girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (83)
  • medya (0)

83. bir dönem trivia crack ve aa oyununa baya sarmıştım birçok kişi gibi.

şimdilerde aklıma estikçe daha doğrusu moralim bozuk olduğunda kafa dağıtmak için romantik oyunlar indiriyorum, seçim yaparak ilerliyorsunuz oyunda. 'teenage drama' var şuan telefonumda, bölüm gelsin diye bekliyorum.

bir hafta kadar oldu 'mazes & more' indirdim, çok sevdim, sanırım telefonumda kalıcı uygulamalardan olacak~

10 ağustos 10:59

82. Don't starve

8 ağustos 00:15

81. fuse5

one more brick

bu ikisini uzun zamandır oynuyorum. tam vakit öldürmelik, sinir olmalık oyunlar.

7 ağustos 10:43


80. Pubg.Hastasıyım

7 ağustos 01:58

79. Kafa topu 2

Asphalt 8

7 ağustos 00:19

78. Choices - "kendi hikayeni yarat" tarzı uygulamalardan. Şu "a'yı seçiyorsan sayfa 135, b'yi seçiyorsan sayfa 149" tarzı kitapların dijital hali diyebiliriz. Çok kaliteli hikayeleri var ingilizceniz varsa tavsiye ederim.

Episode - choices'la aynı mantık. Bunda isteyen herkes kendi hikayesini de oluşturabiliyor farklı olarak. Bence hikaye kalitesi olarak choices'ın biraz gerisinde ve choices'ta daha güçlü kadın karakterleri her zaman bulabilirken episode'da biraz seçip bulmak gerekiyor açıkçası bu da benim hiç hoşuma gitmiyor çoğu hikaye yarım kalıyor. Ama çok daha fazla hikaye seçeneği var ve gerçekten iyi kitaplar var.

Design home: "sana bir oda ve kullanman gereken eşyalar listesini vereyim ve sen bununla en iyi işini çıkarıp oylamaya gir" bu aralar tek oynadığım oyun bu. Şubattan beri düzenli bi ilişkimiz var. Bütçe ayarlamak zor oluyor ama çok eğlenceli onunla uğraşmak bile bana sorarsanız. Kullanılacak eşya listesi derken bu arada "kesinlikle şu eşyayı kullanacaksın" gibi değil, mesela "blink home markalı 3 eşya, geometrik desenli 1 eşya" gibi koşullar veriyor ona göre elinizdekiler veya bütçeye göre bi ayarlama yapıyorsunuz.

Final fantasy xv: çok sevdiğim bi oyun fakar artık zaman ayıramıyorum. 27. seviye hisarım var isteyen varsa verebilirim ben oyunu bırakmak zorundayım artık.

Düzenleme: yazım hatası

6 ağustos 10:59 7 ağustos 11:28

77. biri şarj canavarı olarak, simcity buildit.

6 ağustos 10:21


76. ortaokuldan beri türlü platformlardan oyun oynamış ve hala da oynamaya devam eden bir süslü olarak sizlere hangi kategoriden neyi önereceğime emin olamıyorum (gizlinot: swh). öncelikle strateji yapmamı gerektiren, beni bolca düşündürecek oyunları indirmemeye çalışıyorum çünkü hergün kafa dağıtmak için oyun oynuyorum, kafa dağıtmaya çalışırken düşünerek beynimi meşgul etmek işime gelmiyor.

belli periyotlarda hay day indirip siliyorum. nasılsa google hesabımla giriş yapınca geri geldiği için rahatım.

uno'yu çok severek oynuyorum fakat temmuz sonunda oyunun kapatılacağı yazıyordu facebook sayfasında. çok üzülüp oynamayı bırakmama rağmen hala oyun açılıyor.

angry birds match diye candy crush tadında bir oyun indirmiştim, oynayınca bana sarmıştı beni ancak şu aralar oynamıyorum.

hole.io diye bir oyunla geçen hafta tanıştım, telefon ısınınca ekranda parmağınızın alev almasını saymazsak güzel bir oyun.

buna ek olarak oyun kategorisinde olmamasına rağmen güzel bir app önereceğim sizlere. adı forest. ios'da paralıydı ancak androidde ücretsiz. gerçi ben sonradan satın da aldım. telefondan uzak kalmanız için uygulamaya girip 10 dakika ile 120 dakika arasında bir süre için ağaç kuruyorsunuz, bu süre içinde de uygulamadan çıktığınız anda ağacınız soluyor. özellikle ders çalışmakta zorlanan süslülere ilaç gibi gelecektir. üstelik cüzi bir üyelik ödemesi yaparsanız, topladığınız puanlarla gerçek bir ağaç bağışı yapıyorsunuz, böylece sizin adınıza bir bölgeye ağaç dikiyorlar.

5 ağustos 01:52 5 ağustos 02:00

75. çok uzun zamandır oyun oynamıyordum fakat şimdi bir oyunu çok severek oynuyorum telefonumdaki tek oyun. clumsy ninja. 37 leveldeyim. bir ninja var onu eğitiyorsunuz kısaca ama çok sevimli.

4 ağustos 19:35

74. Çok oyun oynamam ama bu aralar taktığım bir tane var. app store’da kelime gezmece olarak adı geçiyor. karışık harfler verilmiş, o harflerden oluşan en az üç harfli kelimeleri buluyorsunuz. buldukça bulmacadaki yerleri doluyor. Böylelikle diğer kelimelerin bazı harfleri de açığa çıkmış oluyor. level atladıkça daha fazla harf önünüze geliyor. :)

3 ağustos 23:27