yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (54)
  • medya (3)

  1. GTA 5: Bilgisayara nazaran, ps'te oynandığında oyuncuya 3 boyutlu oyun oynuyormuş hissi veren, miami benzeri bir şehirde araba çalarak, çeşitli görevler tamamladığınız bir oyun. Vice City ve San Andreas'ı bilgisayarda oynadıktan sonra ps eve girdiğinden beri bilgisayar oyunlarına dokunmuyorum. Ara ara insanın içindeki vahşeti ortaya çıkarıyor ve bende meditasyon etkisi yarattı.3-4 karakter arasında geçiş yapabiliyorsunuz, o sebeple bir karakterden sıkıldığınızda ya da o karakterin görevlerini tamamladığınızda, farklı bir görevle, şehrin başka bir yerinde uyanabiliyorsunuz.

  Rayman, The Legends: Rayman de bilgisayar oyununda tanıyıp, eşimle D&R'da gezerken PS oyunuyla tanıştıklarımdan. Kulaklarıyla uçan, uçan yumruk ve tekme atan şeker bir karaktere sahip. Esas Rayman sarışın bir erkek olsa da, The Legends oyununda bölüm geçtikte yeni karakterler açabiliyorsunuz, ve bu karakterlerin bir kısmı da kadın. Ben mor saçlı kadın karakterle oynuyorum.

  Little Nightmares: Keşke Tim Burton filmlerinden oyun yapsalar da oynayabilsem dediyseniz bu oyun tam size göre! Masumane sarı yağmurluğu ile bir gemi içerisinden kaçmaya çalışan karaktere ve korkunç derecede itici kötü karakterleri olan bir yapım. Ayrıca extension packleri de çıkmış diye duydum. Bu oyun hiç ara vermezseniz 4-5 saatte bitirebileceğiniz bir oyun. Akşam 8 civarı oynamaya başlamanızı öneririm.

  Life is Strange: Bir arkadaşımın ısrarlarıyla aldığım, muhteşem bir oyundur kendisi. Ashton Kutcher'ın rol aldığı Kelebek Etkisi filmine benziyor. Hayatta yaptığımız seçimleri değiştirebilseydik acaba kaderimizi değiştirebilir miydik? Yoksa yine aynı sonuçla mı baş başa kalırdık konusu benim çok ilgimi çekmişti..

  9 mart 2018 13:48

  2. zuma deluxe (gizlinot: bitirmiştim) ilk aklıma gelen

  arcade seviyorum, çünkü tez canlıyım. gerçi pek oyun oynadığım söylenemez artık.

  9 mart 2018 14:00

  3. sims 1-2, age of empires, pharaoh.

  bayılıyorum böyle ev kurayım, şehir kurayım, onları yöneteyim. geçenlerde age of empires 2'yi yeniden yükledim bilgisayarıma ve başından kalkamıyorum. guilty pleasure gibi bir şey oldu bütün işler güçler beni bekliyor, bense hala odun kırıyorum koyun kesiyorum :( 

  9 mart 2018 14:19


  4. tüm "hidden object" (oyun türünün adı bu) oyunları. bigfish yapımcısından çıkanları tavsiye ederim. bir de daha yeni (2015'ten bu yana) olanları indirirseniz (gizlinot: torrent yardımı gerekecek), görsel ve ses şöleninde oyun oynayabilirsiniz. benim gibi Edgar Allen Poe fanları varsa, ayrıca memnun kalacaklar. (gizlinot: :)

  10 mart 2018 00:02 10 mart 2018 00:02

  5. play stationda mortal kombat kesinlikle. hatta oynadığım tek oyun diyebilirim aşırı seviyorum çok eğlenceli bir dövüş oyunu bence. animasyonlar efektler falan baya gerçekçi.

  bilgisayarım iyi olmadığı için onda oyun oynayamıyorum malesef.

  10 mart 2018 01:12

  6. Mortal kombat. Ama Kitana'dan başka karakterle oynadığımda aynı verimi alamıyorum. Kitana'yla yaptığım fatality, brutalityler başka karakterde tat vermiyo zaten (gizlinot: 90's kids was here:D)

  10 mart 2018 11:21

  7. Hepsi pc

  Dragon age serisi toptan favori(2 eh ama neysss)

  Mass effect 3

  Papers please

  Witcher 3 wild hunt

  Far cry 3&4

  Mafia 2

  İlk fırsatta hepsi tekrar bitirilecek

  11 mart 2018 00:47


  8. Little big planet 1-2-3 

  Ps3 oyunu. Oyunun her bölümü ayrı bir yaratıcılığın ürünü. Karakterler, müzikler vs. Her ayrıntıda bir atıf, ikonik karakterlerden ilham alan tiplemeler var. İnsan oynarken istem dışı gülümsüyor, aşırı mutluluk içeren bir oyun. 

  11 mart 2018 21:21 11 mart 2018 21:22

  9. allah kahretmesin ya metin2. anadoluda olan beni bulsun (gizlinot: swh)

  12 mart 2018 00:17 22 mayıs 2018 19:05

  10. Gelmiş geçmiş en iyi oyun olabilir dediğim: Bloodborne

  Akabininde demon souls ve dark souls serisi. Bu serinin lore’u benim ciğerimi dağlıyor. Hem boss’la kapışıp hem ağladığım çok olmuştur asjfkhj allah kahretmesin seni hidetaka miyazaki.

  Sonrasında gelmiş geçmiş en iyi oyun serisi olabilir dediğim: silent hill

  Serinin aşırı derecede gerilimli ve insanı rahatsız eden bir atmosferi var ve ben şimdiye kadar başka hiçbir korku oyununda bu kadar rahatsız olmadım, olacağımı sanmıyorum. Japon geliştiricilerden oluşan Team Silent tarafından geliştirilen ilk 4 oyun başyapıttır, sonrasında Batılıların eline düşüp rezil rüsva olmuştur ne yazık ki.

  Hikayesine en bir bayıldığım, dizi gibi izlenesi oyun serisi: Metal gear solid

  Hideo kojima, sen insan olamazsın.

  İşbu girdi muhtemelen daha çok güncellenecektir.

  12 mart 2018 03:08