sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (531)
 • medya (0)

531. ben ben değilim aslında ama sevgilim var. ve bir süredir sevgilimden başka bir adamla görüşüyormuşum, ondan etkileniyorum hoş bir adam. ancak beyefendi biz nereye kadar böyle takılacağız, ne zaman ileriye gideceğiz diye soruyor. (gizlinot: çünkü öpmemişim bile adamı güya)

tedirgin oluyorum, zaten karaktersiz davranışlar içindeyim bir de adam darlıyor. uyanınca bir rahatladım. (gizlinot: bilinçaltı bazen çok ürkütüyor)

22 nisan 11:29

530. Çocuklar duymasın gönülü yakarak öldürmüşüm

22 nisan 10:51

529. Kimyasal denge hesaplamalarında kısa bir yol bulmuştum, pekiştirmek için soru çözüyordum (gizlinot: mutant yks peşimi bırak ) .

22 nisan 08:47

528. annemin bundan 18 yıl önce aldırdığı bebeği gördüm. kızdı ve adı cansın'dı. kahve saçlı ve çok güzeldi. rüyamda saçma arkadaşlıklar kurduğu için kavga ediyorduk ve "annem bile istemeyip aldırdı beni. bırak beni seven insanlarla mutlu olayım" tarzı bir şey diyordu. çok üzülmüş ve sinirlenmiştim.

annem o dönem aldırdığında da küçüktüm ama çok kızmıştım. üzülmüştüm, 1 kardeşim daha olacak diye çok mutluydum o zaman. 1 erkek kardeşim var, her zaman bir kız kardeşim de olsun istiyordum. bugün rüyamda böyle görünce hüzünlendim.

22 nisan 03:14

527. Bir odanın içinde bir sürü insan var ve içlerinden biri böyle tamamen siyah giyinmiş, kar maskesi falan var. O kişi çok zararlı biriymiş. Sonra gece oluyor, yatacağım, dur diyorum diğer odaya geçeyim de camları kapatayım. Giderken dış kapıya bakıyorum, kapalı. Camları kapatıyorum, perdeleri kapatıyorum. Perdeler de normal perde değil, resmen flamalardan perde yapmışlar. Sonra geri yatacağım odaya giderken bir bakıyorum dış kapı açık, ama kapının önündeki lamba kapalı. Kapıyı kapatıyorum, sürgüsünü çekip kilitliyorum sessizce kapıyı. Bir de delikten bakayım, gerçi lamba kapalıydı kimseyi görmem diye düşünüyorum. Bir bakıyorum delikten o siyahlı adam da kapı deliğinden bana bakıyor. Kaçıyorum hemen kapının arkasından, görmemiştir umarım diyorum. Uyandığımda kalbim resmen ağzımdan çıkacak gibi atıyordu. Hayır rüya mı gerilim filmi mi belli değildi o an.

22 nisan 01:31

526. beğendiğim beyefendi ile bilmediğim bir sarayda(gizlinot: müze) geziyorduk. biraz dolaştıktan sonra denizi izlerken arkadan sarılmıştı, çok rahatsız olmuştum,özlediğimi sanıyordum ama özlememişim demek ki. Zaman oldukça yıpratmış zira birlikte rüyalarda bile mutlu olamıyoruz cici çocuk.

17 nisan 09:22

525. sık sık rüya görmem ama gördüğümde de genelde hemen ertesi gün can sıkıcı bir şey oluyor o yüzden huzursuz oluyorum biraz. pazar akşamı rüyamda annemi gördüm. ben yalnız yaşıyorum yıllardır. benim evime gelmiş rüyamda, koltukta oturuyor. dairem 4. katta. çöp atmaya aşağı iniyorum, dairenin kapısını da açık bırakıyorum. merdivenden inerken apartman boşluğunda 40-50 cm boyutlarında kocaman bir örümcek görüyorum. yukarı doğru merdivenleri koşarak çıkıyorum ama örümceğin bacakları kocaman. takır takır sesler duyuyorum peşimden geliyor yani. tam daireye gelip kapıyı kapatacakken aradan geçiyor içeri giriyor peşimden. anneme sesleniyorum yardım istiyorum odanın içinde saklanmaya çalışıyorum. annem çok tepkisiz koltuktan kalkmıyor. o sırada örümcek gelip koluma yapışıyor. yağıştığı anda sıçrayarak korkuyla uyandım. 2 gündür evde bi huzursuz hissediyorum kendimi. dün annemle telefonda konuştuk rüyayı anlatmadım ama tahmin ettiğim gibi canımızı sıkacak birşeyler olmuş maalesef. annemle bağımız çok kuvvetli olduğu için böyle şeyler malum oluyor sanırım. başka türlü açıklayamıyorum.

16 nisan 12:06

524. Malum, game of thrones başladı. Rüyamda büyük akgezen-insan savaşı yapılacak. Bildiğin meydan muharebesi gibi. Biz(gizlinot: Tabi ki ben de ) almışız elimize ejderha camından kılıçlarımızı bekliyoruz. Ölüler ordusu geliyor, bir de ne görelim. Night King bütün ordusuna özel zırh giydirmiş. Ejderha camının temas edebileceği bir yer yok. Tabi hepimizde ha s.ktr bakışı. Savaşın sonucunu da öğrenemedim, zira ben küçük bir çocuğu savaş alanından çıkarmaya çalışırken odada uyuya kalmışım. Uyandım ki savaş bitmiş. Kimsecikler de yok. 

16 nisan 09:13

523. meraba yine ben, her ne kadar ifşa olmamak için buraya rüyalarımı pek yazamasam da bunu yazmazsam ölürüm...

rüyamda arkadaşın öğrenci evindeyiz. bi saate otobüsüm var yetişmem lazım ama çıkamıyorum çünkü beyonce'ye oje beğendirmeye çalışıyorum. götüm bi de beğenmiyor şu olmaz bu olmaz diye, yarım yamalak ingilizcemle kadını ikna etmeye çalışırken otobüsü kaçırdım. alacaklıyım senden beyonce.

16 nisan 00:01

522. Hayatımın en saçma rüyalarından biriydi dün gece gördüm.  Aslı Enver evet evet bildiğimiz ünlü Aslı Enver evimizin koltuğunda ölmüştü koltuk kan olmuş yatıyordu. Cenazesini kaldırdık annemlerle. Sıçrayıp uyandım saat sabah 5’ti. Bide Google’a  Aslı Enver öldü mü yazmışım uyku sersemi hey allahım

15 nisan 19:46 15 nisan 19:46