girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (479)
  • medya (0)

479. birkaç gün önce rüyamda çalıştığım yerin koordinatörü bana far paleti hediye ediyordu.

(bkz: kozmetik bağımlılığı)

edit: buarada çalıştığım yerin kozmetik sektörü ile uzaktan yakından ilgisi yok. (gizlinot: hatta gönlümce süslenemediğim bi yer :/)

bugün 12:46 bugün 15:38

478. Magnum çekilişinden Porsche çıkmış bana (çekilişlerle kafayı bozmuş durumdayım). Siyah gıcır gıcır nasssssıl güzel. Daracık sokaklarda drift yapa yapa manyak birinden kaçıyordum. Ey bilinçaltım nereden öğreniyorsun böyle şeyleri?

bugün 11:09 bugün 16:27

477. beni çok sarsan berbat bir rüya gördüm. o yüzden saatler önce erkenden ağlayarak uyandım. anneme müebbet hapis cezası veriliyordu. çok kötü ve gerçekçiydi. uyanınca yanına gittim, sarıldım öptüm. hayır suçla muçla hiçbir alakası olmayan dünya iyisi bir kadındır niye böyle anlamsız bir rüya gördüysem. onu kaybetme korkum bu şekilde yansıdı herhalde bilinçaltıma. ne gerçekte ne rüyada yokluğunu görmeyeyim canım annem. kaç yaşına gelirsem geleyim bunu kaldıramam.

bugün 09:29


476. Bir keresinde melisa ılıcalı üzerime işiyordu bende ağlayarak koşarak acuna gidip bunun bi bedeli var!!1!1!!  diyordum ve bana bir ada vermesini istiyordum.

17 eylül 18:10

475. Allahım insanlar ne kadar normal rüyalar görüyor imrenmeden edemiyorum. Uzun zamandır rüya görmüyorum bu başlığı görünce fark ettim. Genelde gördüklerimi hatırlamıyorum. Hatırlıyorsam da bi çağrışım olduğundan değil, gün içinde ansızın film şeridi gibi geçiyor gözümün önünden. Evet, mantıksız rüyaların kadınıyım

Edit: asla unutmadığım bi rüyam var. Ölmüşüm, karanlık bi boşlukta süzülüyorum. Öyle ki zaman kavramı bile allak bullaktı bende. Hem birkaç saniye hem saatler gibi süren tuhaf bi duygu.O garip hissi çok net yaşıyorum şuan bile

17 eylül 17:38 17 eylül 17:43

474. Rüya dünyam o kadar hareketli ki...

Mesela dün gece ben bir aksiyon filminin içindeydim ninja gibi dövüşüyordum valla. Sonra hani film bitince yazı akışı çıkar ya rüyamın sonunda onu da gördüm ve uyandım. 

17 eylül 17:34

473. Lisedeyken edebiyat hocamız odysseia’yı okumamızı istemişti. O zamanlar da thor 2 çıkmıştı. Rüyamda thor odysseus’u uyuşturucu kullandığı için kanalizasyonda dövüyordu. Bilinçaltı acayip bir şey.

16 eylül 23:11


472. rüyamda deniz kenarında bir kasabaya gitmek için minibüsle yoldan gidiyordum, bir kenarı ağaçlık orman, bir kısmı mavi deniz, tepede güneş ve gökyüzü. ne anlama gelir bilemiyorum ama güzel bir rüyaydı.

16 eylül 23:00

471. o kadar özledim ve günlerdir mesaj atmamak için o kadar kıvranıyorum ki rüyamda bir bahane bulup mesaj atıyordum :(

16 eylül 22:17

470. eski erkek arkadaşım evlendi geçen sene kendinden büyük biriyle. neyse o trafik kazasında ölmüş beni şimdiki eşi arıyor.Leo hanım trafik kazasında kaybettik onu. Sen benden daha çok sevdin onu bilmeni istedim cenaze bir kaç saat sonrasında istersen gel dedi. ben rüyamda hüngür hüngür ağlıyordum uçağa yetişmeye çalışıp gidene kadar da ağladığımı gördüm. Cenazeye yetişemedim bunun için de ciyak ciyak ağlıyordum. O kadın ise zerre ağlamadı süslü. benim kirpiklerini sayıp ezbere bildiğim adam için ağlamamıştı ve o da onu seçmişti..

Uyandığımda gerçekten ağlamış ve kan ter içinde kaldığımı gördüm. Sonra kendime kızdım. Reelde 5 seneni verdiğin adam seni aldattığı kişiyle evlendi nefret etmen gerektiği halde adamın cenazesine gidiyorsun üstüne ağlıyorsun diye..

not: bilinçaltımda o kişiyle zerre bir şey kalmadı şu an başka biriyle mutlu bir birlikteliğim var. Ama insan soruyor neden gördüm lan ben bu rüyayı?

16 eylül 19:00