girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (444)
  • medya (0)

444. rüyamda ariana grande ile arkadaş olmaktan tutun insan yiyen adamlarla veya iki başlı bi kediyle sohbet etmeye kadar ne görürsem göreyim rüyamın bi kısmında kendimi rüya olmadığına ve kesinlikle uyanık olduğuma ikna etmeye çalışıyorum. çoğu zaman ikna olup sabah uyandığımda kendime gelemiyorum djslfjslsm “inner saboteur” dedikleri böyle bi şey mi ? :d 

44 dk önce

443. Ruj ve eyeliner sürmüştüm bir rüyamda. Makyaj yapmanın açıklamasında aldatılmak diyordu bir tabirde. Ve gerçekten aldatıldım.

Bir rüyamda parfümün baş kısmını çıkartıyordum. Ama koklamamıştım ve sıkmamıştım. Yeni bir duygusal ilişki diyordu tabirde. Evet oldu ama devamı gelmedi.

Çok sık görmüyorum rüya . Ama bazı rüyalar anlamlı . Çözmek lazım.

15 ağustos 23:24

442. dün bu girdiyi (no: 855695) okudum, sonra yüzümdeki tüylere bir dokundum. çünkü bu kremi kullanıyorum hem uygun fiyatlı hem de sivilce çıkarmıyor diye. 

rüyamda ise yüzüme makyaj yapmıştım, yüzüme bakıyorum bir şeyler var ama her yerinde. tutup çekmemle kıl olduğunu anlamam bir oluyor. ama gerçekten her yerde yani yanaklarım, alnım. bir de makyaj yapmışım; allık, bronzer falan sürmüşüm yüzüme. kıllarda renkli renkliydi. çok korkunçtu.

15 ağustos 12:06


441. Salonda beni ütü kovalaması. Allahıım o nasıl korkunç bir tip. Baya kırmızı gözleri, acayip çirkin bir ağzı vardı (gizlinot: Evet hala ütüden bahsediyorum). Beni evin içinde kovaladı kovaladı sonra şaaak elime yapıştı. Nasıl bağırıyorum cidden çok korktum. O sırada uyandım, elim yatağın yanında olan kalorifer borusunu tutuyor. Kime anlatsam çok güldü ama o ütünün hain bakışlarından hala korkuyorum.

15 ağustos 02:27

440. rüyamda iki tane cips alıyordum bakkaldan. fakat işsiz olduğum için ikincisine param yetmiyordu. bakkala işsizim kusura bakmayın bu peynirli doritosu bırakmak zorundayım diye açıklama yapıp ağlayarak evime döndüm. durumumu hiç iyi görmüyorum(gizlinot: swh).

14 ağustos 17:36

439. Lisedeki ilk aşkımı gördüm rüyamda 2 gün önce. Nasıl bir aşktı anlatamam; deniyoruz olmuyor, arada kıskançlık tripleri fazlasıyla ihtiras.. e tabi bir de serde ergenlik var :) Üzerinden 16 yıl geçmiş. hâla aklıma düşünce cız eder, ara ara birilerini ona benzetirim. Ciddi anlamda ilk aşk. Neyse. Rüyamda bir yerde oturuyoruz, eskilerden konuşuyoruz. Ne günlerdi diyerek; bir yandan gülümsüyoruz birbirimize diğer yandan yanaklarımızdan yaşlar süzülüyor. Konuşmanın sonunda “ben artık gitmeliyim, bu son görüşmemiz” diyor. Nasıl içim acıyor ama yine de fazla polyannalıktan “olsun, yıllardır görmüyordum seni nasılsa. Bu görüşme bana yıllarca yeter.” Diyorum. Vedalaşıp ayrılıyoruz.

Ve dün çok alakasız bir şekilde öğreniyorum ki, rüyamın ertesi gecesi düğünü varmış. Evet içim acıdı onca yıla rağmen. Bir de nasıl bir tesadüf bu dedim kendi kendime. Sonra yine polyanna oldum: “başına bir şey geldiğinin haberini alsan daha mı iyiydi?”

Umarım hep mutlu, çok mutlu olur e. Bey..

5 ağustos 08:31

438. Kaşımı almak için gittiğim kuaför ustura ile kaşıma yaklaşmaya kalkınca, cesedimi çiğnemen lazım naraları ile  koltuktan fırlayıp ordan oraya koşturarak ayna arıyordum. Tipik bir (bkz: Kuaför fobisi )

30 temmuz 17:20


437. Dün how ı met your mother'ın son sezonunu bir günde bitirdim.

Rüyamda Ted Mosby'nin düğünündeydim.Gerisini spoiler olmaması için yazmıyorum.

22 temmuz 08:47 22 temmuz 10:04

436. harry potter serisini yeniden bitirdim ve tabikide rüyamda gördüm. gryffindor hanesindendim ama slytherin hanesine giricektim çünkü malfoy bana kötü davranmıştı xd. aklım sıra ona ders vercem hayır filmlerde başka haneye girmekte yok, bendeki hayal gücü de maşallah. girer girmez kapıdan, kaçak diye alarm ötmeye başladı. bak sen şu işe. kapı beni fırlattı, ben böyle bir delikten girip gidip geliyorum. çok saçma onu da biliyorum. sonra kendimi yan tarafa ittim havadayken yüksek bir yere düştüm. tabi herkes toplanmıştı ve malfoy gülüyordu. bende büyü yaparak kendimi yüksek yerden dumbledoreun yanına indirdim xd. aslında daha bir sürü şey vardı da daha da saçmaydı o yüzden oraları es geçiyorum. ama gülerek uyandım, çok güzeldi. ne harry ne hermione ne de ron idim. kendimdim. güzeldi.

17 temmuz 12:07

435. rüyamda en yakın arkadaşımla gece gezmesindeyken cedi osmanla karşılaşıyorduk(gizlinot: ikimizde pek severiz kendilerini) böyle birden kırk yıllık ahbap gibi olup imzasını istedik. cebinden çıkardığı kağıdı imzalayıp bana veriyordu. kağıdın arkasında da arapça yazılar vardı. bende herhalde basket atmadan önce bunları cebinden çıkarıp okuyor ee 20 sayı atmak kolay değil diyordum swh

4 temmuz 12:10