girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (313)
  • medya (0)

313. koç burcuyum, yükselenim ikizler... ama inatçılık dışında koçun hiç bir özelliğini taşımıyorum diyebilirim.

20 mayıs 00:43

312. yükselen ve burcum terazi.

22 nisan 10:26

311. ikizler. çok değişken ve kararsız bir burç. bu özelliklerini tamamiyle taşıyorum. sabah herkes mutsuz ve uykusuz olurken istersem 3 saat uyumuş olayım enerjik ve mutlu olurum. bir şeye üzülürüm, ağlarım moralim bozuk olur ama gülebilirim, unutabilirim. bir de bir özelliğim var ama burcumdan mı kaynaklı bilmiyorum, kin tutamam, birine karşı sinirliysem bile ona hemen gülebilirim-davranışına göre tabii-  kararsızım, çok fena hemde. bir şeyi çok istiyorsam çok düşünmem, bu benim olmalı dediğim şeyleri alırım ve pişman olmam ama ne zaman alıp almamakta kararsız kaldığım bir şey olmuştur ve ben onu almışsam, mutlaka daha sonra pişman oldum, aslında gereksiz olduğunu farkettim, bunu anladığımdan beri benim olmalı dediğim şeyler dışında bir şey almıyorum. bir de ne kadar doğru bilmiyorum ama aldatmaya yatkın olduklarını okumuştum. hayatımda “sadece bir ilişki” olsa yapar mıydım bilmiyorum, kesinlikle hayır yapmam demiyorum ama hayatımdaki kişi beni bunun düşüncesinden bile alıkoyuyor.(gizlinot: yanlış olduğunu biliyorum, bu yüzden de yapmam)

21 nisan 11:34


310. Yükseleni oğlak olan bir balığım. Balığın tüm özelliklerini taşırken oğlağın da gurur ve soğukluğunu almışım. Bir insan nasıl hem aşırı sevecen hem de soğuk olur bilmiyorum ama oluyorum işte:d

21 nisan 11:12

309. Oğlak burcuyum fakat yükselen burcum çok çelişkili -_- Zor bir doğumla dünyaya geldiğim için 5 dk'lık fark ile Kova- Balık arasında netleşmeyen bir durumum var. (gizlinot: Eskiden evde doğan bir nesil vardı)Bu durum beni çok üzüyor :/

21 nisan 10:38 21 nisan 10:39

308. kova kova kova <3

21 nisan 01:40

307. Bütün boğa burçları ile bir yerde kahvenin çikolatanın ve aglamanin dibine vurmak istiyorum.

Merkür retrosu sana laflar hazirladim

21 nisan 00:14 21 nisan 00:15


306. Balık burcuyum ve yükselenim başak. Her ikisinden de epey çok özellik taşıyorum. Burçlardan pek anlamam ama her "burç ne yeaa..." triplerindeki insanın yükseleninin özelliklerine kadar yalayıp yutması gibi ben de burç+yükselen durumumu biliyorum. Özetleyecek olursam balığın duygusallığı, sanata yatkınlığı, hayalperestliği, değişkenliği ve başağın mükemmelliyetçiliği, ayrıntıcı ve takıntılı hallerini kendimde toplamışım.

21 nisan 00:10

305. Tam bir boğayım. Yemek yemeye,uyumaya bayılıyorum. Koku hassasiyetim nirvanada. Güzel parfümlerin,çiçeklerin hastasıyım. İnat ve kıskançlık var malesef. Arkadaşlarını çok seven ve en büyük darbeleri de arkadaşlarından alan canım burcumu seviyorum.

Tüm boğaları lahmacun yemeye davet ediyorum.

20 nisan 23:47 20 nisan 23:47

304. güneş burcum boğa, yükselenim yay, ay burcum da yengeç. 

20 nisan 14:36