sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (87)
 • medya (5)

87. Kesinlikle ama kesinlikle 1 numaram: Note Terracotta Blusher 03 Oriental Pink. Aşırı güzel. Ne zaman sursem ay sen ne güzel olmuşsun diyorlar :) 

2. Numaram ise yeni aldığım Giorgio Armani Fluid Sheer lardan 5 numara. O kadar güzel ki.Fyatı biraz fazla kabul. O kadar etmeyebilir belki. Ama Armani neden Armani bunu kullanınca anlayacaksınız. 

8 kasım 2018 13:03

86. gosh-rose whisper gerçekten çok çok seviyorum rengini ve hafifliğini. malum gosh ülkemizden çekildiği için yerini nasıl doldururum bilmiyorum.

kiko- asian touch 01 Aspirational Rose kikonun geçen sene çıkardığı bir koleksiyondan likit bir allık. rengi rose whispera benziyor. köpük gibi bir yapısı var çok kolay dağılıyor, kokusu çok güzel, uygulaması çok pratik daha ne olsun ki. ama ne yazık ki o da bittikten sonra yeni bir allık arayışına girmem gerekecek.

7 kasım 2018 16:03

85. Aşırı beyaz tenli bir insan olduğumdan allık highlighter ile birlikte en favori makyaj malzemelerimin başında geliyor çünkü beni en amiyane tabirle "yaşıyor" gösteriyor. favorilerim ise şöyle;

Nars - Orgasm: Kendime en çok yakıştırdığım allık. Kimisi sevmiyor ama ben içindeki altın renk ışıltıların da hastasıyım. Pigmenti de yeterli, real techniques allık fırçamla ayrılmaz ikili.

Benefit- Rockateur: Bu da aynı şekilde ışıltılı bir gül kurusu, günlük makyajımda çok tercih ettiğim bir ürün

Dior Cheekstick- Cosmopolite Rosewood: Fondoteni hiç kaldırmayan, çok pigmentli, canlı bir pembe allık. Sayesinde krem allık sevgim oluştu, bunu kullanmaya başladıktan sonra çokça krem allık aldım.

Benefit gogo tint: Seyahat boyunu alıp neden kur düşükken büyük boyunu almadım ki dedirten bir ürün, çok pratik. Yanağınıza spor yapınca falan oluşan o güzel rengi veriyor, ben buffing fırçasıyla uyguladığım zaman çok verim alıyorum

Guerlain Rose au Joues - Peach boy: Şeftali rengi, ikili bir allık. Bir tarafı matken diğer tarafı ışıltılı. Ben ikisini karıştırarak kullanmayı seviyorum.

7 kasım 2018 11:50

84. allıksız kendini çok cansız hisseden bir insan olarak büyük çoğunluğu uygun fiyatlı skalasında olmak üzere oldukça fazla allık deneyimlediğimi düşünüyorum. en sevdiklerim ise şöyle:

(gbkz: the balm instain swiss dot allık) : çok koyu tenli olmadığı sürece herkese yakışır dediğim nadir allıklardan. o kadar güzel bir rengi var ki, ne çok açık ne de çok koyu. kalıcılığı ve dağılması iyi. tek problemi fazla pigmentli olduğu için belki problem yaratabilir.

(gbkz: the balm cabana boy allık) : bence tüm esmer ve koyu buğday tenliler bu allığı kullanmalı dediğim allık. beyaz tenlilere koyu kalabilir. ama esmerle en çok yakıştığım renk. yine kalıcılık ve dağılma iyi ve pigmentasyon fazla.

(gbkz: max factor creme puff allık) gorgeous berries rengi: içinde hafif ışıltılar bulunan koyu bir renk. yüzde çok da abartı koyu veya ışıltılı durmuyor. çok taze canlı bir görüntü veriyor. kalıcılığı yükseğe yakın diyebilirim. dağılması ve rengi şahane zaten.

7 kasım 2018 08:22

83. kesinlikle the balm frat boy. hatta kırılıp yerlere saçıldığında dayanamayıp ilk indirimde yenisini almıştım

tuhaf bir şekilde her makyaja yakıştırıyorum ve pembe alttonlu olduğum için bende çok doğal duruyor

orta pigmentli çok güzel dağılan pembe şeftali arası bir allık tek sıkıntısı zamlarla birlikte artan fiyatı..

6 kasım 2018 22:21

82. son aylarda nars-orgasm.

şimdilerde nars-sin denemeyi planlıyorum fakat make up forever sculpting blush #12 numaraya çok benzediğini farkettim. Sanırım tek fark #12’nin simsiz olması. Daha önce uzun zaman shiseido’nun yine gül kurusu bir allığını kullanmıştım. Benim rengim kesinlikle gül kurusu, bunu anladım. Nars orgasm bana biraz şeftalimsi kaldı, bütünleşemedim. 

ilgili medya:
2
6 kasım 2018 21:39 6 kasım 2018 21:43

81. The balm -hot mamaya kurban olurum.

6 kasım 2018 17:34

80. the balm houndstooth ve mac well dressed ikisi de pembe tonlu. ancak son zamanlarda flormar ın peach allığını da begenerek kullanıyorum.

6 kasım 2018 17:31

79. essence peach me up ve berry me up kesinlikle. çok pigmentliler, mat yapıdalar ve fondötenimden bile çok kalıcılar. fiyatları 20 tl civarında.

6 kasım 2018 16:35

78. Gosh.

Yoksun sen.

5 kasım 2018 20:03