yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (189)
  • medya (6)

  189. yapacağım olarak siteden üyeliğimi temelli silmek olacak. bunu ilk yapışım değil 2015'ten bu yana sitedeyim ve beni bu kadar kötü etkilemesine rağmen alternatif sosyal mecraları kullanmadığım için ayrılamadığım bir yer oldu, zaten bağımlılık kavramı böyle bir şeydir size olumlu olumsuz tüm etkilerine rağmen ayrılamazsınız. ama artık eksiler artıları geçeli çok oldu. öncelikle çok iyi insanlar tanıdım onları tamamen meclisten dışarı bırakıyorum benim isyanım sözlük yazarlarına değil anonim kullancılara.

  insanların gerçek yüzünü görmeyince, tanımayınca sevmek savunmak çok daha kolay oluyor. kendi sosyal çevrem elbette herkesin üye olabildiği bir sosyal mecradan farklı olacaktır ama ben kendi hayatımda şanslı bir insan olduğumu anladım.

  ben burada insanların hakettikleri hayatı yaşadıklarına kanaat getirdim ve kimse için kimsenin haklarını savunmamaya karar verdim. her insanın koşulsuz şartsız eşit olduğunu ve saygıyı hakettiğini düşünürdüm, artık düşünmüyorum. sanırım şu sitede hayatımda insanların birbirine yapamayacağı şekilde muameleye dolaylı dolaysız maruz kaldım, yaşama şeklimiz, düşünce şeklimiz, yaşam koşullarımız, fikirlerimiz için yemediğimiz hakaret ve görmediğimiz küfür kalmamıştır. burada insanlar sistematik şekilde birbirine işkence ediyor bunun kadının kadının kurdu olmasıyla da alakası yok, kadın olmak ya da insan olmak böyle bir şey değil. hiç kimsenin yaşam standartları, yaşama biçimi bunu gerektirmez. hiç tanımadığınız, görmediğiniz, bilmediğiniz insanları nasıl böyle aşağılayıp, hakaretler savurup, insan olduğunun farkına bile varmadan paramparça edebiliyorsunuz ben bunu anlamıyorum. haliyle kendim için bugün siteden gidiyorum. bunu bu şekilde ilan etmek saçma gelmiş olabilir ama son bir iç dökme olarak düşünebilirsiniz.

  29 nisan 13:15

  188. içimdeki keyif insanını ortaya çıkarıp yarım kilo ahududu ile yarım kilo yaban mersini aldım. ödediğim miktarı düşündükçe içim gidiyor sözlük ama zaten çok az markette bulunduğu ve online marketlerde bile artık stok kalmadığı için stok bulduğum ilk yerden bol bol alayım dedim. buzluğa koyup kışa kadar yerim artık tatlılarla, yulaflarla, pancake'lerle... anlatırken bile canım çekti ahah:d

  29 nisan 12:56

  187. Saat 11 ve ben şimdiden kendim için güzel şeyler yaptım. Çok güzel uyudum, uyanıp cilt temizliği ve hafif renkli canlı bir makyaj yaptım. Ardından üşenmeyip ekmek kızarttım, güzel bir Türk filmi açtım şimdi (oh olsun - Tarık akan, hale soygazi) kahvaltımı yapacağım ♥️ 

  16 nisan 10:58


  186. Meditasyon.

  16 nisan 02:51

  185. sabah bölümümle alakalı bir webinar'a katıldım, çok şey öğrendim.

  kitap okudum. iki gündür yoğunluktan elime alamamıştım, o yüzden mutluyum bugün okuyabildiğim için.

  bir saate yakın spor yaptım. aslında çok mayışmış hissediyordum ve her yerim ağrıyordu ama kendimi ikna ettim, çok iyi geldi. enerjik hissediyorum şimdi.

  sevdiğim meyvelerle bitterli yulaf lapası hazırladım ve afiyetle yedim <3

  13 nisan 21:06

  184. Öglen 12-1'de kalkma döngümü kırdım sanırım, şimdi bir de dötümü kaldırabilirsem kahvemi yapıp ders çalışacağım

  13 nisan 10:08

  183. şu an için sadece kalktım ve bilgisayar başına geçtim. kendi geçimimi sağlamak için çalışıyorum bir yandan. bu da kendim için yaptığım bir şey olarak sayılır mı? :)

  13 nisan 08:46


  182. Terasta Leslie 30 dakika boosted fitness walk yaptıktan sonra 35 dakika da ateş elementi yogası yaptım bomba gibi hissediyorum.

  not: şimdi de mor ve ötesi akustik konserini dinliyorum.

  12 nisan 20:31 12 nisan 20:32

  181. bugün çok fazla şey yaptım ki uyanalı 3 saat oldu...

  - kahvaltı ederken if 16:8'e karar verdim. saat 17.30'da tokluk sürem bitecek. ramazan öncesi de alıştırma olur üstelik.

  - leslie 1 mil ile egzersize başlangıç yapmak istedim. bu hafta 1 mil ve 2 mil ile ısınıp haftaya bugün 3 mile başlamış olacağım. bugünkü 1 mil güzel geçti. sevdiğim şarkıları dinleyerek yaptım, eğlenceliydi o yüzden. bazen yerimde duramayıp geziyorum hahhdhshhs

  - (yazar: negatifpolyanna) aşkım sağ olsun kanıma girdi, yogaya başladım. gazladığı için teşekkür ederim, umarım bir gün buraya hastanelik olmadan önce şpagat açtığımı yazarım (gizlinot: swh)

  12 nisan 12:32

  180. Odamı güzelce temizledim. Sonra çiçeklerimin bakımını yaptım. Kendime çay yaptım, feminizm ile ilgili makaleler okudum. 90lar şarkıları dinledim. Şimdi yine çay yaptım, çiçeklerimi seyrediyorum.

  11 nisan 21:10