yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (47)
  • medya (1)

  47. Nars sheer glow

  Öncelikle cildim karma. Bu fondöteni seviyorum; cildimi aydınlık ve sağlıklı gösteriyor. Hem biraz mat hem de satin bitişli. İçerisinde alkol ve parfüm bulunmuyor ki benim gördüğüm alkol içermeyen tek fondöten(gizlinot: Benim için önemli) kalıcılığı yine kullandıklarım arasında en iyisi(gizlinot: 10 üzerinden 8 )kapatıcılığı orta. bittikçe almaya devam edeceğim. 

  17 ocak 19:52 18 ocak 01:13

  46. aslında bb krem kulvarında olsa da benim vazgeçilmezim (bkz: klairs illuminating supple blemish cream)

  hakkında henüz detaylı bir girdi yazamadım ama özetle; cildinizde yok gibi duran ama gözenek, renk eşitsizliği vs. ne varsa silip süpüren, insanların "aa cildin ne kadar güzelleşti senin" diye sayesinde size iltifat edeceği bir bebiş kendisi.

  17 ocak 13:58

  45. physicians formula healthy fondötendir benim için. tuhaf bir cildim var, ne sürsem üstte kalıp gibi kalıyor. asla bütünleşmiyor diyordum PF ile tanışana kadar. gün içinde bir miktar parlama yapsa da sıkıntı yaratmıyor, burun kenarlarımda birikmemesi de ekstra güzellik.

  17 ocak 01:53 17 ocak 01:53


  44. Full kapatıcılık, yağlanma kontrolü ve flaş yansımaması istiyorsam clinique anti blemish fondöteni tek geçerim.

  Günlük olarak ise yine cildim yağlıysa ve uzun bir gün olacaksa clinique anti blemish bb spf40 Ya da daha aydınlık bir bitiş için bobbi brown cc krem.

  Edit: oscardan çok oscar adaylarım oldu...

  Bir tanesi dersem muhtemelen baş tacım olan anti blemish derim.

  ilgili medya:
  1
  17 ocak 01:14 17 ocak 01:20

  43. ysl all hours fondöten'e +1

  dünyanın en güzel fondöteni olabilir kendisi. bu zamana kadar fondötenlere yığın para döktüm ama para harcadığıma pişman etmeyen en güzel makyaj malzemem olabilir.

  2. fondöten oscarımı da bir zamanlar demediğimi bırakmadığım ama şu anda elimin sürekli gittiği fondötenime gitsin. bobbi brown SKIN LONG-WEAR WEIGHTLESS Fondöten... aknetrent kullandıktan sonra ne kadar olumsuz tarafı varsa hiçbirini yaşamamaya ve gündelik hayatımda sürekli kullanmaya başladım.

  17 ocak 00:52 17 ocak 01:12

  42. ülkemizde satılmıyor ama benim ödülüm hera black foundation'a gidiyor. gerçekten bildiğim bütün fondötenleri bana unutturdu bu fondöten. her açıdan mükemmel. asla akmıyor, bulaşmıyor ve saatlerce düzgün bir matlıkta kalıyor. çok seviyorum. tek eksisi renk seçenekleri çok az.

  16 ocak 23:44

  41.  oscar goes to ysl all hours.. 

  cilt makyajı bence makyajın en önemli adımı o yüzden ortadan yükseğe veya yüksek kapatıcılı fondötenleri daha çok seviyorum. kokusu, duruşu, fotoğraflarda çıkışı her şeyiyle bayıla bayıla kullandığım fondötenim. Benim için tek eksi yanı gün sonunda burnumdan parçalandığını görebiliyorum. 

  *aklımda smashbox almak var. Şimdilik sadece denemiş bulundum onu. Alıp uzun süreli kullanımdan sonra zirveyi ona devredebilirim, ilk izlenimim muhteşemdi çünkü

  Edit: zirveyi smashbox a devrettim efenim

  16 ocak 23:21 18 haziran 22:24


  40. Cildim kuru olmasına rağmen en en en iyi fondoten loreal true match benim icin. Rengim 1.5 ivory ve hicbir fondotende bu rengi bulamıyordum. Ayrıca yapısı hafif mat olsada kuru cildimde asla yapay duymuyor. Ikincisi ise bourjois healty mix . Daha nemli bitişli ve renkleri loreal true match ile aynı. Bu zamana kadar çok fondöten kullandım ya rengi olmadı ya da yapısı. Ama bu fondötenler için tek bi kusur bulamıyorum

  16 ocak 22:26

  39. Cildim karmadan kuruya donuk. Çok lekem yok ama sivilce izlerim mevcut e bundan mütevellit de Çok fondöten kullanan biri değilimdir ama kullandıklarım arasında kesinlikle 1 numara ysl all hours fondoten. Almadan önce denediğimde saten demişlerdi anlamamıştım ama veren verdiği hiç gerek görüntüsü gerçekten öyle. Hem ince yapılı hem de orta üstü kapatıcı. Sadece azıcık kokusu var ama rahatsız eden türden değil. Suan yarısındayım eğer biterse bir daha alabilir mıyım bilmiyorum. 

  2) max factor 3 u bir arada fondoten. Kullandigim dönem çok sevmiştim. Yuzumde yok gibiydi. 

  3) fiyatının uygunluğu ve yorumlarının iyi oluşundan kaynaklı beaulis formit fondoten. Seviyorum. Cildimi Işıl Işıl gösteriyor fiyatı uygun. Bir daha alır miyim bilmiyorum ama içerik olarak kötü bunu göz önünde bulundurarak bir daha almayabilirim. 

  16 ocak 18:21

  38. Uzun süre kalıcı olması ve güzel bir kapatıclık sunması sebebi ile (üstelik cakey bir görüntü ne sürünce ne de bekleyince asla olmuyor) YSL all hours. Daha iyisi var daha doğal duruyor diyorsanız mesajlarınızı bekliyorum süslüler. 

  15 ocak 23:55