süslülerin en son yaptığı maske

girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (147)
  • medya (2)

147. Laneige mini pore water clay maske

Bildiğimiz kil maskesi işte, geçen sene arkadaşımın tavsiyesi ile almıştım yanında maskeyi çıkartmak içim bir sünger ile geliyor ama ben kullanmadım çünkü cildimi tahriş ediyor gibi hissettim onun yerine küçük boy havluyu sıcak su ile ıslatarak çıkardım, kokusu çok kötü, etkisi maksimum 2 saat sonrasında cilt yeniden eski haline dönüyor, aktardaki kil maskesinden hiç bir farkı yok.

dün 22:48

146. bee beauty peel off maske- silver. kokusu bence çok güzel, birçok insana ağır kaçabilir ama yoğun aromalı kokuları sevenler bayılacak bence. etkisine gelirsek yüzü güzel bir şekilde temizliyor ama soyarken yüzü kızartıyor ve canınızı baya acıtıyor. bu yüzden hiç sevemedim, ayrıca yapısı da tam olarak yapıştırıcı kıvamında bir daha yapmam, yüzüme yazık :/

dün 16:54

145. şu anda yüzümde

Organique Alg Yosun Yüz Maskesi - Cranberry Hassas Cilt

pms yakın ve cildim bildiğimiz kendini kaybetti. su damlacığı gelse bile kıpkırmızı oluyor. klasik benim cildim 3 gün boyunca böyleyiz. bu dönemde özellikle bu tarz yosun maskeleri cildimi çok rahatlatıyor. sürmeden önce alev alev yanan cildim, şu anda buz gibi.

Hassas cildi olanlar kızarıklık yatıştırması için deneyebilirsiniz.

20 şubat 20:22


144. Marie Claire Altın maske. Ben bunun bana faydası oldu mu çözebilmiş değilim. Cildim karma az da kılcal damarlar yüzeyde, genel olarak haftada bir kez uygulamaya çalıştım. İçinde peptidler var, kırışıklık önleme amaçlı bir maske. Bir daha alır mıyım, hayır.

19 şubat 18:31

143. (bkz: dermalogica daily microfoliant) ile gün aşırı yapıyorum. Yavaş hareketlerde peeling yapar gibi uyguladıktan sonra, 10 dk yüzümde bekletip yıkıyorum. Sonrasında uygun bir tonik, krem ne kullanıyorsanız, mis gibi bir cilt.

19 şubat 14:53

142. aztec secret indian healing kil maskesi .

iki hafta daha kullanayım başlığına detaylı bir değerlendirme ekleyeceğim.

19 şubat 13:47

141. avene masque apaisant hydratant. cilde hoş bir aydınlık ve sağlıklı görüntü veriyor.

19 şubat 13:43


140. Garnier Sauna Etkili kil Maskesi. Cildimde çok bir fark göremedim.

19 şubat 13:40

139. L'oreal saf kil peeling maskesi. 10 kullanımlık yazıyor ama değil bence, ne zamandır kullanıyorum yarısına ancak gelmiştir.

19 şubat 12:55

138. Eve shop' taki altın maske. Anlık bi pürüzsüzlük nem etkisi verdi. Yarım saat sonra geçti tabi. Uygulaması eğlenceli soyulan maskeleri seviyorum.

19 şubat 12:38