girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (665)
  • medya (8)

665. Sürekli dengesiz, kıymet bilmeyen erkeklere denk gelmek ya da reddedilmek.

Sürekli dönüp dolaşıp aynı noktaya geliyorum. Özel hayatım truman show gibi.

dün 15:12

664. süslü sözlük gibi bir ortamda, özellikle son zamlardan sonra bir anda parfüm koleksiyonu ve benzer başlıklarda yazılan parfümlerin / parfüm sahiplerinin sorgulanması. yazılan parfümlerin orijinal olmalarına şaşırmalar vb.

ha bir de herkes şöyle şöyle yapıyorsa dışarıda neden ben göremiyorum tarzında entryler. sanki dünya sözlükten ibaretmiş gibi.

dün 14:54 dün 14:57

663. Toplu boykot edilen firmalardan bir ürün yorumlayıp, bolca övüp "boykottan önce almıştım" diye belirtmek...

18 eylül 14:27


662. bir şahsiyetin arkadaşken hiçbir sosyal faaliyette bulunmak istemeyip hep ota boka üşenip, arkadaşlığımız bozulunca ipini koparmış dana gibi çılgınlaşması. ben mi tuttum şimdiye kadar seni? garezin bana mıydı? neden bana bunu yaptın?

18 eylül 04:17

661. rossman'da titreşimli makyaj süngeri satılması. yani neden titreşiyor, ne gerek var, ne yapacağız titreşimli makyaj süngerini bilemiyorum. aklıma oda arkadaşı elektrikli diş fırçasıyla halvet olan biçare geliyor.

17 eylül 21:54

660. (bkz: Süslülerin vücut ölçüleri) başlığındaki nispeten 90-60-90’a yakın girdilerin eksilenmesi.. 

15 eylül 19:10

659. Şu ara soru cevapta sürekli yalnızım/hiç arkadaşım yok/ yalnız ne yapabilirim gibi başlıklar görüyorum.

Bir insanın hiç arkadaşı olmaması bana aşşşırı garip geliyor.

Nedenlerini merak ediyorum.

Bir de yalnız insan bir süre sonra psikolojik olarak zedelenir mi acaba diye düşünmeden edemiyorum.

6 eylül 08:16


658. tatil beldelerindeki avm'lerin dolu olması, insan insan üstüne alışveriş yapmaları. özellikle bu insanların fit, güneş gözlüğünü asla ve kat'a çıkarmayan ombreli anne; uzun boylu, gürbüz, nike efoşman-skechers ayakkabı kombinli baba; uzay mekiği gibi bir bebek arabasında sesi çıkmasın diye eline tercihen iphone 8plus tutuşturulmuş bir bebeden oluşması. sanki istanbul'da evine 4 dakika mesafede avm yok? nebileyim buradaki mango'da "sadece tatil beldelerinde satılabilen özel tiril elbise" falan mı var? sıcakta güzelim audi'nle o kadar yol tepip gelmişsin, girsene denize? 

5 eylül 13:15

657. 1 yıldan az süredir tanıdığım, eskiden aynı iş yerinde çalıştığımız çocuk kısa süre zarfında nişanlandı, nişan attı şimdide bir başkasıyla nişanlanmış. Ben flört etmeyi bile beceremiyorum adam iki kere evliliğe adım attı. Ne diyim helal olsun :d

27 ağustos 21:45

656. neredeyse gördüğüm herkesin kıyafet, makyaj, günlük ihtiyaç gereçlerini alamamalarından yakınması ama çok beğenilen bir ürünün uçuk fiyatına rağmen diğer dakikaya kalmadan stok dışı olması:( (gizlinot: zaten alamazdım ama olsun.)

27 ağustos 20:39