girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (270)
  • medya (7)

270. neutrogena ageless boost kırışıklık karşıtı hidrojel maske

Hidrojel maske serisi 4 çeşitti. Migros indiriminde hepsinden ikişer adet almıştım. Her hafta birini uyguladım. İçlerinde en memnun kaldığım mor renkli olan çeşidi oldu. Bugün sıra bu üründeydi. Cildim yağlı. Nemlendirmesi ve verdiği hissiyat güzeldi. 15-20 dakika bekletmek yerine jel yapısı kuruyana kadar bekletiyorum yüzümde. Cildim iyice emiyor ürünü. Çıkardığımda yumuşacık ve pürüzsüz hissediyorum. Yüzüme tam oturuyor. Ayrıca ilk başta yüzünüzde soğukluk hissediyorsunuz. Bunu ayrıca sevdim. Tavsiye edebileceğim bir ürün. 

ilgili medya:
1
4 kasım 02:55

269. bee beauty peptide canlandırıcı bakım, 3 adımda uygulama maskesi.

ilk adım inci taneli mineral peeling: içerisinde kum gibi küçük ve sık tanecikler var birkaç dakika masaj yapın diyor ama biraz sert geldi bana bu peeling arındırması zordu. 

ikinci adım mandelic asit maskesi: bunu çok beğendim. uyku maskesi gibi gece uyumadan önce sürüp sabah duruluyorsunuz, sürerken yastığa geçer diye düşündüm iki dakika sonra emildi yumuşacık bir cilt bıraktı hem de bereketli. 

son adım toparlayıcı buz serumu: bunu da çok beğendim, ben geceden buzdolabına koymuştum. hem ferahlattı hem de yumuşacık yaptı en bereketlisi buydu boynuma yüzüme 2-3 kere yedirdim.

10tl gibi bir fiyata almıştım herhangi bir irritasyona sebep olmadı bende, tavsiye ediyorum ^^

4 kasım 01:12

268. Moshos garden markasının süper  Klementın maskesini yaptım .  İnanılmaz bir maske ya . Yüzümdeki siyah noktalar maske kuruyunca siyah siyah yüzeye çıktı . İlk defa denedim ama alırım yine mükemmel 

2 kasım 21:32


267. Dermokil kuru ve hassas ciltler için kil maskesi

İçinde argan yağı bulunuyor. Vaatlerine gelirsek argan yağı sebebiyle nemlendirme,ölü hücrelerden arındırma,cildi canlandırma ve doğal ve genç görünüm.

Benim için eksileri; On dakika bekledikten sonra yıkadım ve yüzümde yer yer kızarıklık bıraktı bu da kaşıntıyı sebep oldu. Cildimi kurutmadı ama hassas ciltler için çok da uygun olduğunu göremedim. Bir daha alacağımı düşünmüyorum. Daha farklı maskelere bakacağım. Eğer tavsiyeleriniz varsa mesaj kutuma teşrif ederseniz beni çok mutlu edersiniz.

1 kasım 14:19

266. swiss image nem maskesi.

biraz koyu kıvamlı çoook hafif bir ferahlık etkisi veren bir maske. geceden bolca sürüp yatıyorum. sabaha temizleme jeliyle arındırıyorum.

çok iyi bir nem maskesi değil bence. geceden bolca nemlendirici krem sürüp yatsam aynı etkiyi verir gibi geliyor. yıkadığımda bir yumuşaklık var evet ama böyle dolu dolu nem almış hissi olmuyor. daha iyi nem maskeleri kesinlikle var.

30 ekim 11:20 30 ekim 11:20

265. Gratis indiriminden aldığım kolajen maskesi. Bazı kağıt maskeler gibi cıvık ağır bi yapısı yok ve ürün yüzünüzde emiliyor hissediyorsunuz. Cildi toparlayıp aydınlatıyor ve ışıltı katıyor indirimli fiyatı 3 tl ben beğendim bir şans verilebilir

30 ekim 10:03

264. Missha nın indirimde depoladığım c vitamini maske kiti. Kullanın bayılacaksınız kızlaar

30 ekim 09:48 30 ekim 09:59


263. Sephora'nın kağıt nar özü yüz maskesi ve orkide özü göz maskesi

30 ekim 09:36 2 kasım 21:36

262. Neutrogena Ageless Boost jel maskeden yaptım ama ben bu maskelerin pek etkisini göremiyorum...

30 ekim 09:22

261. Yüzüme uyguladığım tek maske aktardan aldığım toz kil ve bir miktar gül suyu ile karıştırarak yaptığım maskedir yağlı cildime iyi gelen tek maskedir. 

30 ekim 03:15