süslülerin gördüğü rüyalar

girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (393)
  • medya (0)

393. Evleniyordum^

Evleneceğim kişi ve arkadaşlarla WhatsApp grubu.kurmusuz , evdeyim daha düğün salonuna gideceğiz annem ve kardeşlerimle evdeyiz , anneme diyorum ki yemek yiyelim de orada acikmiyim ashjdhgshj insan evlenmeden yemek derdine düşer mi.?

bugün 11:43

392. soru-cevap aparatında ilişki sorularına gelen "kesin aldatıyordur" cevabı rüyama girdi.

güyya eşim çocuklu bir kadına yardım ediyormuş. ben şüphelenmişim ve sokakta bir yerde soruyorum. karşıda kafede oturan kadın da bana dönüp sessizce "kesin aldatıyordur" diye dudaklarını oynatıyordu. te allaaam..

17 ocak 12:46

391. Sevglimi çok özledim bari rüyamda görsem diye uyudum gördüğüm şey şu:

Liseye geri dönmüşüm, cem yılmaz da matematik öğretmenimizmiş. Adam espri yapmaktan ders anlatamıyor falan. Sonra bizi üniversitelere geziye götürüyorlar. Götürdükleri okul da çok tuhaf herkes böyle siyah giyinmiş gotik gotik takılıyorlar. Sonra birisi geliyor yanıma benimle konuşuyor. okul aslında yatılıymış, bana odaları gezdiriyor. Odaları gezerken bizim çocuklardan birisini vampirlere kanını emdirirken yakalayınca anlıyorum ki okul vampir okuluymuş......

Bir kere normal bir rüya görsem şaşarım zaten

14 ocak 22:24

390. kıskanırım son rüyamı paylaşamam jdhbdsjhb (gizlinot: evet var böyle mal huylarım ) ama sık sık içime daral getiren, bitse de uyansam diye düşündüğüm ama uyanamadığım, saatlerce sürdüğünü hissettiğim rüyalar görürüm.

14 ocak 21:50


389. Sürekli deprem oluyomuş gibi hissettiğim için heralde rüyamda deprem olduğunu gördüm. Ve hissettim de aynı zamanda. Bir okuldayım, deniz kenarı bir okul. Sallanmaya başlıyoruz, camdan dışarı bakıyorum deniz kaynıyor, yan tarafta apartmanlar çöküyor. Sallanmaya devam ediyoruz, sanki hiç durmayacak gibi. Anlamına baktım “rüyayı gören kişinin hayatı ile ilgili planlarının ve projelerinin dışında kalan ve tamamen doğal olarak meydana gelecek bazı olayların yaşanacağıba delalet eder.” Yazıyor. Hayırlısı diyorum. Rüyalarım çıkar ve kötü şeyler olmasından çok çok korkuyorum.

14 ocak 19:10

388. Ceylan'la halay çektigimiz rüyadan sonra rüya görmemek için özel çaba gösteriyorum. Toparlanmam birkaç yılı aldı.

14 ocak 18:09

387. son rüyamla yine vizyonsuzlukta çığır açtım. kısacası, adeta bir moda bloggerı edasında giyinmiş işe gidiyordum. parçalar özgün, harika hissediyorum falan.

bunlar hep şıkır şıkır giyinmiş intagram insanlarının beynimi nasıl ele geçirdiğinin kanıtı...

not: işim yok. o kıyafetleri de anca böyle rüyamda görürüm.

14 ocak 18:01

386. Günlerdir sırayla tüm uzun metrajlı eski sevgililerimi rüyAmda görüyordum. Kurs gibi bir yerdeyim iki tanesi aşağıda beni bekliyor kime gideceğime karar veremiyorum nasıl seçim yapıcam bilemiyorum, birini tercih etsem diğerine görünmeden nasıl gidicem bilemiyorum falan. Ama dün rüyam bambaşka boyuta evrildi, sanırım soru cevaptaki porno temalı sorulardan dolayı oldu. Ya da körlük romanını okudum uyumadan önce ordaki otel kısmından oldu bilemiyorum.

Dün gece rüyamda genelevde çalışıyordum. Ama yeni düşmüşüm ilk günüm. Sözlüğe yazıyorum, birisi diyor ki "bu ne cesaret ya %100 türk gelecek, %80 suriyeli, %20 afgan, %10 pakistanlı. Bunu nasıl göze alıyorsun?" Dksjgskgwk. Soru cevap aparatına böyle bir soru sorulsa bu cevabın gerçekten geleceğine paramı yatırabilirim dksjfshwk. Sonra kapı açılıyor. Bammmmm. Fransız bir bey geliyor. Kime gelmiştiniz diyorum elindeki kağıttan bir isim okuyor. Malesef ben değilim. Gitti gül gibi fransız. Derken kapı bir daha açılıyor bu sefer bir türk ama çok yakışıklı bir çocuk. Kime geldiniz diyorum şükür allaha ki bana gelmiş. Ama benim ağda yapmam lazım bacaklarım çok felaket diye düşünüyorum. O sırada onun telefonu çalıyor zaten kuzu gibi mülayim çocuk, sen telefonda konuş benim küçük bir işim var diyip banyoya giriyorum. Tamam diyor, ben de jiletle bacaklarımı alıyorum. Sonra Bir çift geliyor çocuğun arkadaşları, hayır olay swing partiye dönüşmüyor öyle oturmaya gelmişler. Ben de gitseler de çocuğu yatağa atsam diyorum taş gibi çocuk. Ama kız buranın neresi olduğunu anlayınca bas bas bağırıp gidiyor. Çocuk ortamı sakinleştirmeye çalışıyor beni bırakıp gitmeyeceksin değil mi diyorum gitmeyeceğim diyor skafakfsk. Ama sevişemeden uyandık. Biraz daha vaktim olsaydı ben o çocukla ordan sevgili olarak ayrılırdım bu konuda kendime güvenim tam. SevişSeydik iyiydi o kadar bacaklarımı aldım hepsi boşa gitti.

14 ocak 13:33

385. rüyamda sevgilimin eski sevgilisini aradığını gördüm ve sabah uyandım ki sevgilimle eski sevgilisi dün gece konuşmuş. artık malum oluyor herhalde. herkes ayağını denk alsın. (gizlinot: swh)

14 ocak 12:18

384. Benim rüyalar iki gündür bir garip dün göz makyajı yapıyordum, indirim zamanı kozmetik mağazası geziyordum standlar boştu :) siyah oje bakıyorum onlar açılmış daha önce. Uyanırken de türkü söyleyerek uyandım. Bugün de rahmetli facebookunda resim değiştirip duruyordu kamuran adı ve bir kız bile gördüm resimlerde, bu aralar yine düşüncelere daldım, hep bundan bilinçaltım oyunlar oynuyor. Rüyanın ilerisini görmemek için de kendimi uyandırdım. 6:45ten beri gözler açık. Uyanan herkese günaydın.

14 ocak 07:55