0.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (11)
  • oylar (0)
  • medya (1)

11. bir süslümüz için sevdiğim mac allıkları swatch yapmışken, buraya da koyayım dedim. en üstteki benefit hoola lite, üstten alta doğru buff, blushbaby ve prism. yalnız rengi iyice belli olsun diye hepsini dolu dolu üç kat sürdüm. ben bu allıkların hepsini hafif bir fırçayla bronzer niyetine kullanabiliyorum.

ilgili medya:
1
28 şubat 23:38 28 şubat 23:41

10. beyaz tenliler için kesinlikle blushbaby.

26 şubat 13:26

9. Love joy( alev karslinin onerisiyle aldim.)

Margin(mukemmel her makyajla uyuyor)

Blush all day(pro long wear serisinden gayet kalici guzel bir ton)

25 şubat 13:49


8. dame. tam bir bebek pembesi. yanaklara çok doğal bir pembelik veriyor.

25 şubat 01:26

7. Bir Blushbaby de benden gelsin o zaman. Hele faux ruj ile cok guzel bir ikili. 

25 şubat 00:34

6. öyle aman aman süt beyaz tenli değilim, açık buğday tenli, nc20 civarıyım diyelim. çoğu belli belirsiz allık benim yüzümde kendini gösterir, nars laguna, benefit hoola gibi bronzerlar yüzümde kir gibi durur. bu yüzden içinde bejlik bulunduran kirli gülkurusu allıkları bronzer niyetine kullanmayı severim.

blushbaby ve pro longwear seriden baby don't go, bronzer niyetine kullanılabilecek, taşlaşmayan nadir mac allıklardan. açık tenlilere tavsiyemdir.

24 şubat 20:02 28 şubat 23:42

5. Gingerly, mat şeftali tonlarında günlük kullanıma uygun bir allık. 

22 şubat 20:00


4. *harmony

buğday tenimde bronzer olarak kullanmayı çok sevdiğim turuncu durmayan oldukça kalıcı bir allık.

*coppertone

yine mat, şeftali turuncu tonlarınla oldukça kalıcı bir allık. kahve-bronz makyajlarla kullanmayı çok seviyorum. rengini oldukça yoğun verebilen bir allık ama hafif kullanılmak istediğinde seyrek kıllı fırçalarla da oldukça başarılı sonuç veriyor.

bunlar dışında elimde fever de var ama aşırı pigmentli olduğundan ve her makyajla kullanılamadığından harmony ve coppertone kadar sık kullanmıyorum.

22 şubat 14:00

3. Kışın nc15 yazın nc20 ten rengine sahibim.

Mac Harmony. Mac allık deyince akla gelen 3 allıktan biri bu oluyor genelde. Genelde kontür için tercih edilse de ben allık olarak daha başarılı buluyorum

Mac peachtwist çok tatlı ışıltılı şeftali bir allık. Çok pigmentli değil ama kalıcılığı ve yapısı çok başarılı. Artırılarak uygulanabilir

Gingerly, buff , Style , blushbaby, baby don't GO, prism, melba, peaches, cubic, margin, sincere olmak üzere 11 tane allığı istek listemde. Ama mac allıklar olmuş 105 tl. 1,155 tl allığa yatıracak kadar zengin değilim

22 şubat 00:20

2. Blushbaby. Açık tenliler için mükemmel bir "yanaklarım kendiliğinden pembe" allığı. Mat, kalıcılığı güzel. Aşırı pigmentli değil ama arttırılabilir, o yüzden uygulaması kolay.

21 şubat 23:41