sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (586)
  • medya (15)

  586. izzet altınmeşe 

  15 haziran 21:48

  585. Demet Evgar ve breaking bad'deki Jane. Yanyana bakınca ikisinin birbiriyle pek alakası yok. ama düşününce ortak noktaları: ikisinin de iri,renkli, pörtlek gözleri, kalın dudakları, beyaz tenleri , kahverengi saçları ve biraz iri bir burunları var.

  Bu özelliklerin hepsi bende var ama yine de ikisine de benzedigimi düşünmüyorum.

  15 haziran 21:23

  584. Bugüne kadar kimseye benzetilmedim iyi veya kötü 0.0

  15 haziran 21:04

  583. özellikle genco zamanlarında hazal kaya'ya çok benzetirlerdi.

  15 haziran 19:57

  582. Cüneyt Arkın 

  15 haziran 01:04

  581. Herkes bir ünlüye benzetiyor beni ama şu cümleyle; “ seni bir ünlüye benzetiyorum ama kim bilmiyorum.”. 

  14 haziran 23:59

  580. yarmagül.(gizlinot: yoo, hayır. ağlamıyorum.)

  14 haziran 23:28

  579. şuan benzetildiğim biri pek yok ama ortaokul yıllarımda bana çok kötü bir özgüven eksikliği oturtan ve hala da etkileri olan benzetilme hikayemi anlatıyım süslüler :)

  Oldukça esmer biriyim , tam afro amerikalı gibi gözükmüyorum ama melez bir tipim var.

  ömrüm boyunca arap kızı , koca dudak, sen camdan bakıyor musun yağmur yağınca diye hep saçma sapan dalga geçmelere maruz kalmıştım .

  Ergenlik döneminin etkisi ile de oldukça kilo aldım .Zaten ufak ufak tonton yorumları geliyordu , yaz dönüşü olduğu içinde tatilden gelmiştim iyice kararmıştım. O zamanlar anne olmadan kuaföre gitme yok tabi malesef anne götürürse gidiyorsun şimdiki gençler gibi bağımsız değilsin . Saçımı kısa kestirmek istiyorum annem de çok iyi bir kuaför bulduğunu söyledi bizde saç kestirmeye gittik . İstediğim model kısa bir model(napcaksam o yaşta kısa saç modelini ama tabi esmer olmam ile alakalı beni o kadar irite ediyorlar ki hep sarışın beyaz tenli kadınları beğeniyorum beğendiğim herşey de genelde onların saç modelleri , onların saç renkleri) Ben saçı tarif ettim kuaföre , hayaller linkteki gibi.

  Hayaller: (link: https://www.9sac.com/2017-yilina-girerken-isteyeceginiz-kisa-sac-modelleri/2017-kisa-kut-sac-kesimi/ )

  Tabi her zamanki kuaför tribi aa ben bunu yaparım sana da çok yakışır bana bırak sen ama içim nasıl huzursuz kendimi sana bırakcam da sonra nolcak çözemiyorum . Nese başladı abimiz saçımı kesmeye ama bir şeyler ters gidiyor belli anneme diyorum anne nasıl oluyor ? Annem de hiç tepkisini gizleyemez yüzü bozulmaya başladı . Kuaföre bir iki bir şey söyledi annem, adam anneme sinirleniyor sinirlendikce koyunmuşum gibi benim saçı kestikce kesiyor. Annemle adam kavga noktasına geldi tamam dedi annem yeter dedi . Parayı ödedi biz çıktık . Tabi ben ağlıyorum annem diyor kızım üzülme uzar. O zamanlar ergen psikolojisi var tabi bende, kendimi beğendirme tribim var okullar açılacak dersaneden hoşlandığım çocuk okulunu değiştirip bizim okula gelecek .

  Kirpi yavrusunu pamuğum diye sever annem sen böyle de çok güzelsin diyor . yazık zaten kadıncağız ne dicek ki zaten , beni alıp bir Super Lig takımına Kenyalı genç yetenek şimdi Türkiye'de diye yetiştirme bedeli ile satabilir ama napsın işte ana yüreği:) Tam bir hayaller hayatlar durumu oluştu.

  Hayatlar : (link: https://www.haberler.com/van-hooijdonk/biyografisi/ )

  Kuaför kese kese beni bu hale getirdi. Okul açıldı tabi pazartesi günü ben o saç ile okula gittim . O zamanda Van Hooijdonk Fenerbahçeye transfer oldu çok ünlü . Okulun ilk günü beni gören gülüyor . Ağlamamak için kendimi zor tutuyorum. İkinci gün okula gittiğimde hoşlandığım çocuk ile karşılaştım . (İlk gün gelmemişti kaç sene geçti hala unutmuyorum) Beni gördü bastı kahkayı oha sen Hooijdonk olmuşşun dedi .Yanındaki erkekler ile birlikte gülmeye başladılar. bir sene boyunca adım Hooijdonk kaldı . Hooijdonk aşağı hooijdonk yukarı , beden dersi oluyor futbol oynayacaklar yanıma gelip eksik var hooijdonk diyeni mi ararsın , topu bana atıp hadi at bir şut diyeni mi ararsın .(burda da suç annemin aslında kuaför dönüşü eve giderken moralim düzelsin saçta kapansın diye bana saç bandı aldı , onu takıp gittim ilk gün okula kadıncağız nerden bilsin öyle iyice benzeyeceğimi :) )

  Not: Böyle anlatınca komik aslında ama o zamanlar benim için saç uzayana kadar okula ve dersaneye gitmek tam bir kabustu. :)

  14 haziran 13:29 14 haziran 13:39

  578. İlginc ama Merve Boluğur'la hande Erçel.. bence beni bir görsün murat :))

  Espri yaptım neden bu eksi?

  13 haziran 21:36 18 haziran 14:07

  577. Saçlarımı sarıya boyattiğımda Tarık Mengüç'e benzetildim.

  13 haziran 20:55