girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (454)
  • medya (0)

454. Normalde çalışanların afra tafrasından girmeye çekindiğim, girdiğimdeyse rahatsız olup hemen çıktığım sephora’dan elim kolum dolu 4-5 poşetle çıkıyordum. Sabah olunca haftaya ankaraya gittiğimde sephora’yı gezeyim bari diye düşünmeme sebep olan rüyadır. 

dün 12:08

453. ben bazen rahmetli anneannemi görürüm. normalde hep ölüleri görüyorum son zamanlarda ama anneannemli rüyalar farklı.

çünkü anneannem bana haberler ile geliyor. kadının rüyamda söylediği her şey çıkıyor.

en son iki rüyada "müjdemi isterim" deyip duruyor. "Dileğin gerçekleşecek" gibi laflar söylüyor. ben de "anneanne tek dileğim iyileşmen" diyorum her seferinde.

hala atlatamadım, evet.

dün 11:59

452. ay bu gece rüyamda sevdiğim bir youtuber'ın sevgilisine bekaretimi verdiğimi (gizlinot: doğru bir söyleyiş mi bilmiyorum linç yemem umarım :d ilk seks işte, kızlık zarının yırtılması) gördüm. (gizlinot: seks sahnesi görmedim yalnızca acı hissettiğimi hatırlıyorum) ay çocuk da hiç tipim değil ve kızın videosunu falan da izlemedim bayağıdır, ne alaka anlamadım. ama sonunda artık gidip istediğim kişiyle sevişebilirim diye seviniyordum. afgdgıjsıfjsf

kızı instagramda gördüğümde de bir kötü hissediyorum bu yüzden. sfdgh

19 nisan 16:31


451. soru cevapta gördüğüm bir soru kafama takılmış heralde, rüyamda sevgilimi çok çok zengin biri için terkedip, onla evleniyordum. ama nası zenginlik, ev beyaz saray . inanılmaz mutsuzum, oyyyy benim ponçik sevgilim diye ağlayıp duruyorum rüyamda.  aslında evlenmek de istemiyorum ama etraftakilerin zoruyla mı evleniyorum, zengin bey valentina evlenmezse benimle, intihar ederim mi diyor, öyle bir şey. hala etkisinden çıkamadım, kendimi suçluyorum falan sevgilimle aram açılacak gördüğüm rüya yüzünden...

10 nisan 13:03

450. Sevgili yazarlar euro ve dolar almış başını gitmişken, yurt dışına çıkmak kimisi için bir süre ertelenmişken, hiç yurt dışına çıkmamış ben; resmen bilinçaltım tarafından yurt dışı seyahetine çıkarılıyorum. 

Bundan neredeyse 1 ay önce gördüğüm rüyamda kız arkadaşlarımla italya’ya gittik ve bir güzel gezdik. Geçen bir güzellik yapıp bilinçaltım beni fransa’ya götürdü. Bugün ise macaristan’a gittim. İnanın ne alaka bilmiyorum. Gitmek istediğim ülkelerin ilk sırasında bile değil. Velhasıl bilinçaltım dolar ve euro’nun durdurulamaz yükselişi ve benim fakirliğime karşı bir çözüm yolu bulmuş anlaşılan. Bakalım sıradaki rotamız neresi? 

10 nisan 11:27

449. Ya tamamen bilincsizce goruyorum ve genelde sonra cikiyor bunlar ya da o aralar kafama taktigim seyleri, kisileri falan goruyorum. Bi nevi 2.gosterim yani jdjdjf

8 nisan 05:48

448. rüyamda bir masada bütün eski sevgililerim, konuştuklarım oturuyordu, parmağımda alyans gibi bir yüzük vardı. ben onlara yüzüğümü gösteriyordum ve hepsi birden alkışlıyorlardı.

bu masa deniz kenarındaydı ve denizin içinde de kocaman bir balina vardı.

5 nisan 16:16


447. dün gece rüyamda bizim eve hırsız girdiğini gördüm. eve çıkıyorum, kapı açık; anlıyorum hırsız girdiğini. içeri girince etrafa bakıyorum ne almış diye. laptop vs dururken, bu abi gitmiş benim ayakkabılarımı çalmış. tam bir kabus! yerlerine de benzer görünüşlü dandik ayakkabılar koymuş. ay başımdan kaynar sular! abicim ayakkabılarımdan ne istiyorsun ya? emek var orada, emek! o kadar indirim kovaladık, özene bezene seçtik, aldık, dizdik. ohooooo..

4 nisan 13:46

446. Koskocaman bir çuval dolusu, büyük büyük yemyeşil erikler. Fazlası taşıp, çuvalın etrafına, yerlere saçılmış. Ama satılık değil. Sahibi var.

*hüzünle uyanmama sebep olan rüya. Her sene mart ortalarında aklıma düşer o erikler. Bir çeşit aşerme. Ah, rüyalarda buluşuyoruz sevdiğim.

2 nisan 03:05 2 nisan 03:07

445. Sokağın birindeyim ortaokul arkadaşımı görüyorum aa mystique diyip sarılmaya giderken yandan eski sevgilim geçiyor. Noluyo lan oluyorum. Sonra eve ışınlanıyorum camdan aşağı bakıyorum ortaokul arkadaşım eski sevgilim bi çocuğu dövüyolar??? Bilinçaltım fena ya hagshshjshs

1 nisan 09:20