süslülerin anlam veremediği şeyler

girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (437)
  • medya (1)

437. Kayınbiraderimin evindeyiz. Eşim onlar için yaptığı siteyi gösteriyor. Ben de bulaşıkları kaldırayım dedim hani. Eltimin iş yapsın gelin değil mi lafına anlam veremedim. Yani elticiğim, iki bulaşık elime yapışmazdı, bana gelsen gene sana yaptırmam ama şunu anlayamadım, sen de gelin değil misin yahu?

İşte bu da anlam veremediğim bir anekdot.

Edit: birkaç kelime eklendi.

9 aralık 21:22 - 9 aralık 21:27

436. insanların birbirine yaptın mı yaptınız mı diye sorması. ne yapıp yapılmadığını da söylemiyorlar, sadece yaptınız mı diye bir soru geliyor. kaç yıldır beraberiz erkek arkadaşımla kaç yıldır bu soruyu duyuyorum ve kaç yıldır ısrarla bu soruya hayır yapmadık cevabını veriyorum. ben böyle konuları paylaşmaktan hoşlanmıyorum desem aa kesin yaptınız anlatsana sıkıştırmaları gelecek çünkü. nedeni de deşiliyor, sakince hazır hissetmediğimi söylüyorum. sonra sakince aldatılırsın imalarını, henüz "kadın" olamadığım, "büyüyemediğim" düşüncesi sezilen cümlelerle kendi cinsel hayatlarını vay canına "kadın bee"liklerini dinliyorum. sevgilime güvenmediğim, sevişmenin iki kişi arasında çok derin bir bağ kurduğunu ve bizim onu yaşamadığımız için çoğu şeyi anlayamayacağım cümlelerini, imalarını da elbette. sevişmedik diye gömülüyorum biraz dghj. halbuki bence de sevişmek iki kişi arasında çok derin bir bağ kuruyor ve ben bu derin bağ sadece ikimiz arasında kalsın istiyorum. madem size göre de bu kadar derin bir bağ o zaman benim sizin derin bağınızda ne işim var diye de düşünüyorum dinlerken.

benim için yaşadığımız tüm anlar sevgilimle aramda ve özel. o anlar sadece ikimize ait, paylaşılmasına gerek yok diye düşündüğümden anlatmayı tercih etmiyorum ben. elbette ki başkaları edebilir, buna saygı duyuyorum ama sormamama rağmen dinlemek durumunda kaldığımda benim için ben şu an neden karşımdaki insanın yatak odasına dair bilgiler ediniyorum diye led panoda yazı geçiyor. daha sonra da eşsiz deneyimleriyle yapamamam üzerinden ezilirken sevgilim için çocuk nasıl dayansın diye serzeniş bile duyuyorum. teşekkür ederim adamın iyiliğini düşündüğünüz için ne diyeyim yani. yeri geliyor aylardır konuşmadığım arkadaşımla telefonda aylar sonra konuşurken hala yapamadın mı sorusunu alıyorum. bu arada kaç yaşındayız bu soruyu sormak için yaptınız mı kalıbını kullanmak da komik geliyor bana, cima eylediniz mi bile daha anlamlı bana göre.

ben sevgilimle ne yaşayıp ne yaşamadığımı, aramızdaki ilişkiyi bildiğim için alınmıyorum söylenenlere ama ya gerçekten hiçbir şey yaşayamıyor olup bu imaları duysaydım diye düşünmeye başladım artık. gerçekten yapamıyor olsaydım ister istemez kırılırdım hepsine. arkadaşım dediğim insanlar yapamamamı ama sevgilin dayanamaz aldatır imalarıyla taçlandırarak yanımda olacakmış yani. böylece bir süredir insanların böyle bir konuda bile birbirleri üzerinde üstünlük kurmaya çalışmasını şaşırarak izliyorum ve anlam veremiyorum.

not: umarım yanlış anlaşılmam kimsenin cinsel deneyimini paylaşma isteğini sapıklık diye nitelendirmiyorum, elbette herkes istediği gibi paylaşır yaşantısını, ben sadece sormama rağmen dinlemek durumunda kalmama ve bunun üzerinden cinsel ilişki yaşamamış kişilere yapılan imalara anlam veremiyorum.

6 aralık 17:10

435. yabanci dil bilme konusunda "anliyorum ama konusamiyorum" yorumu. "e yazabiliyor musun bari?" diyesim geliyor... cok guzel, sadece anliyorsun da, karsindakiyle nasil iletisime geciyorsun o zaman? sadece mimik ve jestlerle mi? anlam veremiyorum. :/

6 aralık 13:04

434. Vücudumun mütemadiyen her yerinde fışkıran tüylerin gürlüğünün, kaş ve kirpiklerim için cimrilikte sınır tanımaması. 

3 aralık 11:27


433. Mal sahiplenir gibi insan sahiplenme.

İsteniyor ki benimle yatıp kalksın, bana yazmıyorsa kimseye yazmasın, benim haricimde kimseyle plan yapmasın. Bana buraya gidiyorum dedi ve sonrasında şuraya da gitti ama bana söylemeden?

Aşırı sevgiden olduğu sanılıyor ama bence korkunç bir durum.

Sanki kadını/erkeği topraktan ekip çıkardın da hayatını yok sayıyorsun.

Anlamıyorum.

2 aralık 11:32 - 2 aralık 11:35

432. "(gbkz: süslülerin günlük makyajları)" başlığı.

yoo, hayır hayır. başlıkta ve girdilerde hiç bir sorun yok, sorun bende. kaç kere okursam okuyayım, o makyaj zihnimde canlanmıyor arkadaş! üzülüyorum.

1 aralık 17:10

431. artistik puanlar neden güncellenmiyor?

1 aralık 16:59

430. iki yüzlülük.

doğrularınız takım tutar gibi tuttuğunuz adamları savunmak üzere şekillenmesin. sonra kıvırmak zorunda kalıyorsunuz komik oluyor. çok yakın zaman önce ''lol'ü de sarıya boyamış ya hahahahha sana mı ait bu kalıplar twitterda orada burada her yerde yazıyorlar hahahahaha bu taklit miiiii'' diye yırtınıp sonra ''twitter'dan twit çaliyürler taklit ediyürler, yüzsüz yüzsüz açıklama yapıyürler:( '' diye ağlamayın. omurganız olsun, genç insanlarsınız lazım olur.

lol. (sarıya boyanmış olarak. evet)

1 aralık 14:51

429. Yüzsüzlük

1 aralık 13:26

428. instagram’da 180 küsür isteğim birikmiş, sadece tanıdıkları kabul ediyorum. Arada tanıdık var mı diye kontrol ederken biri gözüme çarptı, tanıyor gibiyim ama tanımıyor da olabilirim. :d Profilinde yazan tek şey “x ve y’nin annesi, la tahzen innallahe meana” Vaaaaaoooovv gerçekten mi ya, hemen tanıdım sen onu yazınca. Adını yazmış, soyadını yazmamış, profil resmi de uzaktan çekilmiş ve arkası dönük. Alaksjsjdjdk Günlerdir isteği bekletince mesaj atıp sitem etmiş kadın “canım aşk olsun, niye kabul etmiyorsun isteğimi?” 

“Pardon da tanımamı sağlayacak hiçbir şey yok profilinizde” dedim. “Ben zartın zurtuyum tatlım, tanırsın diye düşünmüştüm” dedi. Kabul ettim ve tanıyormuşum gerçekten. Günahım kadar sevmediğim biriymiş hem de , ben de takibi bıraktım ve onun da bırakması için engelleyip geri engeli kaldırdım. Tekrardan istek atmış, reddettim, yine atmış. Ne kadar yüzsüz olunabilir sorusunun cevabı :( “istek atmazsan sevinirim, daha ne kadar zorlayacaksın?” dedim. Birkaç gün sonra annemi görüp “senin kız da bana istek attı, ben de ona istek attım ama kabul etmedi, çok değişmiş” demiş. Annem de “ben karışamam kızıma” diyeceğine “karışma kızıma” demiş, ağzından öyle çıkmış. skaısıwısjsjskajsj Bazen aklınızdan geçen şeyi dile getirirsiniz ya. :d Kadın şimdi annemin numarasını engellemiş, hayatımızdan bir ruh hastası eksildi nasıl yaşarız şimdi biz? :d Gerçekten anlam veremiyorum, bu insanlar nasıl kafayı yiyor böyle? :d

1 aralık 01:23 - 1 aralık 01:25