sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (1195)
  • medya (12)

  1195. Rimel sürerken gözlerim daha büyük görünsün diye direkt yukarı doğru sürüyordum, ama dışa doğru çekerek sürünce gözlerim hafiften çekik görünüyor ve çekik göz bana yakışıyormuş.

  Bunca yıldır makyaj yapıyorum bunu nasıl yeni fark ederim?(gizlinot: Swh)

  bugün 00:23

  1194. 4 yıllık bir ilişkinin ardından hala ilk günkü gibi aynı aşkla kalabildiğim için kendimi çok güzel hissediyorum. Aşka öyle kolay rastlanmıyor. 4 sene önce rastladığım gün hayatımın en şanslı günüydü. Bu başlık sayesinde baya eski günlere gitmiş bulunmaktayım

  dün 23:45

  1193. Kafam çok karışık süslüler... bi yanda yurtdışında eğitim imkanı... bir yanda evlilik hayalleri kurduğun adam... eğer gidersem, ayrılmak durumundayız.. o benimle gelemez çünkü...ama onu da çok seviyorum... bilemedim... kafam çok karışık...

  dün 12:11

  1192. Sonunda sonu mutluluk olan bir seçim görebildik, mutluyum. Umarım bu çok güzel bir yeni başlangıcın ilk adımı olur.

  Ben hep ekrem imamoğlu kazansın istedim, nitekim aynı seçimi ikinci kez ve fark atarak kazandı, helal olsun. 

  Fakat benim anlamadığım ve birçok insanda gördüğüm bu adamı bu kadar “güzellemenin”, peşinen bu kadar kutsallaştırmanın anlamı nedir? İşte daha dur, seni cumhurbaşkanı da yapacağız vs. Eşini işin içine sokmalar da cabası. Bu da o hiç sevmediğimiz “reis”çilikten başka bir şey değil bence. Adama değil fikirlere, söylemlere ve en önemlisi de icraatlere odaklanmamız lazım bence genel olarak. İnşallah her şey çok güzel olacak.

  dün 02:55

  1191. Serzeniş ve iç dökme içeren bir girdi olacak bu. Bulunduğum otobüste bir vatandaş hastalandı ve otobüs şoförü ilk durabileceği durağa ambulans istedi ve 10 dakika içerisinde orada olacağını bildirdi. Asla ambulans gelmedi. Yolda kornaya defalarca basmasına, dörtlüsünü yakmasına rağmen kimse de otobüse yol açmadı. Otobüsün durduğu ilk durakta da insanlar kaçar gibi otobüsü boşalttı. En sonunda ambulans gelmeyince şoför bir durak sonraki hastaneye gitti ve  otobüsü kenarda bıraktı ve hastayı hastaneye taşıdı. Tabi bu sırada bizim şeref yoksunu insanlarımız ne kornalar ne küfürler neymiş buraya neden bırakmış otobüsü. Ne ara bu kadar insanlıktan yoksun hale geldik ne ara bu kadar igrenç varlıklar olduk bilmiyorum. Akıl sır erdiremiyorum. Hele çağırılan ambulansın gelmemesine üstüne üstlük 112 acilin telefonda tartışacak kadar vaktinin olmasına şaşırdım doğrusu. Bu memlekette canımızın zerre kıymeti yok. Kendine hakim olsun herkes, tecavüze mi uğrarız, bıçaklanır mıyız, biri bizi öldürür mü bilmem ama kimsenin umrunda olmayacağı kesin. Bu memlekette bizim kıymetimiz sadece Pazar günü vereceğimiz oy. Başka da kıymetimiz yok. Onun dahi kıymeti yok hatta Artık.

  21 haziran 13:31

  1190. Klimayı açmadan duramıyorum, oturduğum yerde gözeneklerimden ter çıkışını hissediyorum resmen. Klimayı açınca da hasta olacağımdan korkuyorum çünkü en düşük ayarda bile çarpıyor beni. Aç-kapa aç-kapa derken daha çok yakıyordur kesin.(gizlinot: 🤦🏻‍♀️)

  19 haziran 16:56

  1189. 'Pizza söylesem mi acaba ya ???'

  16 haziran 21:22

  1188. Bugün yüksek lisans jürim vardı. Geçtim ve yüksek mimar oldum. Mutluluk içinde Jüriden çıktıktan ve herkesle bu mutluluğumu paylaştıktan yarım saat sonra babamın kanserinin beynine sıçradığı haberimi aldım. Son birkaç saattir ne hissedeceğimi bilemeden başım dönerek dolanıyorum...

  11 haziran 18:11

  1187. özel günlerde daha fazla satış yapacağız diye anneler günü, babalar günü reklamı çekmeyin. kaldıran var kaldıramayan var.

  10 haziran 22:03

  1186. Tanıdık insan barındırmayan, sessiz bir yerde en azından bir hafta geçirmek. Orda birileriyle tanışabilirim ama kafa şişirmeyecek ölçüde, sadece rahatlatması için. Kimse bana ellemeden boşluğa bakmak, sabaha kadar şarkı dinlemek istiyorum artık, kimseye bir sorumluluğum olmadan, sadece kendim için yaşamak. Ama gel de anlat insanlara, git ben bunu istiyorum diye. Bu kez gitme ne derdin var, gel çözelimciler gelir. Bir hafta bile yalnız kalamamak hem güzel hem zor, hem seviliyorsunuz sizi merak eden üzülmeyin isteyen birileri var biliyorsunuz, hemde derdinizi onlar çözemiyor ve sizi daha da bunaltıyorlar. Keske uzaylılar bir haftacık kaçırsalar beni, başka yolu yok yalnız kalmamın.

  10 haziran 18:17