girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (663)
  • medya (8)

663. Arkadaşıyla düz masada fotoğraf paylaşıp artık ona mühendis hanım, doktor bey diyeceksiniz diyen insanlar. Yazcak birşey bulamadığın için bunu yazıyorsun biliyorum hiçbir şey yazmasan keşke.

53 dk önce

662. Lovebuddy tarzında "sen beni sev,ben seni seveyim. Birbirimize hissettirelim. Ama asla sevgimizi söylemeyelim. Sevgili olmayalım. O sorumluluğu yüklenmeyelim. Uzaktan uzaktan.." sürdürülen ilişki boyutu.

Böyle takılmayı tercih eden erkeklerin bence sevgili olduklarında ortaya çıkmasından çekindikleri bir yüzleri var. Ya sevgili olmayı beceremeyecek ve kızı fuckbuddy konumuna düşürecektir. Ya da bağlanamayacak ve aldatma yoluna gidecektir.

dün 15:01 dün 15:11

661. Çat kapı gelenler. Şu hayatta en uyuz olduğum şey bu sanırım. Bebeğim var zaten hiçbir şeye yetişemiyorum. Ev dağınık saçım başım perişan sürprizzzz misafir. Bazen de çocuğu uyutup az dinleneyim diyorum hop kapı çalıyor. Başka zaman telefonu elinden düşürmezsin bir ara sor müsait miyim diye. 

Yalan değil bazen açmıyorum kapıyı sonra da geldik yoktun. Yok içeriden ses geliyordu da açmadın. Daha ne yapmalıyım acaba anlamanız için.

dün 14:37


660. saçını sarıya boyatınca sarışın olduğunu zannedenler, sarışınım diyenler. (gizlinot: ben de sarışın değilim)

dün 14:14

659. Sözlükte Çoğunluk tarafından kabul gören ve linç edilme ihtimali nerdeyse sıfır olan şeyleri “süslülerin linç edilme korkusu ile söyleyemedikleri” başlığına yazmak dlfjsjaj Çok takıldım bu konuya. :d

dün 03:59

658. kozmetik&kıyafetlerde aynı ürünün bazı renklerinde indirimde olup bazılarında olmaması

dün 02:21

657. herkesin kendini beyaz tenli sanması. medyada gerçekten koyu buğday hatta esmer bile sayılabilecek insanların profil bilgilerinde beyaz tenli yazıyor. sonra bu insanlar duygu özaslana beyaz tenli değil diyor veya buna en iyi örneği beyaz ten gururu başlığında görebilirsiniz. gerçekten anlamlandıramıyorum ben bunu.

15 ağustos 15:16


656. Hayatını burç ve fal gibi şeylere bakarak yaşayanlar, bunlara gerçekten inanan insanlar bana çok garip geliyor.

15 ağustos 13:10

655. böbürlenmek.. nasıl bi özgüven bu ya? bugün böbürlendiğin şeyi yarın kaybedebilirsin.... nasıl cesaret edebiliyosun, hiç mi düşünmüyosun....

mantık evliliği yapanlar.. mideniz bulanmıyo mu sevişirken ya da aynada kendinize bakarken..

14 ağustos 17:34

654. Amerikayı boykot ediyorum diyip Iphone parçalayan, kıran insanlar. Para veripte kırarak boykot edenine nadir rastlanır süslüler. 

Yarın da colaları alıp dökerler yere, bastıgınız yere dikkat

14 ağustos 15:24