yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (100)
  • medya (0)

  1. Babe, 1994 yılında iki eczacı tarafından temel deri sorunlarına çözüm sağlayacak basit ve açık bir dermokozmetik ürünler serisi geliştirmek amacı ile kurulmuştur.

  BABE, tıbbi bir bakış açısı ile her türlü ürün üzerinde araştırmalar yapar, bunları geliştirir ve üretir. BABE’ye göre dermokozmetik ürünler yalnızca güzellik ile değil aynı zamanda sağlık ile de ilgilidir.

  Yeni çekilişimiz İspanyol dermokozmetik markası Babeyle ilgili. Yine aynı şekilde http://www.portakalrengi.com/babe linkinden beğendiğiniz veya denemek istediğiniz ürünleri yorumlayın, bizde sizlere güzel Babe ürünleri hazırlayalım.

  ---- istek listesi ile bağlantılı çekiliş sona ermiştir.----

  2 mayıs 2016 17:31 ed.8 ekim 2016 01:28

  2. Babe Advice Su Bazlı Nemlendirici Krem SPF 20 isterim, benim olsun :)

  2 mayıs 2016 17:38

  3. Babe %100 Aloe Gel Nemlendirici Jel 300 ml

  Şişesinin dizaynı pompalı olması ve jel yapısı dikkatimi çekti. Ürünün vaatleri aşırı kuruluk, pullanma, çatlak, enfeksiyon gibi cilt sorunları ve ince kırışıklıkları önleyeceği yönünde.

  Sürekli nemlendirici kullanmama rağmen yine de pul pul kepek gibi dökülen vücuduma iyi gelir mi bilemiyorum. Ayrıca nemsizlikten kaynaklandığını düşündüğüm dudak kenarındaki mimik çizgilerimi ne yapsam azaltamadım(daha 23 yaşındayım).Ama tüm vücuda kullanılabilmesi ürün için bir artı bence sonuçta 84 tl ilk bir fiyatı var ve her bölge için ayrı ürün almaktan daha mantıklı.300 ml olması da gayet iyi. Ben deneyip sonuçlarını da buraya yazmak isterim :)

  Bir de babe anti-redness care cream var. Çilli ve her koşulda kızaran cildime ne etki yapar çok merak ediyorum doğrusu :)

  Son olarak Babe Güneş Koruyucu sprey SPF 30+ (200ml) bu ürün de bende çok işe yarayacak bir ürün izlenimi yarattı. Uzmanlar en uygun güneş koruma faktörünün spf 30 olduğunu söylüyorlar buna dair bir yazı okumuştum geçenlerde. Çünkü spf faktörü arttıkça içerisindeki kimyasal madde ya da katkı maddeleri de artıyormuş. Ayrıca bu üründe uva uvb bulunuyor. Benim için bir güneş koruyucusunda olması gereken temel özelliklerin hepsi mevcut gibi :)

  Hepsini ayrı ayrı denemeyi ve yorumlamayı gerçekten çok istiyorum hepsini çok merak ettim :)

  2 mayıs 2016 17:44 2 mayıs 2016 18:29


  4. Babeyi bebe diye okuyup bebe tekstil markası değil miydi lan cehaletim arşa çıktı diye düşündüm bir an. Hoş babe markasını ilk kez duydum ama bütün ürünleri benim olsun ben sürerim onları.

  2 mayıs 2016 17:44

  5. Babe stop akn sebum dengeleyici ve nemlendirici krem süper olur!

  2 mayıs 2016 17:45

  6. babe facial oil free veya sprey güneş koruyucu

  babe %100 aloe gel nemlendirici jel

  babe stop akn repairing moisturiser 50 ml onarici krem super olurdu.

  seve seve kullanıp yorumlarim.

  2 mayıs 2016 17:57

  7. babe stop akn skin balance moisturiser , babe stop akn sıkılaştırıcı tonik losyon ve babe stop akn spot control stick isterdim

  2 mayıs 2016 18:09


  8. (link: http://www.portakalrengi.com/babe-gunes-urunleri Babe güneş kremimleri), her yaş grubuna uygun, bebek, çocuk ve yetişkinler için ürünleri tasarlamaktadır. Bebek güneş ürünleri, güneş sonrası losyon, güneş koruyucu sprey, güneş koruyucu losyon, yüz için renkli güneş koruyucu, yüz için koruyucu, yüz için yağsız güneş koruyucu ve bronzlaştırma havluları ürünlerini içerir.

  2 mayıs 2016 18:15

  9. Babe Yenileyici Misk Gülü Yağı

  Babe Stop Akn Repairing Moisturiser 50 ml Onarıcı Nemlendirici Krem

  Babe Güneş Koruyucu Sprey SPF 50+ 200 ml

  Babe Facial Oil Free Sun Screen SPF50 Yağsız Güneş Koruyucu Krem 50 ml

  Yağlara karşı aşırı bir ilgim ve deneme isteğim var Babe'nin yenileyici gül yağını çok merak ediyorum. Gül yağının cilde faydalarını zaten biliyoruz. Yaza girerken güneş koruyuculara daha çok dikkat etmek gerekli Babe nin güneş ürünlerini kullanan arkadaşlarım çok memnun kalmıştı bende severek kullanacağımdan eminim..

  Babe Stop Akn Repairing Moisturiser Onarıcı Nemlendirici Kremide çok denemek istediğim bir ürün

  2 mayıs 2016 18:29

  10. Babe güneş koruyucu sprey spf 50 200ml. Roaccutane kullanıyorum yanıyorum portakalrengiii

  2 mayıs 2016 18:29