sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (165)
 • medya (0)

165. Anadolu kartalları çekimi esnasında foça’da çağatay ulusoy’u görmüştüm. 10 sene oluyordur net. Göz göze gelmiştik ve nefes almayı unutmuştum. Aynı ekrandaki gibi. Ne eksik, ne de bir fazla.

Edit: iyi sallamışım yalnız, 7 sene olmuş.

8 ağustos 22:20 9 ağustos 00:10

164. Dün akşam ferhat göçer ve eşi ömür gedik cafe cadde’de otuturlarken gördüm 

8 ağustos 21:44

163. Yarım saat önce Bodrum Gümüşlük’te deniz çakır’ı gördüm.gayet cool tek başına yürüyordu.

8 ağustos 21:11


162. İzzet altınmeşe: geçen sene yazlıktayken site toplantısı yapılıyordu. Babam gitti biz de annemle bahçede oturuyoruz, Etraftan bağlama sesi geliyor. “Ne de güzel çalıyor” diye annemle söylenirken babam aradı. “Toplantı yerine gelin, izzet altınmeşe türkü söylüyor” dedi. Dedim toplantı ve izzet altınmeşe ne alaka??? 

Sonra annemle gittik. İzzet altınmeşe yöneticinin samimi arkadaşıymış, bir kaç günlüğüne ziyarete gelmiş, Toplantıyada  denk gelince jest yapmak istemiş. 6-7 türkü okudu ve herkesle fotoğraf çektirdi. Değişik bir gündü.

30 temmuz 13:57

161. karşılaştığım ünlüler ömer çelakıl, yabancı damat niko, hayat bilgisi bahar öğretmen'den ibaret. 1 kereden fazla da bakmam ki havaya girmesin hatta "aaa beni tanımadı" diye üzülsünler. (gizlinot: Asdhgjsh çünkü kötülük )

30 temmuz 12:25

160. sarp apak , ahmet kural, beyazıt öztürk, ezgi mola (ekranda göründüğünden yüz kat daha zayıf ve acaip duru bir güzelliği var,enerjisi de çok güzel), engin akyürek, timur acar, enis arıkan (zaten ezgi mola ile yapışık ikizler gibi geziyorlar), özgür çevik, çağlar çorumlu (çook şeker bir adam), pelin karahan, özge özpirinççi, aslı enver, fatih artman (ankaradayken komşu idik), ersin karabulut, bülent üstün (aylarca konuşmuşluğumuz var), emrah ablak, chaby (koreli olan, neredeyse her haftasonu moda'da görüyordum bir ara. yan yana masalara denk geliyorduk hep ... bar'da.) ve bir sürü yazar, birkaç sunucu, birkaç milletvekili, bakan. Daha hatırlayamadığım bir çok ünlüyü görmüşlüğüm, aynı mekanda bulunmuşluğum vardır. İlk saydıklarım etkileşimde de bulunmuş olduklarım.

Genel olarak hepsi çok tatlı, kendi hallerinde, sakin , güleryüzlü insanlardı. Bir kişi hariç ki; Pelin Karahan. Genel bir yargıya varmak istemiyorum ama, herhalde o gün gününde değildi filan . Oldukça soğuk, bıkkın ve negatif duruyordu.

Ha bir de "güldür güldür"den iki tip, gecenin bir vakti moda'da , ayaklarında terlikler, ellerinde siyah poşetler ile bir tekel bayiinden çıkıyorlardı gördüğümde, yanımdaki arkadaşıma "büyük parti var heralde ısısısıssı" diye durum tespiti yapmıştım.

30 temmuz 12:02

159. Şevket Çoruh, Kadir İnanır, Hale Soygazi, Tarık Akan, Müjde Ar, Türkan Şoray, Ayça Varlıer, Engin Günaydın, Şerif Sezer, İntizar, Yağmur-Durul Taylan kardeşler, Fisun Demirer, Nur Sürer, İlker Aksum ve daha bir çoğu. Aklıma gelenler bunlar. Meslek gazeteci olunca görme imkanı ve şansı da yüksek oluyor.

30 temmuz 10:34


158. Serkan Keskin 'in tiyatrosuna gitmiştim. Mert Fıratın da. Tabii gidince Timur Acar,Didem Balçın, Melis Birkan, Beyza Şekerci hepsini görmüş oldum. Ha bi de Engin Hepileri gelmişti oyun çıkışı karısına.

29 temmuz 22:47

157. zeki demirkubuz’u hacıosman metrosunda gördük sevgilimle. ona baktığımızı fark edip iyi günler demişti, saati sormuştu. sonra haliç’te inmişti. biz tabi taksime kadar kendimize gelememiştik.

ve sadece bir hafta sonra da taksim mephisto’da nuri bilge ceylanı gördük. kafe kısmındaydı hesap ödüyordu. peşinden onu takip ederek kitapçıdan çıktık, istiklal’de de usulca takip etmeye devam ettik. evet ayıp bir şey ama nuri bilge ceylan yani kaç kez görür insan? bi yandan da aramızda konuşuyoduk vay be nbc diye ayakkabılarını falan inceliyorduk. sonra o ara sokaklardan birine girdi, biz de arkasından baktık.

sonra sevgilim tek başınayken beyoğlu sinemasında yavuz turgulu görmüş. artık ondan sonra kendisinin yönetmen olması gerektiğine, bunun ilahi bir işaret olduğuna karar verdi(gizlinot: ehehehe) tabi vazgeçti sonra.

29 temmuz 22:05

156. Yıldız Tilbe'yi izmir'de bir hastanenin bahçesinde görmüştüm daha Ben çocukken, Uzun Kırmızı elbisesi hala gözümün önünde (gizlinot: Swh)

Ezgi Mola'yı da Alaçatı'da görmüştüm. bir fotoğraf çekilmek isterdim fakat yemek yediği için rahatsız etmek istemedim. Yakından da çok cici bir kadındı, pırıl pırıl.

rahmetli Erdal Tosun'u da Ezgi mola'yı gördüğüm aynı gün Alaçatı'da hararetli bir şekilde telefonla konuşurken görmüştüm.

29 temmuz 20:27 29 temmuz 20:40