girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (670)
  • medya (8)

670. Kına gecelerinde gelin elini sıkı sıkı kapatır ve açmaz. Kaynana altını getirince avucunu açar.

Dalga mı geçiyoruz ya? Parayı gördü de gevşedi konumuna düşürüyoruz gelinleri.

bugün 12:55

669. Kınalarda gelini ağlatmaya çalışmamız ve o ağlarken gülmemiz. Bir kadını ağlatmaya and içmiş gibi çabalıyoruz, toplu ve sistematik bir şekilde.

dün 22:18

668. Eksilenmekten yakınan yazarların olması.

Senin anlattığın ürünü (gizlinot: Evet bu ürün bim ve a101 in ürünleri de olabilir ) beğenmemiş olabilir. İmla hatası yapmışsındır ama fark etmemişsindir. Eksiler. Üslubunu beğenmemiştir. Aaa ne garip ama eksileyebilir. Canı eksilemek istemiştir eksiler.

Sen kendi girdine baktığında bir sorun görmüyor olabilirsin ama bir başkası görmüş olabilir. Zaten o eksi ve artı butonları senden 'farklı' bakış açısına sahip insanlar için var değil mi?

Yahu ne kadar beğenilme hastası insanlar var bu sözlükte. Tamam instagram' da vs beğeni manyaklarına alışmıştık. Bir de sözlükte türediler. Alooo? Burası düşüncelerimizi belirtmemiz için özgür bir platform ve hepimiz sırf gıcıklığına bile eksileme hakkına sahibiz.

(gizlinot: Siz polyanna süslülerin de içinde bir yerlerde eksici bir sinsi var biliyorum. Hadi tutmayın içinizde ve bu girdiyi eksileyin. )

dün 21:47 dün 22:25


667. Ya bimden ve a101 den alınacak güzel şeyler başlığının altına bimin pedlerini a101in makyaj temizleme pamuğunu beğeniyorum yazdım. Neden eksilendi ki? Sadece beğeniyorum dedim gidip zorla aldırmadım..

Yani kısacası eksilenecek bi tarafı olmayan girdilerin eksi yağmuruna tutulması

dün 21:26 dün 21:27

666. Sözlükteki takas başlığında ürün yazılan girdilerin bile eksilenmesi. Nedir yani herhangi bir ürünün usulünce takasa koyulmasının neyini beğenemedin?

dün 01:22

665. gömleğin yakasını açıp omzunuzu ordan çıkarmanızı anlamıyorum instagramda takılan kızlar.. sarhoş enişte gömleği oluyor resmen.

dün 00:45

664. Şu sözlükte o kadar manasız başlık varken "süslülerin ders çalışma makyajı" gibi normal sayılabilecek bi başlıkta sağa sola saldıranlara anlam veremiyorum.

Kırmızı ruj sürerek kendini derse motive ediyordur.

Sana ne

Kütüphaneye giderken yaptığı makyajı yazıyordur.

Sana ne

Farklı farklı lip balmlar sürüyordur ders çalışırken.

Sana ne

Ya da belki de sadece canı dersten önce makyaj yapmak istiyordur. Hem de sadece evdeyken.

SA NA NE

18 ağustos 20:35


663. İnstagram'da fotoşop olmadan resim koyulunca günah galiba?ablacııımm burnun yok burnuuuunn!voldemort olmuşsun yanlışlıkla.

18 ağustos 20:30

662. body shop'ın ürün fiyatlandırması/zamları

18 ağustos 04:49

661. el bileklerim incecikken ayak bileklerimin ağaç gövdesi kadar kalın olmasına, sol elimdeki tırnaklarım ile sağ elimdeki tırnaklarımın farklı olmasına anlam veremiyorum.

neden böyle şakacı genlere sahibim asıl ona anlam veremiyorum >:<

17 ağustos 23:21