girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (456)
  • medya (0)

456. rüyamda en yakın arkadaşımla gece gezmesindeyken cedi osmanla karşılaşıyorduk(gizlinot: ikimizde pek severiz kendilerini) böyle birden kırk yıllık ahbap gibi olup imzasını istedik. cebinden çıkardığı kağıdı imzalayıp bana veriyordu. kağıdın arkasında da arapça yazılar vardı. bende herhalde basket atmadan önce bunları cebinden çıkarıp okuyor ee 20 sayı atmak kolay değil diyordum swh

4 temmuz 12:10

455. Metres oluyordum ????? Gündüz şeyma’ya laf söyleyip gece rüyada metres oldum (gizlinot: wtf :d ) valla şeymacım buradan söyleyeyim hiç hoş değilmiş, saf vicdan azabı.(gizlinot: Tabi vicdanı olana :d ) allah kimseyi rüyada da olsa metres yapmasın (gizlinot: amin ) üzerimden tır geçmiş gibi uyandım bu nasıl histir ya rabbel alemin (gizlinot: :d )

4 temmuz 03:12 4 temmuz 03:13

454. Çok gariptir ki ya bazı olacakların aynısını ya da ölmüş kim varsa görüyorun. Sorular soruyorum. Ordan buraya paralel evren hattı çekicem yakındır.

Edit:yanlış harf düzeltildi.

1 temmuz 02:09 1 temmuz 11:54


453. (gbkz: soru cevap aparatı)nı gördüm bu gece.

soru cevapta 'sizce ölmüş müdür çok korkuyorum???' diye bir soru sorulmuş. 1 paragraf anlatmış uzun uzun. Demiş ki "kızlar dün gece bir tanıdığımla beraber benim evde alkol aldık. adam komaya girdi. ben de çok korktum tek başımaydım. kalp masajı ve suni teneffüs yaptım. ama uyanmadı. uyanmayınca battaniyeye sarıp (???) balkona koydum (???). şimdi işe gelmek zorundaydım o hala balkonda. sizce ölmüş müdür yaaa çok korkuyorum napıyım?"

sonra yorumları okumaya başladım. herkes sanki olay çok normalmiş gibi 'süslüm suni teneffüs sırasında pıft dediyse ölmemiştir', 'balkona koymanız iyi olmuş öldüyse evde kokardı' gibi yorumlar yazmış (gizlinot: ahahaahhsjs). sonra telefonu bırakıp sigara içmek için balkona çıkıyorum. ama o da ne? karşı balkonda battaniyeye sarılı birisi var, yavaş yavaş uyanıyor. yüzünü görüyorum o kişinin: (gbkz: teoman)! (gizlinot: teomanı en son dinleyeli rahat bi' 3 yıl olmuştur). Ama ismini ben (gbkz: mustafa sandal) olarak hatırlıyorum o an. hemen sözlüğe girip "süslüm isminin baş harfleri m. s. ise sana haberlerim var" yazıyorum. sonra karşı balkona geçip (???) ismini mustafa sandal zannettiğim teomanı uyandırmaya çalışıyorum. battaniyeye sardım dediği mumyalamış resmen adamı, manyak süslü. o battaniye katmanlarını açmasına yardım ediyorum. bana en son alkol aldığını ve ağaçtan düştüğünü hatırladığını söylüyor.

içeri gidiyoruz. banyoya sokuyorum. çok anlıyomuşum gibi nabzına bakıyorum, göz bebeklerine ışık tutuyorum, boyun kaslarının tonusuna bakıyorum (gizlinot: niye???). tam bu sırada isminin teoman olduğunu hatırlıyorum ve üfff şimdi bunun burnu çok havadadır, keşke mustafa sandal olaydı diye düşünüyorum. sonra "üstündekileri çıkar da kanamalarını bulalım" diyorum. kanaması yokmuş ama ezilmeler çok. oralara buz getiriyorum. üstündeki tişörtü yıkayalım böyle çıkamazsın diyorum (gizlinot: çünkü gazeteciler anlar). ya ben yıkarım zahmet etme diyor. o kavganın sonunda ikimiz de yıkamamaya ve tişörtü leke çözücülü suda bekletmeye karar veriyoruz.

bi' de nasıl oldu anlamadım ama bi' ara bizim eve geliyor. tuvaleti ararken kedinin kumunun olduğu kullanılmayan küçük tuvalete giriyor. orası kedinin tuvaleti diye yaka paça zor çıkartıyorum ordan. çarpmanın etkisiyle kafa gitmiş zaar, ordan çıkmak bilmiyor. ben kedimin kumunu sana elletir miyim ha teo? var mı bende o göz? (gizlinot: swh)

sonra bir anda eve birileri doluşuyor. biz de banyodayız. içeriden kapatıp kitliyoruz hemen. dışarda kavga gürültü, biz nasıl kaçıcaz burdan derken uyandım.

hasılı, (gbkz: soru cevap aparatı) psikolojimi bozmuştur. geleceğe not: lütfen ölme riski olan komadaki ünlülerimizi mumyalamayalım süslüler. sonra geliyorsunuz, soru cevapta ya öldüyse ya kaldıysa. o katları açması çok zor oluyor, tamam mı? (gizlinot: ajahsksla)

30 haziran 13:43

452. rüyamda bacağımı tıraşlıyordum. bacağın arkası biraz eğilme isteyince elit ruhumu yormamak adına bacağımı çıkardım ve kucağıma alıp öyle tıraşlamaya devam ettim. annem de beni görüp oo bu yöntem iyiymiş ya dedi. evet süslüler rüyalarım bilim, ilim, teknoloji ve irfan yuvasıdır. yenilikte asla sınır tanımam swh

13 haziran 11:54

451. Handmaid's tale çok izlemekten mi oldu bilmiyorum ama rüyamda kadın hakları için Karşıyakada yürüyüşteydik, baya da kalabalıktı, sonra işte en yakın arkadaşıma tekme atıyorlardı gösteriyi durdurmak için bende bağırıyordum beni tutuyorlardı falan. Ay sözlük çok etkilendim böyle anlatınca komik geliyor belki ama korkarak uyandım swh

1 haziran 14:01 1 haziran 14:01

450. Rüyamda sözlükteki bazı yazarlarla buluşmuştuk elimizdeki far paletleriyle muharrem inceyi konuşuyorduk. Uyanınca wtf olup kendi kendime kahkaha attım (gizlinot: 😂)

1 haziran 13:35


449. Ben uzun süredir, ilk ve son kez aylar önce gördüğüm birini rüyalarımda görüyorum. Her uyuduğumda hem de.

1 haziran 13:25 1 haziran 13:25

448. Rüyamda takma tırnak takıyodum ama o kadar güzellerdi ki anlatamam.. onların şuan elimde olmasını isterdim :(

1 haziran 08:08

447. negahan alçı muharrem ince’ye ’neden cumhurbaşkanı olduktan sonra 1000₺lik cilt bakımı yaptırdınız?’ diyordu (bkz: neden) (bkz: niçin)

31 mayıs 10:39