süslülerin en sevmediği huyları

girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (51)
  • medya (0)

51. “Yaaa bir insanın hiç mi kötü bir şeyi olmaz”

-kötü huyu bulun.-

“Ama 3 saniyede falan bulun bekleyemem”

-ikinci sevilmeyen huy-

15 ocak 12:08

50. Denizde kum, bende kötü huy.

Bugünün kötü huyu da şu:

Birinin benden bir şey istemesinden nefret ediyorum. Biri benden bir şey isteyince onun bana yaptığı şeyleri aklıma getirip motive ediyorum kendimi, ancak öyle yapabiliyorum. nefret ediyorum. Kimse benden bir şey istemesin. resmen sinirleniyorum. 

Not: mesele cep boy karayolları trafik kanunu he. Bu kadar tantana onun için. Huyum kurusun be.

15 ocak 08:51 15 ocak 08:52

49. Özellikle yazılı iletişimde çok sinirlendiysem tüm zehirimi akıtmadan rahat edememem. Sonrası pişmanlık, sonrası dil yarası.(gizlinot: işin kötüsü akışta duruyor bir de nal gibi, sen silsen ne silmesen ne)(gizlinot: bir de aslında her türlü haklıyım ama aramız bozuldu sonuçta diye hayıflanmak var, o da ayrı kötü)

12 ocak 03:10

48. etiket kesme. hiçbir kıyafetimde etiket yoktur, alır almaz öyle bir keser sökerim ki tek bir ip bile kalsa giymem o kıyafeti

sanki odundan yapıyolar öyle huylandırıyor beni

13 ekim 2017 12:42


47. çok küçük bir olayda bile gözlerimin dolması. Hayır dünyayı sen mi kurtarcan? Yok. Cebinde 3 kuruş parayla hangisine yardım edebileceksin? En fazla 2 kişiye falan. E daha ne gözlerin noluyo ona buna ya

12 ekim 2017 19:55

46. her yere geç kalmam :(

ya mesela kuaförde 14.00'a randevum mu var, son ana kadar hazırlanmak içimden gelmiyor. ne zaman geç kalacağımı garantilemiş kadar oyalandıysam, mesela 13.40, o zaman hazırlanmaya başlıyorum. Sonra da yolda acaba yetişecek miyim telaşı yaşıyorum. Her seferinde bir dahakine daha erken çıkıcam desem de olmuyor. Ayrıca mesele hazırlanmak da değil, çıkmam gerekenden yarım saat önce de hazır olsam o geç kalacağım saati bekliyorum. (gizlinot: rabbim bu nasıl manyaklık)

Ama sanıyorum bu durum üniversitedeyken zirveye ulaştı. Neredeyse 4,5 yıl boyunca sınıfta kafama göre birini bulamadım ve erken gidip kiminle takılcam ya boş muhabbet diyerek hep derslere son anda, çoğu zaman geç gittim, sonra da yapıştı kaldı lanet huy.

12 ekim 2017 18:34

45. Olaylara fazla anlam yüklemem

Çok sorgulamam

Kendimi duvarlara hapsetmem

Gereksiz kişilerin sözlerine önem vermem

12 ekim 2017 14:59

44. Hiç sabrım yok. Bu huyuma sınır oluyorum. Biraz sabretsem hayatımda herşey yolunda gidecek ama o sabır bende yok.

12 ekim 2017 01:58

43. Çok vardir ama bu aralar basima bela olmuş olan eğer bir yere gitmek gibi bir planim varsa o yere gidene kadar hiçbir isimi yapamiyorum.

Mesela dershaneye gidicem ama saat 2 de.Normalden sabahin köründe ders calisan ben iki kitap acsam dayanamiyorum kapatiyorum sanki gitmeme saatler değilde dakikalar varmis gibi davraniyorum.birak ders calismayi dogru duzgun tv bile izleyemiyorum. sadece bir yere gitmek değil herhangi bir program için bu boyle.

Nasil duzeltirim hic bilmiyorum (gizlinot: her turlu öneri kabul edilir jsksnsjs)ama son senemde dershaneye sabahin köründe gidip test cozecegim kesin.

11 ekim 2017 21:08

42. biraz egolu olmam, çok gurur yapmam,bi sorun varsa ve çözemeyeceksem o sorun yokmuş gibi davranmam.üzüldüğüm bişey varsa güclü durmaya calısırım dışardan asla belli olmaz mutlu bile gözükürüm, otur normal insanlar gibi ağla bi onu yaşa dimi anlamsız bence.karamsarlık, tembellik, garantici olmam (gizlinot: akışa bırakamıyorum, bırakınca akmıyor) aslan burcunun sevmediğiniz tüm özellikleri var resmen

bonus: tek kötü özelliğim hirkisi kindim gibi sinmim (gizlinot: swh)

11 ekim 2017 21:04