girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (125)
  • medya (0)

125. bugünden itibaren kozmetik alanında watsons ve flormar'ın yanına golden rose'u da ekliyorum. (gizlinot: kozmetik dışı alandaysa ilk aklıma gelenler pınar ve metro turizm. )size kuruş harcayacağıma bir ay para biriktirip adam akıllı bir şey alırım daha iyi. mide bulandırdınız.

konudan bağımsız olarak ben boykot edilen firmaların önceden alınan ürünlerini çöpe atmayı, bir de önceden satın almış olup şu anda kullanan süslülerin girdilerinin eksilenmesini doğru bulmuyorum. "kullandığın yere kadar kullan, sonra bir daha yüzüne bakmamak üzere çöpe at" taraftarıyım. yoksa kullanmadan çöpe atınca portakal kesip hollanda'yı protesto edenlerden, ülker çikolatalı gofret yakıp ülker'i batırmaya çalışanlardan ne farkımız kalıyor ey sözlük?

dün 10:34

124. Güncel olarak Flormar ve watsonsi geçerli sebeplerden dolayı bircogumuz boykot etmekteyiz. Ancak (link: https://www.suslusozluk.com/flormar?i=802858 Flormar) (yazar: gencavukat) in da bahsettiği gibi daha önceden aldığımız ürünleri çöpe atacak halimiz yok. Evet artık alışveriş yapmıyoruz ancak özellikle watsonsta satılan bir çok ürün yine internette bazi sitede bulunabiliyor. O yüzden girilen entrylerin eksilenmesini saçma buluyorum. Sonuçta daha önceden aldığımız ürünler hakkında da burada yorum yapmaktayız.

5 haziran 17:21

123. Flormar 

Nyx 

Watsons 

2 haziran 21:41


122. boykot ettiğim çok firma var ama sinirimin asla geçmeyeceği ve sinirimi geçirmeye çalışan yüzünden cinnet geçirtecek tek firma var o da metro turizm...

hepimizin bildiği olayın öncesinde 17 saat yol tepmek zorunda kaldığım ve bütün bu süreç zarfında muavinle bağıra çağıra kavga etmekle zamanımı harcadığım için asla ve asla. yerin dibine batasın metro turizm!

2 haziran 04:15 2 haziran 04:16

121. pınar (çook uzun zamandır), çaykur ve en yenisi tabii ki flormar.

1 haziran 17:15

120. watsons, mc donald's, metro turizm ve burger king

ve burger king'i boykot etmemin sebebini yazmazsam içimde kalır, arkadaşıma "yosunlu" burger vermeleri. bildiğiniz marul yerine yosun vardı. arkadaşımda aşırı çekingen birisi şikayete gitmedi, ben çıldırmıştım. rezaletti.

1 haziran 16:52

119. Bir allahın kulu da dememiş ki israil menşeili bütün firmalar hemde bütün gelirini savaşa ve dünyanın sonuna harcadıklarını bilirken evet diğerlerinde hakkınız var ancak siyasete bile bu kadar idealist yaklaşırken çocuk katilliğine nasıl bu kadar kayıtsız kalalım her ne inançtan ırktan olursa olsun çocuklar ölmemeli bizim ufak travmalarımıza benzemez annesinin öldüğünü anlayamayan 3 yaşındaki bebeğin yıllar sonra hatırladığı o sahne yapmayalım nolursunuz çocuklar ölmesin okusun aydın olsun bizi de kurtarsınlar(gizlinot: :()

Edit: hayır beğenmediğiniz ne acaba yazıklar olsun belli ki çocukları sevmeyen vicdansızlar bile var aramızda yazık!

1 haziran 11:50 1 haziran 12:09


118. golden rose

her makyaj ürününün bana alerji yapması sebebi ile

1 haziran 10:46

117. turkcell

metro turizm

nilüfer turizm (biletimin üstüne çöküp yolculuk yapabilmem için zorla bir bilet daha aldırmışlardı ve para iadesi asla yapılmadığı gibi, resmen azarlandım görevlileri tarafından)

watsons

flormar

dr ve idefix

şimdilik aklıma gelenler bunlar.

31 mayıs 23:14

116. D&R'dan almadığımız kitabımızla Mado olmayan bir yerde oturup Sütaş kullanılmayan bir ürün tüketirken Turkcell hatlı olmayan telefonumuz çalarsa arayan kişiye şunu diyoruz: " #FlormaraBoykot "

twitter: @bebeleaks

31 mayıs 23:06