girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (663)
  • medya (8)

663. böbürlenmek.. nasıl bi özgüven bu ya? bugün böbürlendiğin şeyi yarın kaybedebilirsin.... nasıl cesaret edebiliyosun, hiç mi düşünmüyosun....

mantık evliliği yapanlar.. mideniz bulanmıyo mu sevişirken ya da aynada kendinize bakarken..

bugün 17:34

662. Amerikayı boykot ediyorum diyip Iphone parçalayan, kıran insanlar. Para veripte kırarak boykot edenine nadir rastlanır süslüler. 

Yarın da colaları alıp dökerler yere, bastıgınız yere dikkat

bugün 15:24

661. thy ve türk telekom abd merkezli kanallara reklam vermeyeceklerini açıklamış. yani fb, insta, google vs vs bunların hiçbirinde yer almayacaklar. gerçekten bu şekilde doları mı düşüreceklerini mi sanıyor koca koca ceo'lar vallahi anlamıyorum. bu harekete cidden anlam veremiyorum ya. elimizdeki telefonların yarısı ios yarısı android atalım çöpe. attıkları twitleri ya macbooklarından attılar ya iphonelarından. reklam bütçesi kısmayla mı olacak yani?

yarım saattir bu haberi alan tüm müşterilerimiz bu kanallara erişimin kapanırsa alternatif ne yaparız diye arıyor mesaj atıyor. belki bu büyük şirketlerin bu kanallara ihtiyacı yok ama asıl parayı reklamdan kazanan yüzbinlerce firma var çalıştığımız firmaların hepsini korku sarmış durumda. onları mı sakinleştirsek yoksa alternatif stratejilere son halini mi versek kafayı yemiş durumdayım.

bugün 14:19


660. Ameliyat sonrası narkozun etkisiyle saçmalayan hastanın videosunu çekip eğlenen hasta yakınlarına anlam veremiyorum ve böyle videoları hiç komik bulmuyorum.

bugün 14:00

659. Anonim yazdığım yerde beni erkek sanıp küçük zevklerimden birinin cips yemek olduğunu öğrenince bir torba küfür eden ve girdisini (gizlinot: ibne)'ler yazmasın diye düzenleyen abuk subuk erkekler.

bugün 01:43

658. Hamileyim. Bir kaç aydır Açlık hissetmiyorum hissetmiyorum hissetmiyorum, tokum tokum tokum, sonra bi anda aniden bir saniyede öyle bi acıkıyorum ki bir kaç dk içinde açlıktan halsiz düşüyorum ağzım falan kokmaya başlıyor. İşte buna hiç anlam veremiyorum.

bugün 01:34

657. sevgilinin fotoğrafını görmek isteyen, ortak buluşma ayarlamak isteyen insanlar +1 diyerek ben de bir ekleme yapayım. Sevgilinle özel hayatını, hatta özelin de özeli hayatını yani cinselliğinizi merak eden insanlar. bak kardeşim insanların yatak odalarında yaşadıkları şey mahremdir ve iki kişi arasındadır. kendin anlatmak istersen anlatabilirsin ama anlatmak istemeyen insanlara saygı duymak zorundasın. cinselliğimizi didiklemeye çalışıp cevap alamadığında amaan ne ketumsun diyemezsin. biraz özele saygı ya.

bugün 00:52


656. Önceki girdide belirtilen sevgilinin fotoğrafını görmek isteme versiyonunun bir level üstünden bahsedeceğim. doğru düzgün samimiyetimin olmadığı birinin devamlı ortak buluşma planlama girişimleri. Tanıştırmayacağım seni sevgilimle beyinsiz anlıyor musun? Çünkü sana zerre güvenmiyorum. 

bugün 00:35 bugün 00:38

655. Sevgilimin fotoğrafını görmek isteyen insanlar?! Yeni biriyle tanışırım bir ortamda. Ben durup dururken asla sormam "sevgilin var mı" diye. Yani merak etmem, banane. BiRini tanımaya çalışırken sorulacak sorular listemde yok(gizlinot: Swh) Ama bazı insanlar bana bunu sorup da evet cevabını alınca "aa bakim fotoğrafına" derler. Bu kız bu tiple nasıl birini buldu diye mi yoksa kim bakmış bu garibana diye mi düşünüyolar orası muallak. Anlam veremediğim ve sürekli bana denk gelen insan türü. 

bugün 00:24

654. İyi insanların hep kazık yemesi, salak sanılması, iftiraya veya haksızlığa uğraması. Biri birine iyilik yapar, bi zahmet yapsın olur. Bir adam sevgilisine karşı sessiz sakin durur, kendi halinde biridir, sümsük damgası yer terk edilir -arkadaşım-, bir kadın bir arkadaşına karşı fedakarlık yapar, o kişi onun arkasından demediğini bırakmaz. Biri birine borç verir, kendi yemez yedirir, onun derdinini kendi derdi bilir, karşıdaki kıymet bilmez, borcunu ödemez, nankörlük yapar. Yaptıklarına “e bi zahmet yapsın” denir veya yaptığı iyilik bir süre sonra onun zaten yapması gereken şeymiş gibi algılanır, ona göre adi bir muamele yapılır. Kadir kıymet bilmez insanlar yeryüzünde zaten az sayıda kalmış iyi kalpli kimseleri bu hayattan soğutuyor. Çevremde o kadar çok gözlemledim ki bunu. İnsanoğlunda böyle bir özellik var işte, kadir kıymet bilmeyen kalpsiz olma özelliği. Neyseki dışarıda hala tüm bunlara rağmen sabırla düzgün kişiliklerini sürdüren, herkese yardımcı olmaya çalışan birileri var. Dünya onların hatrına dönüyor.

11 ağustos 06:36