sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (158)
  • medya (0)

  158. A101 ve bimdi.

  Tüm piyasayı ele geçirmelerini istemediğim için. Taşındıktan sonra ise yakınlarda başka hiç alternatif olmadığı için mecbur kaldım. Ama piyasayı ele geçirdiler zaten çoktan. küçük esnaf da süper marketler de hergün kepenk kapatır oldu.

  14 mayıs 19:30

  157. Watsons - Flormar: Sebebi malum.

  TheBalm - Loreal - Mac: hepsi zamanında alışveriş yaptığım markalar olmakla beraber Korkunç fiyatlandırma kişisel olarak boykot etme sebebim.

  Nivea: ürünleri tecrübeyle sabitlenen kalitesizlikte.

  Cecile - New Well - pink ellys: abartılmış ve atla deveymişçesine bir fiyatlandırması olan marka ve ürünler.

  Düzenleme: ekleme

  14 mayıs 14:07 14 mayıs 14:09

  156. An itibariyle MNG kargodur. Aynı görüşte olmasamda bu ülkede bir kitlesi olan görüşe karşı yapılan saygısızlıktır. Ayrıştırmanın en üst düzeyidir. Parasıyla hizmet verdiğin insanlara karşı da yaptığı iş etiğine aykırıdır. Terbiyesizliktir. Küçücük beyinleriyle birşey yapmaya çalışmışlardır ama kaybedenin kendileri olmaları dileğiyle. Not: müşterilerine gönderiniz hdp pkk ya ulaştı diye mesaj atmış rezil dağıtım firması. (link: https://twitter.com/t24comtr/status/1128202580985880576?ref_src=twcamp%5Ecopy%7Ctwsrc%5Eandroid%7Ctwgr%5Ecopy%7Ctwcon%5E7090%7Ctwterm%5E3 Haber linki)

  14 mayıs 13:50 14 mayıs 13:54

  155. tek tek marka yazmayacağım.. merak eden süslüler google’a sadece “ hayvanlar üzerinde test yapan markalar “ diyerek girip görebilir. Çok kati suretle 2 senedir hiçbir taviz vermeden yürüttüğüm ve çevremdekilere her fırsatta anlattığım şahsi direnişimdir. öncesinde, bilinçsizken aldığım tonlarca ürünüm var halen ama 2 senedir o markaların önünden dahi geçmedim. araştırdım,okudum,izledim ve bu caniliği kabul etmiyorum! ne ucuz diye aldım ne de çok kaliteli diye. kendi nefsimi körelteceğim ve kendimi ödüllendireceğim diye o bi çare dilsiz canlara yapılan hiçbir “deney,test,şart ve doğruyu” KABUL ETMİYORUM. evet atarlandım. aksini savunanı ise açıp okumaya,bilinçlenmeye davet ediyorum. umarım ufacık da olsa merak ve vicdan duygularımız gelişir ve buna toplumca,tüm insanlık olarak dur diyebiliriz. saygılar süslüler.

  23 şubat 01:38

  154. Gratis kesinlikle. Her şeyimi gider eve'den watsons'tan falan alırım ama gratise bu saatten sonra girmem arkadaş. Zaten mağazanın içindeki testerlar pazar tezgahından hallice olmuş. Çalışanlarından söz etmek dahi istemiyorum. Fiyatları şişirdikçe şişirdiler. Kendi kendilerini yakacaklar haberleri yok.

  23 şubat 01:07

  153. gratis: Son yaşanan the balm olayı, çalışanlarının vurdumduymazlığı, bilgisizliği, indirim yaptığını zannedip insanları aptal yerine koymaya çalışması, müşetir hizmetlerinin bile doğru düzgün çalışmaması ve daha bir sürü neden. Sağlam müşterisiydim. Ama buraya kadar.

  22 şubat 10:26

  152. starbacks

  mado

  özsüt

  kızılkayalar - ıslak hamburger yemezsem ölmem-

  ve en önemlisi flormar.

  emekçi kadınların bu onurlu direnişini selamlıyor ve hakkın yendiği emekçinin ezildiği hiçbir düzeni kabul etmiyorum.

  14 ocak 00:39

  151. aklım almıyor.

  bu soğukta hakkı için mücadele eden bir sürü kadın flormar direnişini sürdürüyor. nasıl bir sömürülmek ve "eeh yetti artık" demekse, hepimizin pıstığı sindiği bu zamanlarda bile yılmıyorlar, korkmuyorlar.

  bize ne düşüyor? mümkünse onların yanında olmak. kendi işçiliğimizi bilip, hatırlayıp beraber mücadele etmek. zaman mı yok, fırsat mı olmuyor, ona da peki.

  yapacağın tek bir şey var. çok kolay, çok insani. boykot. alma. alma ne olur ya. dünya kadar muaidili olan markayı boykot etsen ne kaybedersin. hala flormar girdileri görüyorum ve inanılmaz üzülüyorum.

  almayın kızkardeşlerim, yalvarıyorum almayın.

  13 ocak 13:32

  150. Bilinen sebeplerden dolayı Mado,watsons, flormar, n11, madam coco  

  Sürekli saçma sapan zamlardan dolayı rossman 

  Olmayan müşteri ilişkilerinden ve ürünlerinin arkasında asla durmamalarından dolayı calvin klein( çalışanlarının bana bağırıp çağırmışlığı var bende gaza gelip kendisini cimere şikayet etmiştim fkdkdkdk) 

  Kişisel Sebeplerden dolayı canlı hayvan satışı yapan yerler, kürkleri kullananlar ve hayvan deneyleri yapan firmalar, okul kantini ve yemekhanesi(pisliğinden dolayı)

  Gördüğünüz üzere Ursula her şeye karşı........

  15 kasım 2018 00:56

  149. En son tabi ki de n11 oldu... ondan önce watsons

  Flormar

  Madame coco

  Mado 

  Pınar 

  15 kasım 2018 00:42