girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (490)
  • medya (0)

490. hoşlandığım beyefendiyi otobüste görüp (rüyalarımda bile istanbul toplu taşımasından kurtulamıyorum) "aa merhaba nasılsın" vs giriş cümleleri eşliğinde yanına gidiyorum, tam şoförün arkasındaki koltukta da bir gelin oturuyor bildiğin kabarık gelinlikli, saçı yapılmış filan. hoşlandığım bey kişisi de onun azıcık gerisinde, biz konuşurken gelini görüyoruz ve şaşırıyoruz filan sonra o da kadınla konuşmaya başlıyor ve diyor ki "gelinleri severim" (pardon?! dsfdsf) ben de tam "ben de gelinliği sevdim" derken bunlar öpüşmeye başlıyor ben de ağzım açık kalakalıyorum orada. rüyalarımda bile gözümün önünde başkalarıyla kavuşuyor çocuk yahu. bari rüyalarımda benimle kavuşturabilir misin kendisini sevgili bilinçaltım, hani benim rüyam ya çünkü bu..... 

15 ekim 21:12

489. aramızın normal olduğu fakat iletişimimizin kopuk olduğu bir arkadaşım var. bazı şeylerden dolayı arkadaşlığımızı bitirme kararı alacaktım bu hafta. dün rüyamda da bu kararı destekleyen şeyler görüyordum. sonra ailemle almanya'ya taşındığımı görüyordum.almanya olayı olmaz yüksek ihtimalle ama küsme karı gerçek olacak

14 ekim 11:45

488. Yaklaşık beş aydır aralıklarla aynı kişiyi rüyamda görüyorum(bir dönem hoşlandığım ve o dönemden beri bir küs bir "merhaba" halinde olduğum bir bey). Geçenlerde annemi hamile gördüm ve karnı şeffaftı, karnında ki 6-7 aylık fetüsü izliyordum. Dün gece ise yine o bey ve başka bir rüyamda kıpkırmızı resmen bordo domatesler gördüm.

Bilinçaltım kendi kafasında bu aralar

14 ekim 01:03


487. kendimi bildim bileli her gece rüya görürüm, gördüğüm rüyalar fantastik bilimkurgu dalında ödülleri toplar. Fakat geçenlerde öyle saçma bir rüya gördüm ki uzun zamandır böyle saçmasına denk gelmemiştim. Bir avrupa kırsalında iki yanı tarlalı bir yolda yanımda 2 arkadaşımla yürüyorum ve gökyüzünden yağmur yerine "köpek maması" yağmaya başlıyor. Bunu garipsemiyoruz ve yürümeye devam ediyoruz. Gökten köpek maması yağması??

not: Köpeğim yok, rüyayı gördüğüm tarihlerde köpek veya köpek maması ile ilgili bir olay da yaşamadım.

13 ekim 23:23

486. şimdi benim rüya görmekle ilgili şöyle bir sıkıntım var, rüyadayken yaşadığım şeyin rüya olduğunun bilincinde oluyorum. bazen rüyanın sonlarına doğru fark ediyorum rüya gördüğümü, bazen en başından anlıyorum falan. dün gece de rüyamda saçımı kestirmeye gitmişim. benim saçlarım çok kabarık, dalgalı ve gürdür. rüyamda ise simsiyah, dümdüz ve kabarmayan saçlarım varmış. neyse işte saçımı küt kesiyor kuaför çenede. bakıyorum aynaya çok güzel gözüküyor, sonra bi durup düşünüyorum. iyi de benim saçım kabarık normalde, şimdi kendim kurutunca bu saçı kuş yuvası gibi olacak ne yaptım ben diyorum. tam üzülecekken "neyse ya rüya bu zaten, gerçekte kestirmedim uyanınca geçecek, tadını çıkarıyım bari" deyip saçlarımı seviyorum swh. 

13 ekim 14:36 13 ekim 14:38

485. dünkü rüyamda bir erkeğin isim-soyismini çok net şekilde gördüm. etrafımda o isimde tanıdığım hiç kimse yok zaten böyle spesifik bir isim. sadece soyisminden emin olamıyorum isim inanılmaz net. hemen koşup instagramda arattım ahahaha :D ama öyle bir kullanıcı bulamadım :( neyse en azından ismi hatırlıyorum hala. öylesine bir rüya mıydı yoksa mesaj mıydı ilerleyen günlerde görürüm zaten :D

13 ekim 13:22

484. bu aralar sürekli rahmetli anneannemin evini görüyorum. evi boşaltıyorlarmış ama biz hala oradayız bir şeylerle uğraşıyoruz sürekli. bu gece bir sürü bulaşık yıkadım mesela.

teyzemler kadın ölür ölmez evi satmışlardı belki hala buna üzüldüğüm içindir.

12 ekim 16:55


483. Rüyamda sözlük hesabımın askıya alındığını gördüm. Sanırım geçtiğimiz ay geçirmiş olduğum durumun bilinçaltıma üzücü bi yansımasıydı. Ard arda 3 girdiyi beğenmemiş olamaz mıyım yani :(

12 ekim 13:20

482. antidepresan kullandığım dönemde o kadar değişik rüyalar görüyordum ki. hepsi inanılmaz netti. hayal gücümün sınırlarını zorluyodum. örneğin bir keresinde bir mağarada yaşıyorduk. tüm insanlık. çakmaktaşlar gibi. ava giden erkekleri bekliyoduk yemin ederim.

çocukluğuma mı inmişim yoksa feminizim hakkında okurken mi olmuş bilmiyorum ama uyanınca bütün gün buna gülmüştüm.

28 eylül 16:01

481. off en az hayatım kadar absürd bir rüyaydı. lise sınavına hazırlanırken görmüştüm sanırım. evden çıkıp okuluma giden dolmuşa biniyorum ve en arkaya oturuyorum. dolmuş duruyor, kapıdan içeri astronot kıyafetli bir adam giriyor ve "şuradan bir jüpiter uzatır mısınız?" diyor. tek hatırladığım rüya bu. (gizlinot: çok lazımdı sanki)

27 eylül 21:18