girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (164)
  • medya (3)

164. Bubble mask. Migros indiriminde görüp almıştım. Şu yüzünde bulut gibi köpük köpük olan maske. Sırf nasıl duracak diye yaptım ama çok kötü de çıkmadı. Bi daha yapar mıyım? Yapmam :D

14 mayıs 14:01

163. Yarım saat önce sephora-pineapple nose mask yaptım. İlk deneyişimdi çok beğendim aynada sürekli kendime bakıyorum.

14 mayıs 00:19

162. Loreal saf kil detox maskesi. duştan çıktım. son dokunuş olarak... cildim adeta bir bebek poposu şu anda

13 mayıs 13:55


161. bugün kryolanda uygulattığım tv paint stickin iyice temizlenmesi için makyaj temizleyici , yüz yıkama ve peeling sonrası jeunesse black mask yaptım. gözeneklerimi tıkar diye çok kuruntu yaptım sanırım.

12 mayıs 23:40

160. Dün gece makyajla uyuyunca t bölgeme loreal in detox, yüzümün geri kalanına da renk eşitleyici kil maskesini uyguladım, ardından da geçenlerde bimde görüp 7 liraya aldığım tokalon antistress maskeyi kullandım.

Sıkılaştırma etkisini tek seferde görmek imkansız bence ama cildimi yumuşacık yaptı, zaten yapısı krem gibi ama çok zor arınıyor.

ilgili medya:
1
10 mart 13:00

159. Procsin shine mask yaptım. Maskenin görünüşü çok güzel simli parıl parıl ama etkisi derseniz benim yüzümdeki tüyleri çekmesinden başka bi etkisini göremedim. Bide kıpkırmızı oldu suratım. Bidaha da kullanmam.

9 mart 15:54

158. Loreal Paris Eşitleyici maske uyguladım, limon özü ile yüzümü ferahlattı.

Arındırıcı etkisini de hissettim. Bir kez kullandığım için fazla yorum yapamıyorum. Kullanmaya devam edicem.

9 mart 15:34


157. The body shop çay ağacı yüz maskesi. Maskenin yapısı yoğurt kıvamında. Ben duştan sonra yüzümü jelle yıkadıktan sonra uyguluyorum. Ciltte 10 dk kalması gerekiyor ve maske ciltte kurumuyor. Yüzümü yıkadığımda naneli birşeyler sürmüşüm gibi freahlıyor. Cildi germiyor fakat yumuş yumuş da yapmıyor. Ben cilt lekelerim için almıştım. Lekelerimde düzelme var fakat bha ve anr serum da kullandığım için tek başına etkili oldu mu bilemiyorum. 

8 mart 22:08

156. Laneige mini pore water clay maske

Bildiğimiz kil maskesi işte, geçen sene arkadaşımın tavsiyesi ile almıştım yanında maskeyi çıkartmak içim bir sünger ile geliyor ama ben kullanmadım çünkü cildimi tahriş ediyor gibi hissettim onun yerine küçük boy havluyu sıcak su ile ıslatarak çıkardım, kokusu çok kötü, etkisi maksimum 2 saat sonrasında cilt yeniden eski haline dönüyor, aktardaki kil maskesinden hiç bir farkı yok.

21 şubat 22:48

155. bee beauty peel off maske- silver. kokusu bence çok güzel, birçok insana ağır kaçabilir ama yoğun aromalı kokuları sevenler bayılacak bence. etkisine gelirsek yüzü güzel bir şekilde temizliyor ama soyarken yüzü kızartıyor ve canınızı baya acıtıyor. bu yüzden hiç sevemedim, ayrıca yapısı da tam olarak yapıştırıcı kıvamında bir daha yapmam, yüzüme yazık :/

21 şubat 16:54