girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (688)
  • medya (9)

688. sevdiğim bir insanın, ben kötü biri miyim diye kendini sorgulaması. sorun bende mi anlam veremiyorum.

12 ekim 02:41

687. instagirllerin araba reklamı yapması. evet. hadi bmw chiara’ya para ödedi kadının sosyal medya gücü var vs. diye de, mercedes ve polina ne alaka hala çözebilmiş değilim...

11 ekim 22:51

686. Arda turan’ın asılmadığı bir tek kız kulesi kalmışken eşi aslıhan doğan’ın instagram üzerinden yaptığı açıklama (gizlinot: nasıl böyle gurursuz olabiliyor) 

11 ekim 11:55 11 ekim 11:56


685. Milletin kendi geçmişini unutup, bir kez aynaya bakmadan kendini sütten çıkmış ak kaşık sanıp çıkıp başkalarını pişkin pişkin hiç utanmadan kınaması. Ayşe özyılmazel ile deniz seki çıkıp arda turan'ı kınamış. (gizlinot: Bi önceki girdimden anlaşılacağı üzere arda turan'dan nefret ederim. ) ali taran'ın eşi kanserle savaşırken onunla düğün dernek kurup evlenen, kanser bir kadının kalbinin kırık ölmesine sebep olan sen değil miydin ayşeciğim? Evli bir adamla birlikte olup bu ilişkiyi senelerrce bir sürü kaosa rağmen sürdüren sen değil miydin denizciğim? Siz hangi ara sütten çıkmış ak kaşık oldunuz ya? İnsan bu pişkinlik karşısında gerçekten hayret ediyor.

11 ekim 09:02

684. - Soru cevapta dua zinciri yapalım mı diye bir şey  var?!? Gerçekten mi yaaa?

Yönetim gerçekten uykuda, birisi cidden şu anonimlere dur demeli artık. :d 

ilgili medya:
1
10 ekim 16:15

683. Bir eleman sitesinde firma ilanının son kısmında not olarak; "görüşmeye ailesiyle gelen kişiler binadan içeriye alınmayacaktır" yazıyo. Aşırı saçma geldi, sinirlendim de. Bi' keresinde de aranan nitelikler arasında yamaç paraşütü yapmayı seven yönetici asistanı aranıyodu. Bu tarz ilanları şikâyet edebilsek keşke. Kesinlikle işsizlik sebeplerinden biri bu tarz işverenler. İşsizim ama bunlarla da çalışmam mesela.

5 ekim 23:43

682. Kesinlikle süslü sözlüğün sadece kadınlara özel olması gerektiğini düşünüyorum. Burada ki er kişilerin cinsiyetçi, kadın bedeni ve seksistliği üzerinden eleştiren-öven girdilerine anlam veremiyorum.

"Memintoları güzelmiş". Oşttt.

Edit: Er kişiyi eksi yağmuru ve mesaj ile etkisiz hále getirdik. İşte kadınların gücü, yaşasın swh.

5 ekim 20:43 6 ekim 09:46


681. Sürekli aynı başlıklara aynı şeylerin yazılması. Senden önce elli kişi de aynısını yazmıştı zaten. Sen de "off elf çok pahalı" yazmayıver.  Asıl amaç olan, bilgi veren Ürün yorumları arada kaynıyor böyle olunca

4 ekim 23:02

680. Özellikle türkçe pop parçaların neden hecelenerek söylendiğini anlamıyorum.

4 ekim 16:17

679. Sözlükte başkalarının yüksek maaşlar alamayacağını düşünen bir güruh var ve o kadar amaçsız ve nedensizler ki. 

Birinin yüksek miktarlar kazanıyor olması birini neden rahatsız eder allah aşkına ben anlamıyorum. çalışmış, başarmış, gelmiş oralara kazanıyor. Herkes asgari ücretle çalışmalıymış gibi, 10 bin alıyorum diyene bu yalan söylüyor diye yürüyenler var. Allah daha çok versin demek yerine "oo yalan söylüyor, ooo yavaş salla, hadi ordan, sallama, yalancı"

Arkadaşlar gerçek dünyaya hoşgeldiniz. Bilmem farkında mısınız ama 12 bin lira şu an şaka maka 2000 dolar ediyor.

Saati 16 liraya (2.6 dolar) gelen yeni mezun mühendise takan mı ararsınız, şirketim var gelirim değişken diyen avukata yalancı diyen mi ararsınız, yönetici pozisyonundayım diyene "yalan söyleme nerden yönetici olcan" diyen mi ararsınız.

Herkes ser sefil mi olmak zorunda allah aşkına bu hayatta başarılı kadınlar da var. Şahsen ben duyunca bir hemcinsim adına gururlanıyorum. 15 bin alıyorum diyene "hadi ordan o zaman sözlükte işin ne" diyen var. Tövbe yarabbim :(

2 ekim 01:16