girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (935)
  • medya (10)

935. O 3 evden, o insanlardan, o şehirden uzaklaşabildiğime inanamıyorum. Sanki hala yaz tatilinde olduğu gibi bir şeylere hazırlanıp, bir şeyleri geçmeye çalışıyormuşum gibi geliyor. Ama hayır. Ben artık orada, onların arasında değilim. Sanırım ait olduğum yerdeyim. Burada her gün başka bir şey oluyor ve şaşırıyorum. Hem kendime hem olan şeye hem de yapan kişiye/kişilere şaşırıyorum. Benim de yaptığım ve yapabileceğim şeyler çok ağır, buna inanamıyorum ve garip bir şekilde mutluyum. Gelecekte olacak şeyler içinse çok heyecanlıyım. Eskiden olsa ne güzel olur diye düşlediğim yerde olup bir şeyleri etkilemek çok garip.

(gizlinot: Yıllar önce ilk hayalim gerçek olduğunda aylarca inanamamıştım. Çok uzun sürmüştü hayal etme kısmı ve zamanı gelince gerçek oldu. Şimdiyse 5 ay önce hayal etmeye başladığım şeyi yaşıyorum. İnanılmaz bir şey benim için. Çok sükür ki buradayım. )

bugün 04:12 bugün 04:17

934. sahipli bi hayvana zarar verildiğinde mesela komşunun köpeği tekmeyle yaralandığında zarar veren kişi mahkemede “cana zarar verme” suçundan değil de “mala zarar verme” suçundan yargılanıyor ya, o işte hangi akla hizmet ediyor hiç bilmiyorum. Sahipsiz hayvana zarar verince tabi ne cana ne mala zarar vermiş oluyorsun.. ne desem boş zaten de neyse. 

dün 21:39 dün 21:42

933. ikinci kediyi sahiplenme eşiği nedir merak etmekteyim. insan ne zaman ve nasıl artık ikinci bir kedi bu eve gelsin diye düşünür tam olarak, bilemiyorum. yeni bir kedi sahiplenme konusunda çok kararsızım. ya şimdiki kedim çok sorun çıkarırsa, ya masraflarını karşılayamazsam diye. ama aklımdan çıkmıyor işte.

var olmayan kedinin yüzü gözümün önünden gitmiyor.

dün 00:00


932. bugün ne yemek yapsam,günün aynı saati yine aynı soruyla karşı karşıyayım.

16 kasım 22:47

931. Kendini seçemiyorsun, bırakıp kaçamıyorsun...

16 kasım 16:27

930. İzmir'e taşınmak için bu sene zorlu maratonumu iyi vermeliyim sonrası özgürlük sonrası kendi ayaklarım üzerinde durmak ve mutluluk. <3 tek kaçış şansımı iyi degerlendirmek için dayanmak zorundayım.

15 kasım 23:05

929. İradesizlikten çok yoruldum. Hayatımı düzene sokmam gerek fakat ben çok Yorgunum halim Yok diyerek 2 haftadır boş yapıyorum. Nasıl düzelir bilmem. Fikirleri olan varsa dinlemek isterim. Üzgünüm fazlasıyla

15 kasım 22:59


928. bugünkü vizemin iğrenç geçmesiyle moralim o kadar bozuldu ki, yarınki vizeye nasıl odaklanacağımı düşünüyorum...

15 kasım 22:43

927. Asgari ücrete % 25 zam yapılırsa(gizlinot: 400 lira) bizim patronda 400 lira mı zam yapar yoksa % 25 mi(gizlinot: %25🙏 amin🙏🙏🙏😔)

15 kasım 11:23

926. Bu hafta benim için aşırı yoğun bir hafta. Minimum seviyede uyuyup maksimum seviyede çalışmam gerekiyor. Ama aşşırı bir şekilde de yorgunum. Hafta sonu gelsin de biraz dinleneyim derken hafta sonu için plan yaptım. kendimden 4 tane daha olsaydı süper olurdu bence. 3 tanesi sosyal hayatıma 1 tanesi işe ben de evde dinlenirdim. ortak bir bilinci kullandığımız için de olaylardan uzak kalmazdım çünlü onların anıları benim anılarım oluyor haliyle. Var ya efsane fikir, klonlamayı acilen bulmamız lazım.

Bilim adamları göreve.  

15 kasım 10:04