sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (741)
  • medya (8)

  741. Aşırı kıskanç tavırlara maruz kalmak. Neden başkalarına bu kadar odaklı yaşıyor bu insanlar.kendini geliştirme,mutluluğu bulacak yollar arama bu kadar zor olmamalı

  20 haziran 18:56

  740. Çılgınlar gibi alışveriş yapan insanlar. Bazılarının hareketleri falan da çok tuhaf geliyor.

  20 haziran 15:46

  739. Gece sokaklarda gezen bekçilerin düdük çalması. Buna anlam veremiyorum, senin düdük sesini duyup evi arabayı soymaktan vazgeçen hırsız varsa bıraksın bu işi zaten. Adam düdük çalarak konumunu belli ediyor. Hırsızın daha çok işine yaraması gerekmiyor mu? Bekçinin yaklaşıp yaklaşmadığını rahatlıkla anlayabilir ki keza öyle oluyor. 5 tane bekçinin güle oynaya sohbet ede ede gezdiği sokağımızda her hafta bi hırsızlık olayı yaşanıyor. Bir gün denk gelirsem soracağım bu olayı. Muhtemelen yönetmelik bunu gerektiriyor. Şaşmamak lazım güzel ülkemin anlamsız hareketlerine.. bu olayın next level'i suç üstü yakalamaya giden polisin siren çalmasıdır.

  20 haziran 04:10

  738. Colorista cekilisini kazanmistim. Yorum yazmak icin basliga giremiyorum. son yapilan cekilislere asla katilamiyorum bu yuzden. Colorista girdilerine asla erisemiyorum. Hata bildirilmistir diyor ama 1 ayi gecti fakat hicbir duzeltme yapilmadi. Bu problemin acilen cozulmesini istiyorum. (dunyanin en buyuk problemi olmadiginin farkindayim ama sacma yani hskfs)

  19 haziran 22:26

  737. Çalıştığın köy okuluna araba lastikleri ve kalaslarla çocuk parkı yapmak için cebinden 300 liradan fazla para harcarsın. Ama köyde kamyoneti olan tek adam, üstelik velin senden taşıma bedeli olarak 100 lira para ister. 20km için. Ben anlam veremiyorum, belki de sorun bendedir

  19 haziran 20:06

  736. inadına uzatılan, düğün maşası yapılan saçlar. o kadar abiye ve demode geliyor kı gerçekten anlam veremiyorum. bakıyorum kızın yüzü bebek gibi, saçlarını biraz kısaltsa veya doğal haline bıraksa mükemmel olacak ama yarısından aşağısını sarıya boyatmış, bir de sadece uçlarına maşa yapmış, gerçekten kendini bozmak budur ya. bilmiyorum güzel olanları da vardır elbet ama doğal rengi değilse sonradan sarı saç aşkını anlayamıyorum. çünkü hiçbir kuaför doğal boyayamıyor, saçlar yıpranıyor, ortaya garip renklerde sarı saçlar, abiye bi görüntü çıkıyor. aynı elbiseyi bi doğal orta/kısa boy saçlı kıza giydir, bi de maşalı upuzun saçlı kıza giydir, asla aynı görünmez. biri çok bebek ve modern görünürken, diğeri zorlama görünür.

  19 haziran 17:31

  735. İlişki biraz ilerleyince muhabbettin sürekli "çocuğa" gelmesi. Ya daha evli değiliz,hem ben kendimi hazır hissediyor muyum bakalım?Doğuran taraf olmayınca kolay oluyor tabi istemek,kuluçka makinası mıyız biz,tek işimiz çocuk doğurmak mı?Zamanı gelince düşünürüz onu

  19 haziran 16:39

  734. Pamuklu iç çamaşırlarının ve giysilerin çok zor bulunması ve gereksiz pahalı olmaları

  19 haziran 15:06

  733. Bugün piknikteyken yan masada oturanlardan bir tane anne sürekli elinde çatal oğlunun peşinde yemek yesin diye koşturdu. Çocuk ne kadar istemiyorum dese de yeterince direnememiş olacak ki bir baktık kustu zavallı afsfgs. Nasıl dolmuşsa artık. Hayır çocuk zayıf falan da değildi zaten, yemeyen bir tipe de benzemiyordu. Niye koşturdun be kadın. bırak da çocuk gönlünce açık havada enerjisini boşaltsaydı (gizlinot: Sonra apartman dairelerinde dörtnala koşup milletin kafasını düdüklüyorlar o da ayrı bir konu) Çok zayıf olmadığı sürece annelerin zorla çocukların ağzına tıkıştırmalarına anlam veremiyorum veremeyeceğim de.

  16 haziran 21:31

  732. Son günlerde özellikle dikkatimi çekiyor bunlar ve anlam veremiyorum. 

  Mesela bir süslü süslülerin dolap isimleri (yanlış hatırlıyor olabilirim ama böyle bir başlıktı) başlığı altına diğer herkes gibi dolap ismini yazmış, başlığın amacı zaten anlaşılacağı üzere süslü sözlük yazarlarının dolap uygulamasındaki isimlerini paylaşması üzerine. E o zaman neden eksiyi basıyorsunuz? Cidden alemsiniz anlam veremiyorum buna. 

  Bir anlamsız şey daha, mesela (yine doğru yazmıyor olabilirim ama bunun gibi bir şey) süslülerin son bitirdiği Kitaplar ve süslülerin son aldığı kozmetik ürünler, süslülerin bitirdiği son kozmetik ürünler gibi başlıklar. yanlış anlaşılmasın bu ve bunun türevi başlıklar bence oldukça yararlı ancak mesela süslümüz başlığa sadece kitabın adını yazmış veya kozmetik ürünün adını. Tamam okudun veya bitirdin o ürünü süslücüm süper, ama yahu onu oraya yazmanın bana, diğerlerine ne faydası var? Mesela bunu bitirdim deyip, bir kaç da ürün hakkında yorum yapılsa mesela. Şimdi ne yapayım ben senin atıyorum loreal mucizevi yağ kremi bitirmeni? Bunun formata sağladığı yarar ne? Tamam başlığı var biliyorum, açıp okuyorum da merak ettiğimi, ama ürünü henüz bitirmiş birinin artı eksi yorumu olsa okuyan kişiye daha yarar sağlar bu başlık, en azından naçizane fikrim bu.  Veya biten kitap, azıcık ne anlatıyor yazılsa herhangi bir spoiler vermeden. Neyden bahsediyor gibi üstün körü bir tanıtım, birkaç cümlelik. Böylece en azından o kitap hakkında bir fikrim olur, belki bende alıp okuma şansı bulurum senin girdin sayesinde.   Bu çok göreceli bir olay, ama ben anlam veremiyorum. 

  Bir diğer saçma bulduğum şey, burada anonim yazarlar ürünler vb şeyler hakkında fikirlerini beyan ediyorlar. Mesela x ürünü bir süslü yorumluyor, beğenmedim diyor. Buraya kadar herşey normal. Olay buradan sonra çıkıyor, anlamsız bir şekilde son derece kişisel bir girdi eksi yağmuruna tutuluyor. Hani desem ki yanlış Bilgi vermiş, tamam. Yahu canım kardeşim, süslücüm burası zaten fikir belirtme platformu, kız beğenmemiş ne yapalım yani? Herkes gibi, sen gibi ben gibi o da fikrini paylaşıyor. Eksilemek de bir fikir paylaşımı olarak görülüyorsa buna bir şey diyemem. Ama benim fikrim, eğer yanlış Bilgi yoksa eksilemem. 

  5 haziran 21:45