girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (43)
  • medya (2)

43. kikonun green me koleksiyonundaki far paletlerinden bir numarası geçenlerde takasla elime geçti, tam çantaya atmalık. diğerini de edinmek istiyorum ama koleksiyon ürünü olduğundan ötürü gezdiğim üç kikoda da bulamadım, ancak takas etmek isteyen olursa süslüde bulabilirim diye düşündüm.

11 ekim 21:15

42. Mac brit wit krem allığın cruelty free muadilini arıyorum, sadece renk açısından değil ama likit veya krem olması lazım. Bilen varsa çok minnettar kalacağım

11 ekim 15:10

41. Loreal x balmain serisi turuncu renkli fever ruju ariyorum. Onerilere bir tik uzaktayim kislar. 

11 ekim 14:47


40. Jlo-miami glow ve Hilary Duff-with love parfümleri. Arıyorum hem de yana yakıla...

Güvenilir site önerisi, takas teklifi ne varsa açığım.

11 ekim 00:55 11 ekim 00:56

39. essence'ın sivilce karşıtı toniğini arıyorum fakat uzun zamandır göremedim hiçbir yerde, serinin peelingi vs duruyor ama sanırım toniği kaldırmışlar.

bir de elidor'un belirgin bukleler serisinin şampuanını arıyorum :( durulanmayan kremi dışındaki ürünleri yine göremiyorum bayadır

10 ekim 20:45

38. Mat, koyu yeşil bir far arıyorum. Nerdeyse hiçbir palette yok. Tekli farlarda ise ışıltılı olanı var ama mat olanı yok. Mat, koyu yeşil far bulan/bilen süslülerim önerilerinize açığım. Palet ya da tekli far fark etmez.

10 ekim 20:35

37. Meet matte trimony far paletindeki matt evans renginin muadilini arıyorum. Kendisi her makyaja giden, crease için mükemmel bir renk ve uzun zamandır kullandığım için panını görmüş bulunmaktayım. Fakat paletteki diğer renklerimin hepsi hala uzun süre kullanılabilecek durumda bu yüzden o far bitti diye gidip koca paleti tekrar alamam(zaten fiyatlar uçmuş durumda:() o yüzden sevgili süslülerim aranızda bu farın muadili olacak tekli far bileniniz varsa mesaj kutuma beklerim.

Şimdiden teşekkürler

10 ekim 00:25


36. Wnw crease brush.

Wnw yeni koleksiyon far paletleri.

Niye getirmiyorsun gratis? Düz far fırçası var crease niye yok? Uygun fiyatlı karıştırma fırçasına Monopoly kurabilecekken neden söylesene?

8 ekim 16:13

35. Belki ayrı ayrı, belki ikisi bir arada saç masası ve düzleştiricisi önerileri. Uygun fiyatlı olması aradığım tek özellik diyebilirim. Araştırmaktan gözlerim ağrıdı ve bizzat kullanandan öneri almak daha faydalı olur diye düşünüyorum. Hepinizi öperim. 

8 ekim 11:38 11 ekim 09:32

34. alkolsuz, olabildiğince doğal içerikli, çok çok ağır olmayan göz makyajını da çıkarabilen, akneye meğilli cildime uygun, tabiki uygun fiyatlı micellar su

Bilen, duyan, gören, kullanan, memnun kalan varsa paylaşabilirse sevinirim.

8 ekim 11:27 9 ekim 11:11