girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (247)
  • medya (0)

247. otobüsle turizm turlarında bangır bangır müzik açarak daracık otobüs içinde dans etmeye çalışan iki ayaklı vajinaların en kısa tarihte soylarının tükenmesini diliyorum. bitsin artık bu çile, kalitesiz müzik, kalitesiz görüntü, düğün değil bir şey değil, düğünde bile ortamdan haz etmedin mi, müzikten kafan mı şişti çıkarsın dışarıya, burda kaçılacak bir yer de yok, otobüs içindesin. nasıl bir terbiyesizlik, gereksizlik, eğleniyormuş gibi yapmalar sırf hikayesine koyacak iki şakşaklı bir şey çıksın hava atabilsin ezikler. gerçi bunu yazıyorum ama öyle bir ortamde 20 kişinin 17'si ya alkış tutar ya dans eder, 3 tane ayrıksı vardır benim gibi, yine de o kadar haklıyım ki çıldırıyorum :)

toplu taşıma beklerken sigara içenler de bitebilirse çok sevinirim, evet çok sıkıcı bir an, tam sigarayı yak dumanlan ama içmeyenin suçu ne, ben senin zehrine kokuna neden maruz kalmak zorundayım, adı lazım değil nasıl oldu da şunu yasaklayamadı anlamış değilim.

10 nisan 15:44

246. Kıl, tüy. 

27 şubat 00:41

245. imkansız biliyorum ama dertlerim :(

12 şubat 04:12


244. Sözlüğün her kaoslu olayında soru cevap aparatına damlayıp konunun tüm hatlarına hakim bir şekilde soru içeriği girip çok sıkıcı değil mi kızlar sizce de ya diye soru sormak.(gizlinot: alt metin doymadım beni azıcık daha kaoslayın diye yardırıyor)

11 şubat 14:34

243. Sadece 2017 değil, bu yılın etkileri de azalarak hatta mümkünse hızlıca bitsin Allahım nolur.

31 aralık 2017 17:01

242. mantar gibi çoğalan youtuberlar (!)

gözünü seveyim eline bir fırça bir far paleti alan kamera karşısına oturup 'buno creaaase bölgeme sürüyorooom "pigmentasyonu" çok yoğoooon bayaldaaam' filan demesin fenalık geliyor bana.

12 aralık 2017 13:28

241. Sünepe erkekler.

hiç kimse için bu denli sünepe tanımlamasını doğru bulmamıştım. Emrah'ın asla umursamadığı iddia edilen oğlu"tayfun Erdoğan" az önce tv'de karşıma çıktı yine. Bu çocuğun hiç mi aklı yok kendini böylesine rezil ediyor. Adam seni asla tınlamıyor. Herkes babalık yapmıyor yapamıyor işte. Lanet olsun deyip adamı sil hayatından. Neyin peşindesin? Para pul mu? Parası batsın bu adamın.

Hala daha tv'ye çıkmış, küçük oğlunun doğum günü için oğluna yazdığı bir mektubu okuyan Emrah'a gönderme yapıyor. Bir de o çocuk için " o da benim kardeşim, doğum günün kutlu olsun kardeşim" gibi ağır sünepe hareketler. Off çok irrite oldum.

5 aralık 2017 13:01


240. Kullanmaya kiyamadiginiz zekaniz.

Not: evet bu aralar iq ve zekaya fazlasıyla takmış durumdayım.

26 kasım 2017 20:07

239. Çok .... annecim 

26 kasım 2017 19:56

238. Teşekkür etmeyen ve özür dilemekten çekinen insanlar.

Yahu 2 kelimeden oluşan dünyanın en rahatlatıcı cümleleri. Ne var yani söylesen dilin mi düşer... arkadaş bir problemini anlattı. Ben insan yerine koyup uzun uzun yazdım da yazdım, önerilerde bulundum, linkler attım. Profesyonel yardım alması gerekiyor mu acaba diye gittim uzun uzun yazılar okudum. O 2 kelime ağzından çıkmadı ya kız! Samimiyetse de olmaz olsun böyle samimiyet.

Cevat Şakir Sohbete merhabayla başlar merhabayla bitirirmiş. Ne alaka demeyin. şu nezaketin yüzde biri bu insanlarda olsa dünya daha güzel bir yer haline gelir bak. Cidden.

21 kasım 2017 03:17