yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (1254)
  • medya (14)

  1254. herkes üremek zorunda değil.neden bunun tam tersi bir algı oluşturulmuş anlamıyorum.sebep sadece hormonlar olamaz kesinlikle çevre baskısı.

  25 mayıs 15:24

  1253. D vitaminim bittiği ve almayı unuttuğum için birkaç gündür kullanamıyorum. Feci şekilde deniz, kum ve güneşe ihtiyacım olduğunu düşünüyordum.

  23 mayıs 23:14

  1252. İlişkinin Merve boluğur u benmişim. Herkes topladı, yoluna baktı. Bense kaybettim, hala acisi içimde taze. İşsizim, yalnızım, mutsuzum, daha da beteri hep böyle olacakmış gibi

  Bugüne not: şimdi elinden geleni yap, o gün geldiğinde iyi ki diyeceksin. Hayallerinin peşinden git. Nispet için değil, kendin için yap sadece. Su vakitlerin, uykusuzluğun boşa gitmesin. Çalış, çok çalış. ALLAH BÜYÜK UNUTMA.

  11 mayıs 03:12


  1251. Neden armut vücut tipine sahip insanların da giyebileceği tunik üretilmiyor? Eve sabahtan beri oturup bunu düşünüyorum. 5 parça ürün aldım dördünü iade edeceğim. Alt bedenim ile üst bedenim arasında neredeyse 2 beden fark var. Doğal olarak tunik ve elbise alırken alt bedenime göre alıyorum. Giyince ne oluyor? Üst taraf annesinin bluzunu giymiş çocuk gibi görünürken alt taraf oturuyor. Biz giyinmeyelim mi kardeşim yaaa

  10 mayıs 22:43

  1250. Uzaktan eğitim sürecinden çok mutsuzum. Keşke her şey normale dönse, salgın bitse ve okula dönsek. Okulum zaten uzuyordu, bu yıl en az uzatma amacıyla güzel de çalışıyordum. Salgın çıktı ve evlere dağıldık, Evde olduğum sürece asla çalışmak istemiyorum sürekli boş şeylerle zaman harcıyorum. Az önce ödev yüklemek için sisteme girdim, teslim süresini dersi veren hoca 1 gün olarak belirlemiş, ilk kısmı yüklemiştim ikinci kısmı da sürenin bitmesine 10 dk varken yükleyecektim ama yüklenmedi. şu an sadece yarım ödev yapmış sayılıyorum hepsini tamamlamama rağmen, hocalar da anlayışsız. Benim hatam değil, sistemin hatası yüzünden ben mağdur oldum. Hiç böyle düşünceğim aklıma gelmezdi ama okulu özledim

  10 mayıs 19:14 10 mayıs 19:15

  1249. Oturup bir konu hakkında kara kara düşünmenin ne kadar lüzumsuz olduğunu düşünüyorum. Bir tercih yapmam gerekiyor ve asla işin içinden çıkamıyorum. Düşünüyorum da düşünüyorum ve bunun hiç faydası yok. Düşünmeyi bırakıp icraata geçen herkes aldı başını gitti ben hala kara kara düşünüyorum. Hayır bir sorun bana bu kadar düşünmenin hiç faydasını gördün mü diye asla görmedim. Ama yok illa düşünecek ve bir sonuca varacağım. Bu çok kötü bir şey. Oysa yapacağım en kötü tercih bile beni şu an bulunduğum konumdan daha ileriye götürebilir. Kafam da rahat olur. Ama yok. Benim illa kaz gibi düşünmem gerek. Bunu tepemi ufalayarak yazıyorum Zira artık gerçeklik algımı kaybettim beynim zonkluyor.

  10 mayıs 17:10

  1248. En yakın arkadaşım gerçekten arkadaşım mı acaba? Gezmeye, eğlenmeye, güzel etkinliklere hep var. Ama ne zaman bir derdimi paylaşmak istesem bir an önce susmamı bekliyormuş gibi bir tavrı var. Ben onu, onun hayatında neler olduğunu, çevresindeki diğer arkadaşlarının hayatını hatta o arkadaşlarının arkadaşlarıyla ilişkisini her şeyi dinliyorum bana gelince ya gözleriyle başka yeri izliyor ya sanki dünyanın en sıkıcı şeyini anlatıyormuşum gibi tavır takınıyor. Hatta bir ara kendimi kötü hissedip hemen susuyordum çok saçma bir şey anlatıyormuşum hissine kapılıp sonradan farkettim üzerimde yarattığı etkiyi.

  Açık açık söylesem bencilliklerini kaç yıllık arkadaşlığımız bitecek söylemezsem içim rahat değil. İnsanlar bu kadar sadece kendilerine odaklı ve empatiden yoksun olmamalı.

  9 mayıs 23:44


  1247. Hafiften boğazım gıcıklanıyor, öksürecek gibi oluyorum ama umarım bahar alerjisidir :))

  9 mayıs 21:10

  1246. 1 buçuk yıllık bir anne olarak ikinci anneler günüm yarın. Annemin değerini daha daha daha çok anladığım şu 1 buçuk senede keşke şimdi şu an yanı başımda olsa, bu kadar uzakta olmasa diye üzülüp, aynı zamanda da olsun en azından sağ ve sağlıklı diye sevinmek karmaşık bir duygu yaratıyor. Kendisininse annesiz ilk anneler günü. bütün anneler çocuklarıyla sağlıklı uzun ömürler yaşasın, annesi olmayan herkese sabırlar diliyorum. 

  Öte yandan dün eşim bana trip attı. Senin anneler gününü kutlamayacağım hediye de almadım zaten falan dedi. Şaşırdım kaldım ne diyor bu neyin tribi diye. Neymiş ben onun babalar gününü kutlamamışım. E kutladım ya dedim. Geçen senekini değil bu senekini dedi... gelecek babalar günün kutlu olsun o zaman dedim. Meğer babalar gününü nisanda sanıyormuş. Haziran deyince şaşırdı...

  9 mayıs 20:39

  1245. Cok mutsuzum :(

  9 mayıs 20:21