girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (59)
  • medya (0)

59. Aşırı gurur; köprüyü geçene kadar ayıya dayı deme olayı bende yok.bu huyumdan dolayı işleri yokuşa surebiliyorum

18 mayıs 15:31

58. aşırı inatçı birisiyim, biri bana bir şeyi “yapamazsın” dediğinde daha çok yapasım geliyor, sonucunda zararlı bir şey olacak olsa bile yapmak için hırslanıyorum. aynısı “yapma” kelimesi için geçerli değil, hani gıcıklıktan değil de biri beni bi konu hakkında küçük gördüğünde ısrarla yapmaya çalışıyorum anladınız işte... hırstan gözüm dönüyor bazen. sırf bu hırsımdan 24 kilo verdim.

29 nisan 23:30

57. kinciyim. bana yapılan yanlışı, atılan en ufak bir kazığı unutamıyorum. 10 yıl önce olmuş bitmiş bir şey için bile (gizlinot: imkan bulabilirsem) intikam almaya çabalarım.

inatçıyım. mesela alacağım bir kararda karşımdaki kişi şiddetle karşı çıksa, o karar hayatımı mahvedecek olsa bile attığım adımdan dönmem.

29 nisan 22:59


56. Sabır sabır sabır sabır derken sonu selamete ulaşamadan akrep dilim pes edip devreye girer. Sabrın sonu bende selamete hiç ulaşmıyor. Daha çok katlanmış voltajı artmış gerilime maruz kalıyor karşı kişi.

29 nisan 11:57

55. Gereğinden fazla hassas ve alıngan olabilirim.

Bir de bir parça asosyal..

29 nisan 02:35

54. sinirliyken sesimin titremesiyle akabinde gelen gözyaşları, telefon bağımlılığı, ertelemek

29 nisan 00:57

53. Çok duygusalım. Bazen biriyle konuşurken, güçlü durup kendimi ifade etmem gereken halde gözyaşlarıma engel olamıyorum, boğazım düğüm düğüm oluyor konuşamıyorum. Yanlış zamanda ağlamanın beni güçsüz kıldığını düşündüğüm için yavaş yavaş bu huyumu törpülemeye başladım.

28 nisan 23:35


52. Aşkta gurur olmaz lafını liseden beri kendime fazla empoze etmişim meğer. Bug a girmişim çıkamıyorum. Ya kırmış işte adam seni sus otur, gelir özür diler ve affetirirse sorun yok ama kırıldığın halde sen niye gidiyorsun konuşmak için? Ama yok, illa o an konuşulacak ne var ne yoksa. O değil kendimi de yenemiyorum ki arkadaş hep gurursuz tarafım ağır basıyor. Öfff. Evet konu aşk olunca gurur murur hak getire bende. 

28 nisan 23:29

51. İrritabilite. Yani çabuk öfkelenme sorunum var. Duygularımı düzenlenmeyi mecburen öğreniyorum çünkü ne eşimi kırmak ne de bebeğimi üzmek istiyorum. Bir ara aniden çığlık attığım oluyordu bunalıp, onun korktuğunu görünce tabii günlerce uyuyamadım vicdan azabından. Ebeveyniyim veya karısıyım diye kimseye böyle davranma hakkım yok. Üstelik bir psikolog adayı iken. O yüzden şimdi önce empati kurmayı, sonra sakinleşmeyi deniyorum. Yapamazsam yani ilkel davranacağımı anlarsam banyoya gidip orada öfkeleniyorum, çıktığımda rahatlamış oluyorum kimseyi de üzmüyorum.

28 nisan 23:15

50. Çok safım ya. Cidden aşırı safım. Dışarıdan da bir duruşum var bangır bangır böyle ayakları yere basan özgüvenli net soğuk tuttuğunu koparan

Ana hayatıma dahil ol aşşşırııı alçak gönüllü insanlar mutlu olsun aman kırmayayım aman Güler yüzlü olayım aman saygılı olayım dedikçe millet tepeme biniyor. 

Birde safım derken cidden safım. Herkesin her söylediğini doğru sanıyorum böyle alenen net bir şekilde kötü olduğunu sağır sultan duymadıkça anlamıyorum. Üstüne bir de Yok ya kesin iyi biri Yok ya neden kötü düşünsün deyip duruyorum. 

Sanırım saf değil de biraz salağım 🤔

28 nisan 14:49