve binbir kötü hisle dönmemek için alkole sarılırıp yine ağlaya zırlaya uyursam? en kötü ne olur ki diyip çok sevdiğim, bana bahşettiğini düşündüğüm özgürlüğümü kendim yarattığım, yaratırken çok yara aldığım çok şey öğrendiğim şehrimden 3 aylığına ayrılıyorum haftaya.

  bir de şey var, yola çıkmak son 4 senedir benim için çok zorlu bir süreç haline geldi. ne zaman yola çıkacak olsam günler öncesinden gerilmeye başlıyorum. aklıma geldikçe mideme ağrılar giriyor. bi sıkıntı olduğu aşikar ama bunu da zamanla, kendime dönerek aşacağımı düşünüyorum. sözün özü, bütün iyi hislerle kendimi motive etmeye çalıştığım şu günde sigara üstüne sigara yaktıran bu çaresizlik bi an önce kaybolsun gitsin istiyorum.

  25 haziran 12:28

  1187. Gerçekten özgür müyüz? Yaşamak istediğimiz hayat daha en başından bir seçenek bile değilken, önümüze çıkmış seçeneklerden birini seçiyor olmamız bizi özgür biri yapmaya yeter mi? Ya önümüze çıkmayan seçenekler?

  25 haziran 12:23

  1186. Bir daha birinin çalışmadım lafına assssslllaaaa inanmayacağım.

  25 haziran 09:40

  1185. Rimel sürerken gözlerim daha büyük görünsün diye direkt yukarı doğru sürüyordum, ama dışa doğru çekerek sürünce gözlerim hafiften çekik görünüyor ve çekik göz bana yakışıyormuş.

  Bunca yıldır makyaj yapıyorum bunu nasıl yeni fark ederim?(gizlinot: Swh)

  25 haziran 00:23

  1184. 4 yıllık bir ilişkinin ardından hala ilk günkü gibi aynı aşkla kalabildiğim için kendimi çok güzel hissediyorum. Aşka öyle kolay rastlanmıyor. 4 sene önce rastladığım gün hayatımın en şanslı günüydü. Bu başlık sayesinde baya eski günlere gitmiş bulunmaktayım

  24 haziran 23:45

  1183. Kafam çok karışık süslüler... bi yanda yurtdışında eğitim imkanı... bir yanda evlilik hayalleri kurduğun adam... eğer gidersem, ayrılmak durumundayız.. o benimle gelemez çünkü...ama onu da çok seviyorum... bilemedim... kafam çok karışık...

  24 haziran 12:11

  1182. Sonunda sonu mutluluk olan bir seçim görebildik, mutluyum. Umarım bu çok güzel bir yeni başlangıcın ilk adımı olur.

  Ben hep ekrem imamoğlu kazansın istedim, nitekim aynı seçimi ikinci kez ve fark atarak kazandı, helal olsun. 

  Fakat benim anlamadığım ve birçok insanda gördüğüm bu adamı bu kadar “güzellemenin”, peşinen bu kadar kutsallaştırmanın anlamı nedir? İşte daha dur, seni cumhurbaşkanı da yapacağız vs. Eşini işin içine sokmalar da cabası. Bu da o hiç sevmediğimiz “reis”çilikten başka bir şey değil bence. Adama değil fikirlere, söylemlere ve en önemlisi de icraatlere odaklanmamız lazım bence genel olarak. İnşallah her şey çok güzel olacak.

  24 haziran 02:55

  1181. Serzeniş ve iç dökme içeren bir girdi olacak bu. Bulunduğum otobüste bir vatandaş hastalandı ve otobüs şoförü ilk durabileceği durağa ambulans istedi ve 10 dakika içerisinde orada olacağını bildirdi. Asla ambulans gelmedi. Yolda kornaya defalarca basmasına, dörtlüsünü yakmasına rağmen kimse de otobüse yol açmadı. Otobüsün durduğu ilk durakta da insanlar kaçar gibi otobüsü boşalttı. En sonunda ambulans gelmeyince şoför bir durak sonraki hastaneye gitti ve  otobüsü kenarda bıraktı ve hastayı hastaneye taşıdı. Tabi bu sırada bizim şeref yoksunu insanlarımız ne kornalar ne küfürler neymiş buraya neden bırakmış otobüsü. Ne ara bu kadar insanlıktan yoksun hale geldik ne ara bu kadar igrenç varlıklar olduk bilmiyorum. Akıl sır erdiremiyorum. Hele çağırılan ambulansın gelmemesine üstüne üstlük 112 acilin telefonda tartışacak kadar vaktinin olmasına şaşırdım doğrusu. Bu memlekette canımızın zerre kıymeti yok. Kendine hakim olsun herkes, tecavüze mi uğrarız, bıçaklanır mıyız, biri bizi öldürür mü bilmem ama kimsenin umrunda olmayacağı kesin. Bu memlekette bizim kıymetimiz sadece Pazar günü vereceğimiz oy. Başka da kıymetimiz yok. Onun dahi kıymeti yok hatta Artık.

  21 haziran 13:31