girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (97)
  • medya (0)

97. -lion( leon değil)

-in the mood for love

-los amantes del circulo polar

-el secreto de sus ojos

-once

-noviembre

-sen aydınlatırsın geceyi

-ölümlü dünya

1 ekim 01:49

96. hala izlemeyen kaldıysa son zamanlarda en sıcağından

la la land.

19 eylül 23:09

95. çok fazla film tavsiyesi gelmiş zaten çeşit çeşit o yüzden en sevdiğim türk filmlerinden birini tavsiye edeceğim ben,nedense televizyonlarda hiç dönmeyen (en azından ben hiç denk gelmedim) bu sebeple sanırım eski aşırı popüler türk filmleri kadar bilinmeyen ama bana göre türk sinemasının en iyi filmlerinden biri olan vesikalı yarim.tam bu sonbahar havasına aşırı uyan kahvenizi battaniyenizi alıp izleyip hüzünlenebileceğiniz harika bir film.

imdb sayfası: (link: https://www.imdb.com/title/tt0252084/ vesikalı yarim)

19 eylül 19:30


94. The Giver- Seçilmiş

Dünyadaki herkes eşit olsaydı; Hastalıklar hatta kötü iklim şartları dahi olmasaydı ütopyasının geri planda bir distopya olabileceğini konu alan film.

19 eylül 13:29 19 eylül 17:45

93. en sevdiğim efsane filmler arasında olduğunu söyleyemeyeceğim ama sıcacık ve hüzünlendiren hikayesiyle hafif bir şeyler izlemek istenen zamanlarda gayet güzel gidecek "lovely, still"i önermeye geldim. zaten kıyısından köşesinden de olsa yeni yıl unsurları içeren filmlere hayır diyemiyorum sanırım.

19 eylül 12:19

92. Yüzüklerin efendisi

Maymunlar cehennemi

Karayip korsanları

Limitsiz 

Lucy

Çizgi Ötesi

Marslı

Passengers

Zindan Adası

Başlangıç 

Dövüş kulübü 

1408

Kar küreyicisi 

19 eylül 00:45

91. Yeşil Yol hayatımın filmidir. Her izlediğimde ağladığım ve bence kesinlikle izlenmesi gereken bir film. İkisi de hapishanede geçtiği için karşılaştırıyorum Esaretin bedeli de çok sağlam bir film ama bence onun gördüğü ilgiyi yeşil yol da görmeli. Bunun dışında oldboy şu ana kadar gördüğünüz filmlerden çok farklı ve kafa karıştırıcı bir yapımdır -her ne kadar sonunu tahmin etsem de- bir de nerve son zamanlarda izlediğim bir film aslında konusu ilgi çekici ve baya güzel gerilim aksiyon filmi olarak uyarlasalarmış çok sağlam bir film olurmuş ama gençlik filmine kayan bir yapım olmuş yine de tavsiye ederim ben izlerken oldukça keyif almıştım.

19 eylül 00:27


90. anime tutkunları iyi bir live action filmi bulmanın ne kadar zor olduğunu bilirler...

bleach netflix yapımı bir live action ve gercekten iyi.

19 eylül 00:04

89. asghar farhadı- satıcı ve bir ayrılık fılmlerı

18 eylül 18:42

88. the invention of lying / yalanın icadı

harika bir komedi. Film; yalan söylemeyi keşfeden bir adamın, yalanın var olmadığı bir dünyada başına gelenleri ele alıyor.

18 eylül 15:09