yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (494)
  • medya (0)

  494. İstanbuldan annemin yanına deniz üzerinden tekneyle gidiyordum ve kaptan erkan baş'tı (gizlinot: Agafaga) 

  17 mart 10:39

  493. benim devamlı olarak gördüğüm bazı kabusa dönmüş rüyalar var artık psikolojik midir nedir bilmiyorum zaman ve mekan değişse de rüyaların konusu hep bu

  1- rüyamda araba kullandığımda arabanın frenleri tutmuyor ve bi şekilde kaza yapıyorum. frenleri tutmayan araba daima bizim kendi arabamız oluyor yemin ederim artık binerken korkmaya başladım

  2- ya hamileyim ya doğuruyorum ama baba ortalıkta yok kimden bu çocuk bilmiyorum slkjsdjfldskj

  3- örümcekler. allah sizi kahretsin örümcekler. bu rüya ötesi bir şey bu bir halisünasyon resmen. bazen resmen yastığıma o ince bacaklı örümcekten sarkıyo ve uyanık olduğuma eminim. bazen perdeden sarkıyolar kalkıyorum doğruluyorum dikkatlice bakıyorum evet örümcek yani gerçek ama gerçek değil. küçükken de ne zaman örümceklerle mücadele etsem annemle babam başımda uyanırdım ateşlenmiş oluyodum çünkü.

  28 aralık 2022 11:01

  492. Rüyamda muhtelif ünlüleri görürüm...

  Marilyn monroe'yla oturup sohbet eden, uçağa binen, saçına dokunan kim var?...

  / /

  marilyn'in saçları açma işleminden yıpranmış ve kullanılan şekillendiricilerden sertleşmiş durumdaydı. Koyu kahveyi andıran bir renkte hafifçe dipleri gelmişti. Doheny drive'daki çok sevdiği kiralık dairesindeki salon karanlıktı, tam göremedim, hatta arada beyazlar bile olabilirdi. Bay başkanla en son görüşmesinden bahsediyordu, elinde şampanya kadehi vardı. O pis herif onu birlikteliğe zorlamıştı. Karnı ağrıyordu.

  Ben marilyn monroe kadar şu hayatta olaylara iyimser bakan kimseyi görmedim.

  Rüyalarımı şenlendiren diğer ünlüler arasında iyi kötü şunları da sayıyorum: joe dimaggio, hitler, donald trump, barack obama, marlene dietrich, kurt cobain.

  Hatırladıkça yahut liste arttıkça güncellerim.

  27 aralık 2022 07:20 27 aralık 2022 10:53


  491. genelde yaşadığım ve yaşanması mümkün şeyleri rüya olarak görüyorum, öyle absürt şeyler görmem

  26 aralık 2022 19:20

  490. İki üç hafta önce oldukça ateşli bir gece geçirdim, ama sadece bir gece sürdü ve bu bit gece de oldukça etkili bir kabusa döndü.

  Dışarıdan izliyordum kendimi. Ben bir yol içinde, kumlu bir yol bu, ilerlemeye çalışıyorum. Bazen dikine bazen yatay bir yol. Derken bu yola başka insanlar da katılmaya başladı. Bir tane olan yol bir anda milyonlarca yola dönüştü. Şimdi Türkiyedeki tüm insanlar bu sınırsız yollara katıldı ve hızlı bir şekilde yolunu bulmaya çalışıyor. Benim yaptığım ise tüm insanların yolunu bulmasını sağlamak, yollarının çalışmasını sağlamaya çalışıyorum. Bir anda milyonlarca insanı izliyor ve onların yolunu tutturmaya çalıyorum.

  Uyandım , uyudum devam ediyor bu kabus. En sonunda dünyadaki tüm insanlar da dahil olmaya başladı. Artık çıldıracak gibi oldum kabusta. İnanılmaz bir yoğunluk inanılmaz sayıda yol ve kum içinde boğulmaya başladım. Sorun yaşayan, yolunu kaybeden insanların yardım isteği ve acıları direkt bana ulaşıyordu. Tüm bunlar olurken kendisine yol açmak için başkalarına zarar verip de yapmaya çalışanlar da vardı ve onlara karşı da güç göstermek ve büyük bir karmaşayı düzene koymaya çalıştım.

  Artık ateşten değil o kabustan yoruldum.

  Sabah kalkınca o kumları ve yolları, insanları düşünüyordum. O kadar kendimi kaptırdım ki Boyraz sonra kalkıp yolları takip etmeye devam edecektim. Ben tüm bunları ne yapacağım nasıl düzene koyacağım diye düşünüyorum. İşlem sınırına gelince bilgisayar kilitlenir, işlem yapamaz kendisini kapatır. Öyle oldum rüyada, uyanıp uyuyup uyuyup aynı kabusa devam edince de bunu gerçek olarak algılar oldum.

  Tanrı da belki böyle bir durum içindedir, baş edemiyordur.

  Onu da gördüm ve anladım, milyarlarca insanı izlemek çok zordu.

  26 aralık 2022 17:42

  489. Rüyamda mycroft holmes'u gördüm. Onunla aşk yaşıyorduk. sabah sevgilime anlattım, zeki adam hakkını vereyim dedi xndmxmdmx

  26 aralık 2022 14:26

  488. her gece rüya görüyorum film şeridi gibi. yazıp anlatamayacağım kadar çok fazla rüyam var. her gece rüya görmenin anlamı nedir neden oluyor acaba.

  23 aralık 2022 21:13


  487. Ben barnes ve henry cavill ile bankta oturmuşuz. Solumda ben sağımda henry. Ben ile bir ilişkiye başlamak üzereymişim ama henry bu duruma çok üzülmüş onu seçmediğim için. Çok masum bir şekilde gözlerimin içine bakıp emin miyim diye sorup duruyordu. Sonra usulca beni öptü, tabi bu sırada ben yanımda yere bakıyor. Benden bir karşılık alamayınca henry dolu gözlerle kalkıp gitti. Ama öyle bir rüyaydı ki adamın masumluğu, içtenliği falan tam hissettim. 

  Çoğu kişinin aksine henry cavill'i beğenmem bile. Çok iri yarı geliyor bana. Ama üzüldüm ya, öyle masum masum dolu gözlerle gitti adam. 

  22 aralık 2022 17:07

  486. dün gece yakamoz s-245 dizisini izledikten sonra kendimi into the night evreninde buldum. yanımda bir kadın ve iki küçük çocukla beraber sabaha kadar güneşten kaçıyorduk. sabaha doğru her şey normale dönmeye başlayınca uyandım.

  14 kasım 2022 10:00

  485. benim dönem dönem gördüğüm bir rüya var kendimce bazı çıkarımlar yapsam da belki sizin de aynı sonuca varan rüyaları vardır yalnız değilimdir umuduyla çok kısa ve hiç değişmeyen anını yazmak isterim, şöyle ki öncesi ve sonrasındaki kişiler olaylar anında değişse bile sabit kalan tek an bir su kaydırağındayım kaydırıktan kayıyorum ve sudan çıkarken bikini üstümün olmadığını fark ediyorum, panik atak geçirerek topluluğun arasından kaçmaya çalışıyorum, bu nedir dostlar ve nedendir, psikolojik rüya yorumu meraklılarını bekliyorumm

  çılgın dershane izleyenlerin anımsayacağı bir görsel olabilir bu şaka yapılıyordu orada ama böyle bir filmin benim bilinçaltımı bu şekilde etkileyebileceğini düşünmüyorum açıkçası

  19 ekim 2022 21:05