girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (673)
  • medya (9)

673. Herkesin an itibari ile tırnağında olan ojeyi, numarasını ve fotoğrafını paylaştığı başlığa yazdığım oje numarasının eksilenmesi :D

dün 00:19

672. Youtuberları savunmak için 'madem o kadar kolay, sen de yapsaydın.' diyenler. Ben saygı duymuyorum. Yaptıklarının iş olduğuna da inanmıyorum. Neden hepimiz youtuber olmak istiyormuşuz da olamamışız gibi davranıyorsunuz?

12 kasım 21:23

671. bana karşı ilgisi varmış gibi davranıp bugün karşıma sevgilisiyle el ele çıkan kertenkele.. tam anlamıyla anlam veremiyorum bu duruma. inşallah şu anlamsız hareketin ilk ve sondur o kızı da üzmezsin. ya da nasıl bir insansan bilmiyorum o kızcağıza yazık etme.

9 kasım 22:32 9 kasım 22:32


670. Ankara'nın resmen sıcak olması. ;(

1 kasım 16:25

669. Hamile kadınların kendi kendilerine hamiş demesi. Anında saygım tükeniyor. Hayır yani hamile kalacak kadar yaş ve olgunluk sahibi olan insan niye böyle bir ifade kullanır anlamıyorum. beynim ne dersleri aldı, kaldırdı zamanında da bunu bir türlü almıyor.

27 ekim 20:22

668. instagirllerin araba reklamı yapması. evet. hadi bmw chiara’ya para ödedi kadının sosyal medya gücü var vs. diye de, mercedes ve polina ne alaka hala çözebilmiş değilim...

11 ekim 22:51

667. Arda turan’ın asılmadığı bir tek kız kulesi kalmışken eşi aslıhan doğan’ın instagram üzerinden yaptığı açıklama (gizlinot: nasıl böyle gurursuz olabiliyor) 

11 ekim 11:55 11 ekim 11:56


666. Milletin kendi geçmişini unutup, bir kez aynaya bakmadan kendini sütten çıkmış ak kaşık sanıp çıkıp başkalarını pişkin pişkin hiç utanmadan kınaması. Ayşe özyılmazel ile deniz seki çıkıp arda turan'ı kınamış. (gizlinot: Bi önceki girdimden anlaşılacağı üzere arda turan'dan nefret ederim. ) ali taran'ın eşi kanserle savaşırken onunla düğün dernek kurup evlenen, kanser bir kadının kalbinin kırık ölmesine sebep olan sen değil miydin ayşeciğim? Evli bir adamla birlikte olup bu ilişkiyi senelerrce bir sürü kaosa rağmen sürdüren sen değil miydin denizciğim? Siz hangi ara sütten çıkmış ak kaşık oldunuz ya? İnsan bu pişkinlik karşısında gerçekten hayret ediyor.

11 ekim 09:02

665. - Soru cevapta dua zinciri yapalım mı diye bir şey  var?!? Gerçekten mi yaaa?

Yönetim gerçekten uykuda, birisi cidden şu anonimlere dur demeli artık. :d 

ilgili medya:
1
10 ekim 16:15

664. Bir eleman sitesinde firma ilanının son kısmında not olarak; "görüşmeye ailesiyle gelen kişiler binadan içeriye alınmayacaktır" yazıyo. Aşırı saçma geldi, sinirlendim de. Bi' keresinde de aranan nitelikler arasında yamaç paraşütü yapmayı seven yönetici asistanı aranıyodu. Bu tarz ilanları şikâyet edebilsek keşke. Kesinlikle işsizlik sebeplerinden biri bu tarz işverenler. İşsizim ama bunlarla da çalışmam mesela.

5 ekim 23:43