yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (1360)
  • medya (14)

  1360. Diri diri yaktınız, kurşunladınız, kesip biçtiniz, evlerine işaret koyup orta çağdaki ilkelliği yaşattınız yetmedi değil mi? Şimdi de böyle iğrenç laflar ederek bir topluluğun namusuna, edebine, ailelerine dil uzatmaya devam ediyorsunuz. "Eline, diline, beline hakim ol" düsturunu benimsemiş insanlardan ne istiyorsunuz daha? Yetmedi mi bugüne kadar yaptıklarınız? Nasıl bu kadar iğrenç ve haysiyetsiz olabiliyorsunuz? Bu yazar gibi olan ve düşünen herkesten tiksiniyorum. Ve sizin gibilere asla müdahale etmeyen, resmen nefret suçu işleyen bu tiplere de asla müdahale etmeyen sözlük yönetimine de yazıklar olsun! Şikayet ettikten sonra silmiş girdisini bu ahlaksız yazar. Bulamıyor musunuz kimin yazdığını? Siteden engelleyemiyor musunuz bu nefret suçlularını? Tek diyebileceğim yazıklar olsun..

  ilgili medya:
  1
  23 ocak 19:43

  1359. Herkes bir diğerinden kendi olamadıklarının acısını çıkarıyor. Kişi başarılıysa komplekslerinin kaynağı olan eksikliklerinin acısını başarısız insandan çıkarıyor. Yalnız olan yalnız olmayandan. Güzel olmayan güzel olandan. Kişi kendini gerçekleştirmeyi yanlış anlıyor. Kimi kariyeri üzerinden kimi de eşi sevgilisi üzerinden kendini tanımlıyor. Varlığını hep sahip oldukları ya da olamadıkları üzerinden tanımlıyor. Hep bir eksik kalıyor oysa insan. Ondan bundan öğrendiği saygınlık ve itibar işgüzarlıklarıyla hareket ediyor hayatta. Oysa hayatın kontrolünün elimizde olmadığını, attığımız her adımın bizi sadece bir şeylere götürme ihtimalinin olduğunu, kesinliğin yalnızca andaki varlığımızdan ibaret olduğunu şu salgın döneminde anlayamadıysak başımıza gelen binbir türlü müsibetin her seferinde üstümüzden geçip gideceğini anlamamız lazım.

  23 ocak 16:50

  1358. profilime girip 3 4 yıl önceki yorumlarıma göz gezdiriyordum ve bazılarında ne kadar toksik ve yargılayıcı konuştuğumu farkettim. bu özellikten kurtuluyor olduğumu görmek sevindirici ama aynı zamanda beni böyle olmaya iten neydi bir taraftan da onu düşünüyorum. niye herkes başkasına iğneleyici ya da kötü konuşmak zorunda.. ya da niye bir başkasının yaptığı şeye katılmadığımız için aşağılıyoruz.. süslüde de son zamanlarda daha fazla görür oldum bunu. kaale almayıp basıyorum şikayete.

  23 ocak 16:02


  1357. Winx dizisinde neden stella bu kadar yaşlı görünüyor?

  23 ocak 11:24

  1356. berat albayrak nerede?

  23 ocak 11:12

  1355. Şu dönemde işverenler neden doğru ve dürüst insanlara iş vermiyor? kaliteli bir işte çalışmak için yalancı sahtekar dolandırıcı olmak gerekiyor galiba peki erdemli birine bu özellikler yüklenebilir mi?

  20 ocak 18:20

  1354. şu şuursuzca yapılan diyetlerden yapıp hızla kilo vermek istiyorum. hiç yapmadım daha önce.

  edit: kötü örnek olmamak adına ekleme yapmak istedim zira sözlükte epey küçükler de var. şahsen iradesiz biriyimdir. her ne kadar böyle birşey yapmak istiyorum desem de yapmayı beceremem zaten yapmamalıyım da bipolar olduğum için. ama benim iradesizliğimi de göz önünde bulundurursak intermittent fasting yapmaya karar verdim ki benim için cidden bir challenge niteliğinde olacak. saat 12-20 arası yemek yiycem ve boy, kilo yaş bilgilerime göre de günlük almam gereken enerji miktarından düşük kalori almaya çalışacağım ancak diyet konusunda gerçekten çok tecrübesiz olduğum için (gizlinot: ilginçtir ki sözlükte beni kafayı kilolarıyla bozmuş hatta mide küçültme ameliyatına girmiş biri zannedenler varmış buarada. öyle birşey tabi ki yok iksi de yanlış bilgi ama son 1 yıldır işsiz olduğum için ye iç yat yapmaktan 10 kilo aldım o yüzden haliyle şuan canım biraz sıkkın o da olsun o kadar) güzel bir kalori hesaplayıcıya ve iyi bir beslenme listesine ihtiyacım var ne yemem gerektiğinden bile çok emin değilim yani.

  20 ocak 18:10 20 ocak 18:42


  1353. Sevgisizlik çok anlamsız. Hayatı birine adamak değil ama insanın kalbinde biri olmayınca her şey yavan

  17 ocak 22:55

  1352. şu dizilerde ortaya çıkan "güzel seven adamlar" gerçekten var mı ? varsa nerde

  17 ocak 22:36

  1351. uyku düzeni benim gibi düzensiz olan kisiler var midir acaba diye düsündüm su an. kendimi bildim bileli alakasiz saatlerde cok az uyuyorum. ise 2 saat uyuyup gidiyorum, eve gelince 2 saat uyuyup saat 4 5 gibi yatiyorum. 7 gibi uyaniyorum. gozalti kapaticisi olmazsa olmazim.

  17 ocak 04:15