sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (494)
 • medya (0)

494. bu ara etrafımda o kadar çok evlilik/çocuk muhabbeti dönüyor ki rüyamda evlendiğimi gördüm. ama gelinliğim süperdi (gizlinot: swh)

28 ocak 10:51

493. Bugünkü ağlatarak uyandırandır. 

İlk başta rüyam gayet normaldi. Beşiktaş maçına gittiğimi gördüm. Sonra eve geldiğimde 4 tane kedi sahiplenmişiz onları gördüm. Hatta bir tanesi böyle simsiyah aşırı oyuncu bir kediydi. Sonra eve kedilerden hiç ama hiç hoşlanmayan bir arkadaşım geliyordu ve onunla kavga ediyordum. Sonrasında kardeşimin vefat etmiş olduğunu ve benim rüyamda onu hatırlayıp ağladığımı gördüm. Annemle birlikte ağlıyorduk ama babam umursamıyordu pek. Zaten o sıralarda uyandım uyandığımda da ağladığımı ve kendimi sıktığımı farkettim. Bu sefer rüyanın etkisiyle oturup hıçkıra hıçkıra ağlamaya başladım(zaten bi ara nefes falan alamadım kendimi çok kastığım için) :s. Sonra kardeşim geldi odama birazda ona sarılarak ağladım. 

İnsan yakınını kaybetme düşüncesiyle bile mahvoluyor ya yakınını kaybeden herkese sabır diliyorum. 

18 ocak 13:05

492. Dün gece  kuzenimin (kız) babama silah doğrulttuğunu gördüm tam sıktı ve ben babamın önüne atladım (kendisinin öz yeğeni) rüyamda yaralanınca ordaki acıyla irkilip uykudan sıçradım

7 ocak 01:45

491. Görüşmediğim hatta nefret ettiğim 3 eski arkadaşıma koca bir sofra yemek hazırladım rüyamda, kendime sinirlendim resmen.  hala neden böyle şeyler görüyorum bilmiyorum

6 ocak 11:45

490. Rüyaya, önce nerde olduğumu bilmediğim bir evde uyanarak başladım. Üzerimde bişey yoktu, çırıl da bendim çıplak da bendim. Herhangi bir vukuat da olmamıştı rüyada. Ama yan odada uyuyanlar vardı. umarım rüya burda başlamıştır yoksa hatırlamadığım bişeyler daha var demektir. 

Odadan çıktım salonda elbiseler vardı denemeye başladım bana uyan elbise bulmak için. Sonra çıktım evden ama rüyada yasadışı bir grubun yasadışı bir şekilde başına geçtim(bu kısmı bende anlamadım anarşist siyasi fikirlere sahip olduğum için sanırım legal yöntemler geçerli değil başa geçmek için. Ama ben ilk defa katılmıştım gruba bu yüzden çoğu kişi karşı idi).

Benim bu liderliğime itiraz eden eski lideri ve bir iki adamını da öldürdüm kimini çatı katından aşağı attım kimini silahla vurdum. Ve de rüyaya başlarken uyandığım binanın en üst katında soylu ailelerin de yemekli toplantısı vardı, bende aralarında bekleniyordum  kimse varlığıma şaşırmadı çünkü. Söz aramızda çok eski bir aileye mensubum. 

Rüya ile gerçeğin nasıl karıştığını görüyoruz. 

Pata küte masaların önünden arkasından ilerliyorum, yemek servisi yapılıyordu o ara. Bu rüyayı bu gece iki kere gördüğümden olacak daha önceki rüyada afiyet olsun dediğim kızın yanına oturdum bu sefer. Evet doğru, önceki rüya sayesinde tanışıklık kurduğum için yanına oturup sohbet etmeye başladık. 

Bu arada gözüm hala kapıda çünkü birileri tarafından aranıyorum öldürülmek için, çünkü önceki rüyada bayağı bir kişiyi öldürmüş idik. 

Uzun saçları bukle bukle yanlara ve alnına düşmüştü, koyu kızıl renkli. Gözleri mavi, ama sert değil duygusal bakışlı. Denizin şiddetli bir fırtınadan sonra sakinleşirken resife çarparak aldığı o hareketli , coşkulu mavi renk. Teni beyaz, pürüzsüz. kar gibi değil daha çok pembeye çalan bir yakınlığı var. 

Çok kısa konuştuk çünkü kaçmam lazım. 

...

-E yakında evlenirsiniz anneniz evlendirir dedim, yaşınız kaç. 

-31 dedi. 

Halbuki 20 gösteriyor. 

Gözlerinde gördüğüm sözlerde belli edilmeyen o acıyı gördüm, burda da yazmayacağım.

 O an bu kız benim beklediğim bu kız dedim. Ve de şimdi hep o beklediğim kızdan kaçmak zorundayım, ne hayat. Zır benim ama deli de bu kız. 

İşte hayatı o zaman sorgulamaya başladım. Bu kız benden iki yaş büyük. Annem, arkadaşlarım herkes bir ton laf eder, nikah memuru iki kez sorar emin misin diye. E çocuk o sıkıntı olacak, e çocuk doğdu arasında bayağı bir yaş farkı olacak. Bunları düşündüm o 31 deyince. 

Ama dedim, mutluluk bu kızla beraber ise toplumsal inanışlar için niye sırtımı döneyim dedim. O da hak ediyor mutluluğu. 

Elini öptüm,kovalayan insanlardan kaçmak için onu orda bıraktım. 

Hint adetlerine göre elini öptüğüm için artık o kız benimdir. 

6 ocak 11:39

489. Uyumadan youtube’dan kuwtk videoları izlemiştim, etkisinde kalmışım..

Kim kardashian’la bizim salonda masadayız, birden kapı çalıyor ve kargocu bir paket uzatıyor. KaNye kim’e Kargo göndermiş. bizim eve..

kim’e Dönüp diyorum ki sayende kanye’den kargo almadım da demem..

Kim’le oturmam çok doğal ve günlük koşullarıma uyan bir durum çünkü..

5 ocak 13:05

488. Dün gece rüyamda duygu özaslan' ı gördüm. Nedense telefon numarası vardı bende telefonla arıyordum onu. normal de çalması gereken dıt dıt sesi yerine bir sürü reklam şarkısı çalıyordu. "Burada da mı reklam yapıyorsun be duygu?" Diye sinirlenip telefonu kapatmıştım.

Sabah sabah gülerek uyandım.

31 aralık 2018 12:16

487. Eski sevgilimin penisini görüyodum. Bununki baya büyükmüş yav niye bıraktım diye hayıflanıyodum :d

12 aralık 2018 12:34

486. Rüyamda bir otobüsle antalyaya gidiyorum ve yanımda sevgilim de var. Otobüste oğuzhan uğur'la tanışıyoruz, sohbet etmeye başlıyoruz. Bu arada Kendisini normalde hiç sevmem. aşırı antipatik, eril ve lüzumsuz buluyorum. Her neyse molada aşağıya iniyoruz ve sohbete dalıp otobüsü kaçırıyoruz. Neyse bu diyor ki benim burda hep gittiğim bir yer var oraya gidelim. Depo gibi bi yere gidiyoruz içerde birsürü kedi var. Meğersem oğuzhan uğur kedi dövüştürüyomuş ama yaban kedileri böyle saldırgan fhsnahhaha. Bu yaptığın çok yanlış yazık hayvanlara manyak mısın sen diyorum. İyi para var bu işte gibi bi şeyler söylüyor. Sonra bu ortalıkta yokken ben kafesleri tek tek açıyorum. O sırada bu kapıda beliriyor, bütün kediler bunu tırmalıyor tırmalıyor kaçıyor fnjsnf. Ben de otostop çekip otobüsü yakalıyorum. Uyandığımda kıçım da kapalıydı, niye böyle şeyler görüyorum anlayamıyorum :d

11 aralık 2018 07:52

485. rüyamda sevgilimle evlenmemek icin sevgilimle kaçtım.

30 kasım 2018 21:01