girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (2035)
  • medya (153)

2035. -Garnier Botanik Temizleyici Ferahlatıcı Tonik. Normal ve karma ciltliler için olanı kullandım. Bendeki çok güzel kokuyordu, üzüm üzüm. Açıldıktan sonra kullanım süresi 12 ay. Düzenli olarak kullandım ancak gözeneklerimde bir etkisini göremedim maalesef. Tekrar almam muhtemelen.

-Nivea Aqua Sensation Canlandırıcı Temizleme Jeli. Bu ikinci kutumdu, makyajı silmemin ardından çok ferah bir his bırakıyordu. İçinde tanecikleri var, benim cildimi hiç çizmedi. İki kutuyu bir buçuk yılda bitirdim, uzun uzun kullanabildiğimiz bir jel. Açıldıktan sonra kullanım süresi 12 ay. Sıkıldığım için almadım tekrar ancak çok memnundum.

-Maybelline Color Sensational Creamy Matte 932 Clay Crush. En çok sevdiğim rujum oldu uzun süre. Normalde nude tonları kullanmayı sevmiyorum ama nasıl bittiyse bir tane bitirdim bundan. Ardından çok sevip ikinciye aldım. O da bitti yakın zamanda. Kahveye daha yakın bir nude duruyor benim dudağımda. Çok kremsi bir yapısı var gerçekten, sürümü çok kolay. Diğer rujlarla karıştırmak istediğim zaman güzel karışıyor yapısından ötürü. Çok fazla nude tonlarında rujum olmuş, onları bitirene kadar almayı düşünmüyorum tekrardan.

-Neutrogena Deep Clean Göz Makyaj Temizleyicisi. 3 şişe bitirdim, çok beğeniyordum. Maalesef son şişede göz çevremi biraz yaktığını fark ettim. Son kullanım süresi açıldıktan sonra 6 ay. Son Gratis indiriminde de bunu gözönüne alıp biraz da cimriliğimden başka bir markaya geçtim. Henüz pişman değilim.

-Golden Rose Yüz Temizleme Suyu. Yeni yeni arayışlara girip çok pişman oldum. Alırken içinde Japon gülü var, cilde zarar vermez diyordu görevli. Çoğu zaman yaktı ama cildimi, özellikle de elmacık kemiklerimin hemen üzerini. Çok şükür bitirdim sonunda. Daha da almam, almanızı da tavsiye etmem pek. Son kullanım tarihi açıldıktan sonra 6 ay.

18 temmuz 22:14

2034. 3 haziran – 18 temmuz 2018 itibariyle (yaklaşık 45 günlük bir süreçte) bitirdiklerimi yazıyorum ve girdinin sonuna benim için bir gurur ve ilham tablosu niteliği kazanan toplu hatıra fotoğrafı koyuyorum. (gizlinot: 32 yaşındayım, yanak çevremde belli olan gözenekler ve yazın özellikle belli olan kılcal damar çatlamaları ile regl dönemlerinde bilhassa çenemde çıkan çoğunluğu kistik sivilceler harici, çok ciddi bir cilt problemim yok. Yazın yağlıya kışın kuruya dönük ve hafif derecede alerjik karma ciltliyim. ürün yorumlarımın tamamını ürünün cilt tipime uygunluğuna göre yaptığımı belirtmek isterim.)

1) missha super aqua refreshing temizleme köpüğü (numune): bu ay da 1 tane kullandım ve elimdeki numuneleri bitirdim. Önceki girdime göre fikrim değişmedi. Önceki yorumum: (gizlinot: Köpük yapıda ve yazın yağlıya dönük karma cildimde hassasiyet yaratmadı. İyi temizlemesi güzel ancak kurutmadı diyemem, sonrasında hafif de olsa nemlendirici gerektirdi çünkü nispeten yüzümde daha kuru olan yanaklarımı biraz daha fazla kuruttu. Fiyatı da normal temizleyicilere göre uygun değil. Kötü bir ürün değil ama sanırım ben f/p ürünü olmaması sebebiyle büyük boyunu almayı düşünmem.)

2) Missha super aqua peeling jel (numune): bu ay da 2 tane kullandım ve elimdeki numuneleri bitirdim. Önceki girdimde yazdıklarımı tekrarlıyorum ve artırıyorum; sanırım cildimdeki etkisini sevmem haricinde temiz içeriğiyle de benim tam boyunu alıp çok uzun süre kullanacağım tek peeling olacak. Satın almak için missha indirimini bekliyorum. Önceki yorumum: (gizlinot: Çok ufak tanecikleri olmasına rağmen çok güzel peeling yaptı. Bununla yapılan peelingden sonra sanki ipek kese uygulamışsınız hissiyatı yaşayabilir ve çıkan ölü derilerinizi görebilirsiniz. Bu zamana kadar bu kadar ince yapıda herhangi bir peeling kullanmadığım için ancak kalın taneli drugstore ürünlerle kıyaslayabilirim. Yüzümü asla çizmedi ve kızartmadı. Hatta peeling sonrasında yüzümde güzel bir aydınlık kaldı. Şu anda değil ama ileride bir indirim döneminde tam boyunu almayı düşüneceğim ürünlerden, çok sevdim.)

3) Herboderm Yüz temizleme Jeli (numune): nascita’nın sitesinden yaptığım alışverişte numune olarak gönderilenleri bitirdim. (gizlinot: Beyazlatıcı etkili nemlendirici krem numuneleri de gönderdiler ama onları sonbahardan kışa geçerken kullanmayı planlıyorum) dermosebum isimli yağlı veya sivilceye yatkın ciltler için olanından 1 tane ve dermosoothe isimli hassas, kızarık ve çabuk etkilenen ciltler için olanından 4 tane ve konjak sünger yardımıyla kullandım. Her iki çeşidini de çok beğendim ama dermosoothe olanı göz çevremi biraz daha fazla kuruttuğu için daha az tercih edilebilir diye düşünüyorum. Her iki versiyonu da içeriğinin sülfat ve paraben dâhil birçok kötü maddeyi içermeyecek şekilde temiz olması, neredeyse parfümsüz olması ve cildimde sivilce ya da hassasiyete neden olmaması nedeniyle tam boyunu almayı düşüneceğim ürünler arasına girdi. Ancak; fiyat performans olarak swiss image’in yüz temizleme jelinden de çok memnun olduğum ve swiss image boyut olarak bu ürünün iki katı olmasına rağmen fiyat olarak daha uygun olduğu için uzunca bir süre yoluma swiss image ile devam ederim diye düşünüyorum.

4) Nuxe aroma perfection yüz temizleme jeli (numune): üzerinde karma ve yağlı ciltler için uygun olduğu yazıyor. konjak sünger yardımıyla kullandım ve verdiği temizlik hissine bayıldım. Içeriği de temiz ve cildimde sivilce, hassasiyet yaratmadı. Üstelik kullandığım tek gün sonrasında nemlendirici dahi gerektirmedi. Yine de oldukça uzun bir süre temizleme jeli için şahsen yüksek bir bütçe ayırmak istemediğimden ürünün büyük boyunu satın almayı düşünmüyorum.

5) neutrogena hydroboost nemlendirici krem (numune): makyaj altına baz gibi kullanayım dedim, kullandığım günün akşamına hiç sivilce çıkarmadığım alnımda ve şakaklarımda küçük küçük sivilcelere neden oldu. İçeriğinde parabenin 50 tonunu rahatlıkla bulabilirsiniz. Benim için çöp bir ürün. Bırakın büyük boyunu almayı, kimseye asla tavsiye etmem.

6) Life brand kağıt maskeler: çeşitli versiyonlarından bu ay da severek kullandım. (link: https://www.suslusozluk.com/life-brand?i=800304 marka hakkındaki detaylı yorumum) ve (link: https://www.suslusozluk.com/life-brand?i=804851 bu zamana kadar kullandığım maskeleri ile ilgili detaylı yorumum)

7) 7 th heaven dead see mud maske: Türkiye’de gratis, rossmann, eveshop ya da baktığım küçük kozmetik marketlerde ve internette bulamadım, bulsam kesinlikle yeniden satın alırım. Ancak araştırdığım kadarıyla schaebens’in deniz çamuru maskesi de benzer içerikte imiş. Elimdeki maskeler biterse ve söz konusu maskeyi bulursam satın almayı planlıyorum. (link: https://www.suslusozluk.com/7-heaven-maske?i=807734 ürünle ilgili detaylı yorumum)

8) isana aktif kömür kağıt maske: iki tane kullandım ve gerçekten bayıldığım bir maske oldu. Yedekledim, kullanmaya devam ederim. Yalnız önceki yorumlarıma ek olarak şunu demek isterim ki maskenin kendisi değil ama kağıdın dokusu göz çevresini biraz tahriş edebiliyor. Kullandıktan sonra cilde sürterek ürün fazlasını yedirmeye çalışmayın derim. (link: https://www.suslusozluk.com/isana-aktif-kömür-kağıt-maske?i=805787 ürünle ilgili detaylı yorumum)

9) İsana arındırıcı ölü deniz tuzu cilt temizleme maskesi: paket içerisinde iki kez kullanım için her biri 8 ml. Olan iki maske bulunuyor. Normal ve karma ciltliler için uygun olan ve gözenek temizlemeyi vadeden bir maske olarak bu vaadini iyi yerine getiriyor. Kullanım sonrası yüzümü ışıl ışıl hale getirdi ama akşamına doğru gözenekler iyice temizlendiği için t bölgemde yağlanma bir miktar daha fazla idi. (gizlinot: gerçi yazın özellikle alın bölgemde terlemenin de etkisiyle yağlanma biraz artıyor, yani bu durumu tamamen maskeye mal etmemek de lazım.) İçeriği; talk ve alkol bulundurması haricinde temiz sayılır. Bir de çok hafif parfüm kokuyor. Bunun haricinde maskenin temel maddeleri ölü deniz tuzu, kaolin ve salisilik asit. Ben şahsen beğendim. Kullanmaya devam etmeyi düşünüyorum. Özellikle karma ciltli süslülere, kullandıktan sonraki t bölgesi yağlanmasını tolere edebileceklerse özel bir gün öncesi duru bir cilt hazırlığı için kesinlikle tavsiye ederim. Fiyatı indirimsiz 5 TL idi. Bence f/p oranı gayet başarılı bir ürün.

10) Menicon acne patch: detaylı yorumumu (link: https://www.suslusozluk.com/menikon-acne-patch şu girdide) yazmıştım ve ürünü genel olarak beğendim ama aliexpress alışverişine bir süredir son verdiğim için bir daha menicon markasınınkilerden satın almam diye düşünüyorum. Türkiye’de satılan isana ve cettua markalı olanları denemeyi planlıyorum.

11) Cettua halfmoon brightening eye patch: çok yorgun ve uykusuz olduğum gecelerin sabahında işe gitmeden önce göz altımdaki şişliği biraz indirmesi ve biraz daha uyanık bir görüntü vermesi için eskiden beri kullanıyorum ve oldukça memnunum. Göz altı morluklarında etkili olmadığını belirtmem lazım. Ama bunu kullanıp sonra nemlendirici bir göz kremi kullandığımda uykusuz gece sonrası mesaileri iyi idare edebiliyorum. Cettua markası yenilecek kozmetik üretse alır yerim, markayı öyle de bir seviyorum sözlük, bu ürününü de tavsiye ederim. (gizlinot: Normalde bir kutu içerisinde 5 tane olacak şekilde satılan ve indirimsiz fiyatı yaklaşık 17 TL olan bir ürün.)

12) Cettua Charcoal nose patch: Bu zamana kadar bir çok burun temizleme bandı denedim. boykot öncesi watsons’unkileri de kullanmıştım. Bir süre nivea’nınkileri ve diadermine’inkileri de kullandım ama bu saydıklarımdan memnun kalmamıştım. Özellikle yazın burnumda oluşan siyah noktaları temizleyen tek ürün cettua burun pedleri oldu. Kullanmadan önce burnunuzu yeterince ıslattığınızda ve paketin üstünde yazanın aksine; yaklaşık 25-30 dk burnunuzda beklettiğinizde tüm siyah noktaları gerçekten güzel temizliyor ve verdiği temizlik etkisi en az 3-4 gün sürüyor. Aynı markaya ait beyaz olan burun temizleme bantlarını da indirimde denk gelirsem alıyorum ama sanırım siyah olanı daha etkili. Daha uygun fiyatlısını buluncaya kadar burun bandı olarak cettua markasınınkileri kullanmaya devam edeceğim. (gizlinot: Normalde bir kutu içerisinde 6 tane olacak şekilde satılan ve indirimsiz fiyatı yaklaşık 9 TL olan bir ürün, çok sık indirime girmiyor.)

13) Garnier Mineral Saf ve Temiz Deodorant: İndirimdeyken ikili pakette çok uygun fiyata denk geldiği için almıştım. Öncelikle; ürünü sıkarken çıkan gaz, astımı ya alerjisi olanları rahatsız edebilecek nitelikte. Bu ürünü, alkolsüz olmasına rağmen alüminyum içerdiği ve daha da kötüsü terlemeyi önlememesine rağmen koltuk altımı çok fazla kuruttuğu için bir daha satın almayı düşünmüyorum, tavsiye de etmiyorum.

14) 8x4 pure deodorant: bu ay zambak, karpuz ve deniz yosunu kokulu “pure" versiyonunu kullandım. Isana krem deodorant ile birlikte kullandığımda terlemeyi daha fazla önlüyor ve misler gibi kokuyor. Bu deodorantın en şekerli parfümlüsü bile başımı ağrıtmadığı için kendisini çok seviyor ve devamlı kullanıyorum. Alüminyumsuz olmasa da parfümlerini (gizlinot: özellikle pure, unity ve inspire versiyonları favorim) çok sevdiğim için kullanmaya devam edeceğim deodorantlar.

15) h&m body mist: Sürekli kullanıp bitirdiğim ürünlerden. bu ay 150 ml. the library olanını bitirdim. (link: https://www.suslusozluk.com/h-m-body-mist?i=804082 detaylı yorumum)

16) Body fantasies signature body spray: Sürekli kullanıp bitirdiğim ürünlerin bir diğeri. bu ay 50 ml. white fresh musk olanını bitirdim. (link: https://www.suslusozluk.com/body-fantasies-signature-body-spray?i=798366 detaylı yorumum)

17) solinotes iris 50 ml. parfüm: bayılarak kullandığım yazlık ve günlük parfümlerimden biri, yedeğini açtım, kullanmaya devam ediyorum. (link: https://www.suslusozluk.com/solinotes-parfümler?i=779154 detaylı yorumum)

18) catrice healthy look mattifiying powder translucent - 010 luminous light: daha önce hit the pan başlığı altında fikirlerimi yazmıştım. (link: https://www.suslusozluk.com/hit-the-pan?i=775322 şuradan bakabilirsiniz)

19) L.a. Girl Pro Conceal high definition Kapatıcı: tekrar satın almayacağım bir kapatıcı olur kendisi, bittiği için memnunum. (link: https://www.suslusozluk.com/l-a-girl-pro-conceal-hd-kapatıcı?i=806852 ürün ile ilgili detaylı yorumum)

20) Catrice luminous lips ruj: 02 numaralı lets go brown-town isimli ruj kırıldığı ve çakmakla vs yapıştırılamadığı için çöpe gitmek durumunda kaldı. Üzgünüm ama yapacak bir şey yok. (link: https://www.suslusozluk.com/catrice-luminous-lips-ruj?i=795823 bu seriye ait rujlar ile ilgili detaylı yorumum)

21) Bee beauty vanilya ve cheesecake kokulu Vücut Kremi: kokusu ef-sa-ne. Kötü özellikleri olarak kolay emilmemesini ve nemlendirmesinin çok kuru ciltler için ya da kışın yetersiz olmasını söyleyebilirim. Yine de sırf kokusu nedeniyle kendisinden Daha önce iki kutudan fazla bitirmişliğim var ama yaz için vanilya kokusunu biraz ağır bulduğumdan bir süre yenisini almayı düşünmüyorum.

22) Renu lens solüsyonu: biotrue bulamadığım için ve tarihi geçmesin diye bunu kullandım ve bitirdim. Gözlerimde eskisi gibi hassasiyet yaratmadığı için mutluyum ama asla biotrue kadar iyi temizlediğini düşünmüyorum. Yine de tavsiye edebileceğim kadar iyi bir lens solüsyonu değil, kullanmadan önce size alerji yapıp yapmadığını test etme imkanınız varsa test etmenizi öneririm. (link: https://www.suslusozluk.com/lens-solüsyonu?i=795882 detaylı yorumum)

23) Biota Micellar Solution Makyaj Temizleme Suyu: daha önce biota ürünleri ile ilgili yorum yaptığım (link: https://www.suslusozluk.com/biota59elements?i=761330 şu girdimde) kendisinin favori misel suyum olduğunu yazmıştım. Fikirlerim değişmedi. Yedeği vardı, açtım. Bundan sonra piyasadan kalkmadığı sürece bu misel su ile devam ederim diye düşünüyorum.

24) Scarlett günlük ped - 20’li: tatile giderken yanıma günlük ped almayı unuttuğum için acil ihtiyaç olarak tesadüfen BİM’den satın aldım, ilk kez denedim ve çok memnun kaldım. Alerji ya da hassasiyet yaratmadı. Bence yeterli incelikte ve genişlikte. Çamaşıra yapışması da gayet iyi. Denk gelirsem yine alır ve kullanırım, sevdim.

25) Dermopeel ipek vücut kesesi: tabii ki bu ürünü bitirmedim (gizlinot: Swh) bu ay eskiyen kelebek kesemi, süslüdeki yorumların da etkisiyle bu keseyle değiştirip memnun kaldığım için burada da kendisinden bahsetmek istedim. Kuru olarak hiç kullanmadım ama yaklaşık 5 dk’lık buhar banyosundan sonra uyguladığımda kelebek keseye göre daha fazla kir çıkardığını söyleyebilirim. Bundan sonra kese olarak tercihim dermopeel olacak. Çok beğendim, tavsiye ederim.

26) Dove Shea Butter Nemlendiricili Sabun: 10 günlük bir tatil süresince yüzümü sadece bu sabun ve konjak sünger ile temizledim. Cildimi asla germediği gibi kullanım sonrasında göz çevrem hariç nemlendiriciye de ihtiyaç kalmadı. Eve geldiğimde de kalan ürünü banyoda lifle vücut temizliği için kullandım. Garnier deodorant yüzünden kuruyan kol altımı yeniden normale döndüren ürün bu oldu. Mis gibi temizlik kokması ve bu kokuyla mutlu etmesi de cabası. Temizleme jeli götüremediğim yerlerde ya da kemer sıkma zamanlarında kesin olarak tercih edeceğim tek temizleyici ürün olacaktır, karma ya da normal ciltli süslülere kesinlikle tavsiye ederim.

27) Re-life detoks patch (4 günlük kür): (link: https://www.suslusozluk.com/re-life-detoks-patch?i=832052 ürünle ilgili detaylı yorumum)

28) Stopever Lady Comfort Isıtıcı Ped: Bu ürünü de süslüdeki yorumları okuyup ilk kez satın almıştım ve ilk kez kullandım. vermiş olduğu ısıyı dışarıdan hiç hissetmesem de, yani bana yaz sıcağında afakanlar bastırmasa da, vermiş olduğu ısı regl ağrısını geçirmek için yeterli oldu. Denk gelirsem satın alıp kullanmaya devam ederim. Özellikle kışın daha da etkili olur diye düşünüyorum.

29) Kozmetik sarf malzemeleri: benri 80’li kare makyaj temizleme pamuğu (2 adet), isana 150’li kulak temizleme çubuğu (1 adet) , mumuso 10’lu ıslak temizleme mendili (1 adet), mumuso 25’li bebek temizleme mendili (1 adet), mendiva 60’lı beyaz sabun kokulu ıslak mendil (1 adet).

Edit: Yazım ve imla hataları düzeltildi.

ilgili medya:
2
18 temmuz 09:06 18 temmuz 09:26

2033. son zamanlarda bitirdiklerim;

* (gbkz: la roche posay toleriane gel mousse): en sevdiğim yüz temizleyici. karma cildimi germeden, kurutmadan temizliyor. üretimden kalktığını duyup üzülmüştüm ama içinde sls bulunmayan yeni versiyonu çıkmış <3

* (gbkz: fa deodorant): aqua ve pink passion olarak iki çeşidini kullandım. aqua çok ferah, temiz bir kokuya sahip. pink passion da çiçek kokusu.  performanslarından memnun kaldım.

* (gbkz: oriflame) love potion body sprey: parfüm, vücut losyonu ve bu body spreyi set olarak almıştım. hepsini birlikte kullanınca kokusu kalıcı oluyor onun dışında pek bir numarası yok. bir daha almam.

* (gbkz: avene termal su): duştan çıktıktan sonra, tonik olarak ve epilasyon sonraları kullandım. bi taraftan çok memnunum cildime iyi geldiğini hissediyorum, bi taraftan da sadece su gibi geliyor. bilemedim.

* (gbkz: avene lotion micellaire nettoyante et demaquillante): makyajı güzel temizleyen bir misel su fakat çok fazla parfüm barındırıyor. koku hassasiyeti olmayan beni bile rahatsız etti. biodermayla yola devam ediyorum.

* (gbkz: garnier skin naturals botanik rahatlatıcı nemlendirici krem): uygun fiyatlı olduğu için almıştım. ilk başta nemlendirmesi yeterli gelmişti ama sonradan memnun kalmadım. içeriğinin de çok temiz olduğunu düşünmüyorum.

* (gbkz: wet n wild color icon nutty tekli far): bunu aslında bitirmedim. yere düştü ve kırıldı. presleyemedim de. ama çok severek kullandım. tekrar alabilirim.

ilgili medya:
1
14 temmuz 12:50


2032. L'oreal micellar kusursuz makyaj temizleme suyu...normalden karmaya hassas ciltler icin olanı. bitmeden indirimde yedeklemiştim. Başka bir micellar su arayışına girmem artik gayet memnun kaldım.

ilgili medya:
1
11 temmuz 21:32

2031. bobby brown smokey eyes mascara. 3.yu bitirdim ve bayılıyorum. waterproof olmamasına rağmen akmıyor ama çıkarması çok kolay. Kirpiklerimi beslediğini düşünüyorum.

8 temmuz 23:00

2030. Avene yüz temizleme jeli. Yüzümü güzel temizliyordu ama çok kuruttu. Yanaklarım normal, t bölgem yağlıyken bu temizleme jeliyle t bölgem normal, yanaklarım kuruya döndü. Kurutucu etkisi olmasına rağmen sivilceleri geçirdiğini söyleyemeyeceğim. Ne çok sevdiğim ne nefret ettiğim bir ürün, bir daha almayacağım

8 temmuz 00:10

2029. Peter Thomas Roth Retinol Fusion Pm Night Serum: yağ bazlı bir serum. ben yağ bazlı ürünleri sevmesem de sürdükten beş dakika falan sonra yüz tüm ürünü rahatsızlık vermeyecek şekilde çekmiş oluyor. bereketli bir ürün, uzun bir süre kullandım. ama damlalıklı olmasını sevmedim. arada ürün farklı yerlere döküldü. bu ürün beğenilen bir retinol ürünü, ama yüzümde kırışıklık olmadığı için direkt bir etkisini gördüğümü söyleyemeyeceğim, zaten ben de yatırım olarak kullandım. yaz bitince yeniden alıp, kullanabilirim.

Nip + Fab Glycolic Fix Daily Cleansing Pads: ismini çok doğru koymuşlar. içindeki asit yüksek olmadığı için hakikaten günlük kullanılacak bir ürün. etkisi de doğru orantılı olarak azdı... sivilcelerime çok bir etkisi olmadı, ki benim fazla sivilce problemim de olmaz. bir daha almam.

Cyrene Daily Skin Brightening Treatment with 2% AHA: bu çok daha severek kullandığım bir acid toner oldu. etkisini de gerçekten gördüm. sivilcelerimi söndürdü. bir daha alıp, kullanırım.

Bioderma Hydrabio Tonic Lotion: sevdiğim ve devamlı aldığım bir ürün.

7 temmuz 21:57


2028. uzun bir süredir yazmamıştım bitenleri şimdi yazayım:

pantene 3 minute miracle saç kremi nem terapisi:yani güzel bir kremdi.kokusu baya güzeldi,kalıcıydı ama almam büyük ihtimalle tekrar.saçı çok güzel yumuşatıp açıyordu ama asla nem terapisi falan yapmıyordu.badem yağı alırım büyük ihtmal.

avon mor kutuda duş jeli:bu biteli çok oldu ve kutusunu bulamadım ama mükemmel kokuyordu, bulursam kesin alırım ama klasik bir duş jeli işte.

emotion ocean fresh deodorant:her bitenlerde bu var.en sevdiğim deodorant, hiç sıkılmadan alıyorum aynısını.ancak moruyla devam edeceğim.

fa pembe roll-on:bu da her bitenlerde var kaç tane bitirdim bilmiyorum, aynısını kullanmaya devam.

garnier micellar su pembe kapaklı:bunu da çok seviyorum benim rimellerimi de güzel çıkarıyor ten makyajını da siliyor.aynısından devam yine.

sebamed face&body liquid:2.kutu bitti.gönlümün efendisi.mükemmel birşey zaten başlığında yazmıştım.indirim bekliyorum almak için.

7 temmuz 21:46 7 temmuz 21:47

2027. Kiehl's Breakout Control Targeted Blemish Spot Treatment. 

İkinci tüp ürünü bitirdim. Eğer sivilceleriniz seyrek çıkıyorsa kesinlikle fayda göreceğiniz bir ürün. Sülfür ve b3 vitamini içeriyor. Ben gece yüzümü yıkadıktan sonra sadece sivilcenin üstüne sürmeyi tercih ediyorum. (Yüzünüzün tamamına sürerseniz kurutabilir) Sabah kalktığımda sivilceler büyük oranda sönmüş oluyor. 

7 temmuz 20:17

2026. Loreal Elseve 3 Mucizevi Kil Şampuan Öncesi. Saç için kullandığım ilk maske oldu tek sevmediğim yanı çabuk bitmesi 10 max 15 kullanımlık çıkıyor herhalde. Ama yağlandırmayı geciktirmesine büyük ölçüde etkisini gördüm, ikincisini sipariş verdim bile

7 temmuz 16:06