yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (505)
  • medya (0)

  505. Bu gece gördüğüm üstünden 9 saat geçmesine rağmen hala ürkütendir. Sabah 8 gibi kalktım sonra sıcaktan tekrar uyudum uyurken de kardeşimin bilgisayarda açtığı şarkıyı duydum uyarmaya takatim olmadan geri uyudum. Rüyamda gece kendimi dağ başında bir evde gördüm. Ama ev tepede aşağı inmek için merdivenlerin yanındaki demir tutanak var ya onun aşırı uzun haliyle tutuna tutuna eve çıkıyorsunuz. (gizlinot: Rüyada bile mimara küfrettim) eve önce çıkamadım sonra bir anda kendimi evde buldum. Evin arka tarafında günlük güneşlik deniz vardı oraya gitmek istedim ama bir anda kendimi arka balkonda buldum ve bir anda güneş açan hava geceye dönmüştü tekrar. Anıdan anıya zıplıyordum. Zemin kattaki arka balkondaydım yani balkonun önü bahçe. Geldik ürkütücü parta.arka balkondaydım içeri girmek için yürüdüm sonra balkonun önünden geçen iki tane kafasında fener olan kara çarşaflı kadın gördüm içgüdüyle adımlarımı hızlandırdım bir hoca gördüm bana bir şey sordu cevaplamadım yürü yürü bitmiyordu balkon en sonunda kapıya ulaşırken yaşlı bir teyze gördüm böyle tövbest bir şeyler sayıklıyor deli gibi sağa sola salınıyordu bana kızlarım nerde diye sordu cevap vermedim ama sonra neyine acıdıysam neneye acıyıp yardımcı olmak istedim arkamı döndüm. Nene balkonun önündeki çite dağa bakacak şekilde iki büklüm yaslanıp eğilmişti. Az önce gördüğüm hoca kadını kaldırmaya çalışıyordu. İyice korkup eve kaçtım. İçeri girdiğimde salonda kardeşlerim uyumuş TV açıktı. Tvde korku filmi vardı montajlı cin sesleri olan aceleyle TV'yi kapatmaya çalıştım defalarca düğmeye bastım kapanmadı. Sonra yatağıma koştum. Uyudum. bu sabah kalktığım yerde uyandım. Uyuşuk halde gittim etrafıma bakmadan. annemler uyanmış oturuyorlardı anneme gördüğüm rüyayı anlatırken annemin kafasının arkasında bir şey gördüm. Kafamı sağa sola uzatınca arka balkonda gördüğüm nineyi gördüm. Havadaydı.sonra bir anda irkilerek etrafıma baktım rüyada gördüğüm evdeydim. Hiçbir şeyi sorgulamadan direk anneme gelip rüyamı anlatmıştım. Nine kardeş sağolsun yine rüyada olduğumu hatırlatınca rüyadan çıkmaya çalıştım. Gözümü açmaya çalıştım. Karabasan basmıştı. Aşırı uykumu getirip uykuya çağırıyordu tabi seslenme falan yok sadece aşırı uykum geliyordu uyanmak zorlaşıyordu. En sonunda uyanabildim. Ter içinde kalmıştım. Aynı yerdeyim yine ama bu sefer kesin uyanmıştım. Aşırı korktum Allahın belası kabusdan. Kahvaltı yaptım falan ama hala uyuşuktum. Uslanmayıp anneme yine rüyamı anlattım. Daha fazla korkmam derken O sırada beni dinleyen kardeşim ben hiç bilgisayar açamadım ki dedi. Yani baştan sona rüya içinde rüyadaymışım. Bu gece umarım uyumaya cesaret edebilirim sözlük. Cin kardeş tarantino gibi film çekti kafamda

  15 eylül 19:37

  504. hep pms zamanlarımda garip rüyalar görüyorum. bu seferkinde başka bir gezegende yaşıyordum. tekerlekli sandalye ayaklı bulldozerler şehri yıkıyordu. uzaylı babama ve kardeşime haber veriyordum ve kaçmaya çalışıyorduk. yolda jöle yaratıklar üzerimize gelerek bizi yutmaya çalışıyorlardı. Sanki 4 yaşında bir çocuğun rüyası gibi.

  7 ağustos 15:40

  503. Rüyamda, istediğim robot süpürge 5500 liradan 2000 liraya düşüyor ve ben alamadan tükeniyor. Bundan 1 ay önce gerçekten de süpürge 5500 den 3500 e düşmüştü de ben kartı çıkarana kadar tükenmişti. Artık nasıl içlenmişsem rüyama da girdi. Rüyamda bile alamadım. Resmen evren bana "sen gelme ulan ayı" dedi. 

  10 temmuz 01:45


  502. kulağımdan kırık cam dökülüyordu. rüya yorumlayan süslü var?

  9 temmuz 18:32

  501. rüyamda yemek sırasındaydım. bana sıra gelene kadar pirinç pilavı bitiyordu ve yenilemiyorlardı. sonra pilav yiyemediğim için ağlamaya başlamıştım aahshahsh sıfır şaka.

  9 temmuz 18:18

  500. Öncelikle rüyayı gören değil, yoran. Herkese rüyanızı anlatmayın. İkincisi çalışırken verdiğimiz uyku molalarında bile ben rüyamda çalışmaya devam ediyorum. Ah.

  8 temmuz 04:06

  499. Dün gece gördüğüm rüyamda berat albayrak demet akalın ve okan kurta birer yumruk atıyordu. İnsan gerçekten hayret ediyor.

  7 temmuz 23:40


  498. film tadındaki apokaliptik rüyalarımı yaldır yaldır yazmak istiyorum bu başlık altına belki biri acır da freudyen bir analiz yapar diye ama, ama işte. görüyorum ki karantina bilinçaltlarımızı (?) şenlendirmiş, ben de bir sonraki rüyamda zeki müren ile bir kokteyl partisi kovalamayı düşünüyorum.

  7 temmuz 23:15

  497. rüyamda muazzez ilmiye çığ gittiğim bir kursa gelip seminer veriyordu. seminerde bana (link: https://www.americangirl.com/content/dam/ag-dam/ag-global-dam/parent-site-dam/explore-dam/en-us/images/more-characters-to-love-in-2017/more-characters-to-love-hero.png american girl) bebeklerinden veriyordu. ben çok heyecanlanıyordum çünkü çılgın bilinçaltıma göre american girl'ü olan amerika vatandaşlığı alabiliyormuş. uyandığımda hala (gizlinot: klimayı açık bırakıp uyumayın) detaylarını bir araştırayım çifte vatandaşlığım olur diye düşünüyordum.

  7 temmuz 21:31

  496. dün gece rüyamda saç rengimimi değiştirsem diye düşünüyordum zaten 6aydır dip boya yapmıyorum. saçlarımın kendi rengi küllü kestane siyah boyatıyorum. normalde market boyalarıyla boyadığımda dipten gelince kontrast yapardı o yüzden 3mm gelse yine de rahatsız ederdi beni ama kuaför boyası biraz daha yumuşak mı nedir öyle bir kontrast yaratmıyor dipler gelirken o yüzden 1-2cm bile gelse idare edebiliyorum ama bu sefer baya geldi. zaten işsizim diye korona da var malum o yüzden hiç boyatmadım arada böyle çok naidren saç rengimi değiştirsem mi diye düşünüp sonra vazgeçiyorum. 12 yıldır siyah boyuyorum bu süre içeriisnde sadece 1 defa farklı bir renk boyattım onda da 6 ay zor kullandım sürekli tekrar siyah boyatsam mı diye sora sora geçti. en sonunda yine siyaha dönmüştüm. iyisi mi ben değiştirmeyim ya. hem bi sürü masraf olacak hem de en çok yakışan renk siyah zaten. kendi rengimden bile daha çok yakışıyor.

  28 haziran 13:39