sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (498)
 • medya (0)

498. rüyamda sevgilimle evlenmemek icin sevgilimle kaçtım.

30 kasım 21:01

497. Sabahtan beri aklımda bu rüya ve aklıma geldikçe sinir oluyorum . Çok saçma 

Dayımlardayız. Kuzenim Amerika seyahatti yapacakmış , diyor ki sende gel. Bende hemen tabi gelirim çok güzel olur zaten çok görmek istiyordum falan diyorum . Dayım ordan bana sert bir şekilde ‘ kuzenin Japonya’dan burs kazandı 5000₺ ve burada da 3000₺ bursu var . Sen hangi parayla gideceksin ?’diyor. Ben tabi  rüyadan nasıl oluyorsa düşüncelere dalıyorum ya Japonya’dan nasıl burs bulmuş falan biraz kıskançlık biraz imrenme olsun diyorum babamdan isterim hallederim ben dayı diyorum . Anneannem ordan kaşlarını çatıp bağırıyor ‘ kuzenin kazandı onla gidicek sana noluyor babanın parasını harcama sen gidemezsin’ diyor. 

Allahım ne kötü rüyaydı. 

30 kasım 20:27

496. Beni aldatan eski sevgilimi gördüm dün gece. Çocuğun beni aldattığı kızı kandırdığını da dün öğrenmiştim o yüzden bilinçaltım baya karışıktı.

Rüyamda eski sevgilimle ilişkimiz ben hamileyken bitmişti, ben kıza gerçekleri anlatırken bebekten bahsediyordum. Tabi bu şerefsiz dna testi falan istiyordu. Çocuğumuzun ismi de rasim di ne kadar karışık bir bilinçaltı ah dkflclclhbş

30 kasım 17:44


495. Halit Akçatepe ve Cüneyt arkın’la Zara’da kasa sırası bekliyorduk. Yaşlı halleriyle. Halit Akçatepe benim önümdeydi, benden sonra Cüneyt Arkın geldi. Üçümüz sohbet ettik.Sabah uyanınca, Cüneyt arkın’ın Da öldüğünü sandığımdan, ‘ben de mi öleceğim?’ diye düşündüm. Cüneyt Arkın ölmemiş, bu durumda ben önce ölebilirim. Çünkü ben ondan önce sıraya girdim. 

19 kasım 16:42

494. Son günlerde çok fazla rüya görür oldum. Nedeni ne olabilir diye düşünüyorum çünkü normalde çok nadirdir ve çoğunlukla da hatırlamam. Özellikle hayvan görüyorum. Bana ait kedi köpek sayıları çok fazla hepsini seviyorum ve aşırı bir koruma iç güdüsüyle hareket ediyorum. Yani kısaca karmakarışık olaylar, insanlar ve hayvanlarla muhatap halindeyim. 

16 kasım 21:19

493. O’nu gördüm :( hem de eski günlerdeki gibiydi her şey. Tam bir rüyanda görürsün olayı sanırım. 

16 kasım 20:34

492. Dün gece rüyamda savaşa gittim böyle bildiğiniz tanklı tüfekli. Çok büyük bir çantaya bir tüfek koydum savaş çantasıymış o adı öyle olan çantalar varmış yani dışardan bakınca hıı bu savaşa gidiyor deniyor. Pencereden bakıyorum düşmanlar sokakta. Diyorum ki bunlar benim savaşa gittiğimi anlamasın, çantanın fileli ön gözü var oraya raket koyuyorum beni sporcu sansınlar. Ama korkuyorum ki daha sokağa çıktığım an beni vuracaklar. Sonra babam eve geliyor onun savaşla bir alakası yok ama kamuflaj pantolon giymiş. Hıı diyorum demek ki babam bu pantolonla vurulmadan eve vardıysa ben de vurulmadan gidebilirim. Son olarak küçük bir kavanoza nutella koyup evden çıkıyorum ölmez sağ kalırsam yerim diye. Sonra uyandım umarım vurulmamışımdır. Hayır bu temada film falan da izlemedim ne alaka bilmiyorum artık. Sonra vay efendim ben neden yorgun uyanıyorum. Kafa dinlenmiyor ki düşmanı nasıl kandırırım nasıl olur olmadık her an çikolata yiyebilirim sürekli çalışıyor. Hayırdır inşallah. 

16 kasım 20:12


491. Bazen rüya görürken rüyada olduğumuzun farkında oluruz. Çokluk, bunun farkına varınca uyanır. Bu tür rüyaya, lucid derler. 

Birde, rüyada bozuk para toplamak fakirlik, maddi kayıp demek, yani paranız azalacak. 

İşte, ben bir gün çıktım çalıştığım kuruma yürüyorum, baktım yerde bozuk para, Bir lira dedim eğildim aldım. Bir tane daha var bir adım ötede, onu da aldım. Oha, Bir tane daha, sonra bir tane daha. Tam onu da alacaktım. Dedim ki kendi kendime 

- e rüyada bozuk para toplamak fakirlik demek, ben almayım o zaman bu paraları artık. 

6 kasım 21:47

490. dün gece ilk defa bu kadar gerçekçi bir kabus gördüm.

kapı çalıyor ve delikten bakıyorum kimse yok. açıyorum, içeri tanımadığım bir adam giriyor. bir eliyle ağzımı kapatıp sıkı sıkı beni odama götürüyor. sonra da obür eliyle göğsümü ve boynumu o kadar sıkıyor ki.. nefes alamayacak hale geliyorum. uyandığımda kan ter içindeydim. hırkamın bir kısmının üzerine yatmışım ama fermuarı kapalı olduğu için bu da beni sıkıştırmış. ondan herhalde. bir daha asla görmek istemiyroum.

6 kasım 17:15

489. bugünkü gündüz uykumda gördüğüm rüya: kalabalık bir ev gibi bir yerdeyiz istanbuldan arkadaşlarımı gördüğümü hatırlıyorum. ve şuanki sınıfımda yaşı büyük derse pek gelmeyen bir adam var onun bana aşık olduğunu söylüyorlar. bu adam hastaymış bir yatakta yatıyor. yanına gidiyorum yanağına dokunup naber diyorum kitlenip kalıyor aşırı heyecanlanıyor.. soru soruyorum cevap vermek yerine başka bir şey söylüyor. bir oluyo iki oluyo içimden üçüncü kez böyle yaparsa söylicem diye geçiriyorum. sonra üşüdüm diyorum gel yorganın altına yanıma diyor olur diyorum sarılıyo uzanıyoruz. sahne değişiyor şu an çalıştığım kafede çalışıyorum ama dükkan başka bir yerde sanki. tek başımayım yetişmeye çalışıyorum. sonra tam kapanış yapacakken patronum nilaycığım şuraya gider misin diyor başka bir mekan söylüyor. ben de tamam diyorum. dediği yere bulaşıkçı olarak göndermiş beni. sinirleniyorum ama bir yandan da beni mutfağa sokmuyorlar çünkü terlik giymemişim ve saçımda bandana yok. (aşçılık öğrencisi olmanın bilinçaltıma etkisi) orda delirip ben gidiyorum diyorum sınıftan sevmediğim bir çocuk peşimden geliyor nereye falan diye. aklımda da patronun beni kovacağı var. yolda jordi roca'yı (ünlü şef) görüyoruz karısıyla. çıldırıyorum sarılabilir miyim diyorum adam nefes nefese kalıyor hastaymış. sonra fotoğraf çekinmek istiyorum bir şeyler diyor ingilizce konuşuyoruz anlamadım diyorum yanımdaki ben anladım falan diyor. sonra bir şekil geldi gözümün önüne bir çizim adam kadının omzuna elini koymuş siyah çizilmiş ve kırmızıyla çizilmiş kanadı var. o şekil birden dövme olarak gözümün önüne geliyor. kanatlar ölen birini sembolize ediyormuş hep yanında taşıyor o kişiyi gibi. sonra uyandım bi süre kendime gelemedim kovulucam mı napacak patronun yanına dönmedim diye, kendime gelince amaan rüyaymış dedim.

6 kasım 02:29