girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (51)
  • medya (0)

51. Bencilim, kalp kırmaktan korksam da gözüm dönerse geri dönüşü olmayan sözler söyleyebilirim, ara sıra kendimle çelişirim, tükürdüğümü yalarım, bazen insanları istemeden yalancı çıkarırım :( Ay ne iğrenç biriymişim ben.

22 ocak 05:00

50. “Yaaa bir insanın hiç mi kötü bir şeyi olmaz”

-kötü huyu bulun.-

“Ama 3 saniyede falan bulun bekleyemem”

-ikinci sevilmeyen huy-

15 ocak 12:08

49. Özellikle yazılı iletişimde çok sinirlendiysem tüm zehirimi akıtmadan rahat edememem. Sonrası pişmanlık, sonrası dil yarası.(gizlinot: işin kötüsü akışta duruyor bir de nal gibi, sen silsen ne silmesen ne)(gizlinot: bir de aslında her türlü haklıyım ama aramız bozuldu sonuçta diye hayıflanmak var, o da ayrı kötü)

12 ocak 03:10


48. etiket kesme. hiçbir kıyafetimde etiket yoktur, alır almaz öyle bir keser sökerim ki tek bir ip bile kalsa giymem o kıyafeti

sanki odundan yapıyolar öyle huylandırıyor beni

13 ekim 2017 12:42

47. Ağzım baya bozuktur benim kadın erkek farketmez ederim küfür çevremde kim olduğu önemli değil ay erkekler var hanım hanımcık oluyim durumları yok bende . Bi ara eski yakın arkadaşlarım bile benden dolayı ağızları bozulmuştu diyorum allahım sanki kendimle konuşuyorum ki kızlarda gayet naif kibar insanlardı.

12 ekim 2017 21:25

46. çok küçük bir olayda bile gözlerimin dolması. Hayır dünyayı sen mi kurtarcan? Yok. Cebinde 3 kuruş parayla hangisine yardım edebileceksin? En fazla 2 kişiye falan. E daha ne gözlerin noluyo ona buna ya

12 ekim 2017 19:55

45. her yere geç kalmam :(

ya mesela kuaförde 14.00'a randevum mu var, son ana kadar hazırlanmak içimden gelmiyor. ne zaman geç kalacağımı garantilemiş kadar oyalandıysam, mesela 13.40, o zaman hazırlanmaya başlıyorum. Sonra da yolda acaba yetişecek miyim telaşı yaşıyorum. Her seferinde bir dahakine daha erken çıkıcam desem de olmuyor. Ayrıca mesele hazırlanmak da değil, çıkmam gerekenden yarım saat önce de hazır olsam o geç kalacağım saati bekliyorum. (gizlinot: rabbim bu nasıl manyaklık)

Ama sanıyorum bu durum üniversitedeyken zirveye ulaştı. Neredeyse 4,5 yıl boyunca sınıfta kafama göre birini bulamadım ve erken gidip kiminle takılcam ya boş muhabbet diyerek hep derslere son anda, çoğu zaman geç gittim, sonra da yapıştı kaldı lanet huy.

12 ekim 2017 18:34


44. Olaylara fazla anlam yüklemem

Çok sorgulamam

Kendimi duvarlara hapsetmem

Gereksiz kişilerin sözlerine önem vermem

12 ekim 2017 14:59

43. Burnum yere düşse yerden almam öyle bir gurur var bende ama ne gurur . Ben bunu genelde prensiplerim var falan var diye izah etsemde .

Sonra egoist bir insanım sanırım bilmiyorum yaa 

Mesela birisi bana mesaj atmadan asla atmam atarsamda karşıdaki kişinin samimiyetine göre atarım eğer sevdiğim güvendiğim biri varsa onu arar sorarım ama beni sormayan kullanan birine yalla  şimdi bunun neresi kötü derseniz eğer flörtünüz varsa işler o noktada kızışıyor .Mesela ilk sevgilimde çocuk arardı yada onun çabalarıyla başladık şimdiki flörtüm sevdiğim adam da karakter olarak benim gibi ve kendimi birşeyler yapmak zorunda hissediyorum yoksa beyefendide tık yok bilmem anlatabildim. Şerefsiz erkek lazım bana sanırım böylesiyle olmuyor 

11 ekim 2017 22:38

42. Çok vardir ama bu aralar basima bela olmuş olan eğer bir yere gitmek gibi bir planim varsa o yere gidene kadar hiçbir isimi yapamiyorum.

Mesela dershaneye gidicem ama saat 2 de.Normalden sabahin köründe ders calisan ben iki kitap acsam dayanamiyorum kapatiyorum sanki gitmeme saatler değilde dakikalar varmis gibi davraniyorum.birak ders calismayi dogru duzgun tv bile izleyemiyorum. sadece bir yere gitmek değil herhangi bir program için bu boyle.

Nasil duzeltirim hic bilmiyorum (gizlinot: her turlu öneri kabul edilir jsksnsjs)ama son senemde dershaneye sabahin köründe gidip test cozecegim kesin.

11 ekim 2017 21:08