girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (174)
  • medya (3)

174. Gratislerde satılan Kore markalı biri maske,Kolajen Ampul mask olarak geçiyor,alnımda bir tane ince cizgim var,onu açtı yemin ediyorum!Göz çevremdeki ince cizgileri de açıyor ya da ben abartıyorum,ama ayna yalan söylemez değil mi ? Gördüğüm yerde alıyorum stokluyorum,gerçekten çok güzel bir maske,neme doyuyor cilt.Kore ürünlerine bayılıyorum!

8 ağustos 12:45

173. skinfood hindistancevizli maske. nemlendirici etkisi var diye aldım; öyle çok nemlendirmedi ama yağlandırmadı da.

skinfood başlığında da belirttim, içeriği yüzünden muhtemelen bir daha almayacağım bir maske zaten, yine kullanıp fikrimi belirtmiş olmak istedim.

8 ağustos 08:57

172. the body shop himalayan charcoal purifying mask. genelde tbs’ nin ürünleri bana çok reklam gibi geliyordu genelde ama bunun testerını deneyip bayılmıştım, şu an beşinci kutum bitmek üzere, hayatımda en uzun kullandığım maske. o kadar gözeneklerimi sıkılaştırıp cildimi parlatıyor ki aynada bakmaya doyamıyorum sonra kendime:p

7 ağustos 19:45


171. Missha'nın tek kullanımlık kağıt maskelerinden rice olanı.

plasebo etkisinden mi bilmiyorum ama pirincin cildin rengini açma özelliğini gerçekten bu maske ile gördüm. Evdekiler de fark etti noldu cildine açılmışsın falan dediler. Cildime aydınlık bir efekt verdi. Kırmızı sivilce lekelerimin de kırmızılığını giderdi.

Tabii bunlar anlık değişimler yani 2 3 saat sonra etkisi gitti. Yine de tekrar alıp kullanmak istiyorum.

7 ağustos 17:12

170. Şu neutrogena nın hidrojel maskesini yaptım. Canlandırıcı olanını. Makyaj daha güzel yerleşmişti. İndirimde alınıp stok yapılabilecek bir maske.

7 ağustos 16:01

169. Aztec secret indian healing clay. Denediğim en en en etkili maske net. Sivilcelere siyah noktalara pürüzlere ve yağlanmaya inanılmaz etkili oluyor ama ben çok yoğun katı olmasını sevmiyorum bu yüzden önce kaba bir ölçek su ardından bir ölçek kil ardından yine bir ölçek su koyup karıştırıyorum. Bana çok çok etkili oldu çok uzun süreli gidiyor ayrıca her gün yapmaya çalışıyorum.

7 ağustos 13:42

168. sephora mud mask. bir alışverişimde testerını verdiklerinde deneyip çok memnun kalıp aldığım temizleyici ve arındırıcı çamur maskesi. şuana kadar kullandığım en iyi ve etkili maske. duştan önce sürüp bekliyorum kuruyunca duşta yıkıyorum ve yumuşacık bir yüz bırakıyor arkasında. etkisi de uçup gitmiyor hemen. kokusu biraz baskın ama beni rahatsız etmedi

7 ağustos 13:21


167. Banyodan sonra kil maskesi yapıp üstüne Skinfoodun karpuzlusunu denedim. Hem banyo hem de kil maskesi yüzümü baya kurutmuş olacak ki karpuzlu biraz rahatlattı. Çıkardıktan sonra çok hafif yapış yapış hissi vardı ama emildikten sonra rahatsız olmadım.

7 ağustos 05:05

166. Gratisten aldığım şuandada yüzümde olan beauty friends II salatalıklı kağıt yüz maskesi.

Cacık gibi kokuyor bir işe yarayıp yaramadığını bilemiyorum ama kağıt maske yapmayı çok seviyorum eğlenceli oluyor

6 ağustos 22:22 6 ağustos 22:22

165. StriVectin LABS Silver Peel-Off Purifying Mask.

Son defa kullanarak bitirdim ve tekrar almayacağım, çünkü fiyatının karşılığını alabileceğim bir performans göremedim. estetik olarak o gümüş görüntü hoş. cildimi sakinleştirip kızarıklıkları yatıştırdı, yumuşattı, doğrudur. bu kadarını 20 liralık dermokil kil maskesi de yapıyor. elveda strivectin!

6 ağustos 22:07